Neonaziści

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Trochę rozdmuchiwanie tematu, margines bez siły przebicia! Co by o POLAKACH nie mówić to są to ludzie myślący i nie będą chcieli nowego Hitlera. Rasizm też jest u nas corazto mniej popularny;) Polacy wstydzą się takich ludzi! Szkoda tylko, że naziści tego nie widzą;(
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Nazizm, a więc i NEOnazizm, to coś wsięcej niż subkultura.
To pomysł na nowe, inne urządzenie świata.
Blokersi czy inni subkulturowcy mają zerowe szanse na opanowanie swiata i bycie jego rządcami, a nazizm już pokazał co potrafi i do czego dąży.
Ostrożnie - szkło! Można się pokaleczyć...
 

Slavicis

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
2
Co by o POLAKACH nie mówić to są to ludzie myślący i nie będą chcieli nowego Hitlera.
Są środowiska NS, które odcinają się od Hitlera, więc argument nietrafiony.
Rasizm też jest u nas corazto mniej popularny
Co prawda dobrze, że przestaje się nienawidzić inne rasy tylko dlatego, że są inne. Jednak spójrz co się dziś dzieje. Cenzura poprawności politycznej coraz mniej pozwala nawet na MERYTORYCZNĄ krytykę innych ras. Dochodzi do tak absurdalnych sytuacji, że mają kogoś za rasistę tylko dlatego, że nazwał przyjezdnego Afrykańczyka rasy negroidalnej obcym na ziemi polskiej (Jakby tak nazwać białego Niemca, to byłoby postrzegane jedynie jako stwierdzenie faktu). Poza tym rzadko kiedy mówi się o czarnym rasizmie, a jest on jeszcze większy niż u białych. Tak mocno dziś walczymy z ,,rasizmem", że aż niszczymy własną rasę.
Nietrudno zostać nazwanym rasistą - do mnie też to miano pasuje.

Nazizm, a więc i NEOnazizm, to coś wsięcej niż subkultura.
Narodowy Socjalizm to nie subkultura, tylko ideologia.
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1

Slavicis masz dużo racji, choć nie chętnie to przyznaje;) Czarni też potrafią być rasistami ale ja nie mówię, że biali rasiści są źli tylko ogólnie, że nie popieram rasizmu. Tak samo z żydami, nie przepadam za Izraelem a raczej za jego rządem bo zgotował Palestyńczykom to co sami IZRAELCZYCY przeżyli w czasie ii wojny światowej. Neonaziści odcinający się od Hitlera? Chyba poprostu źle cię zrozumiałem;) Co do niszczenia własnej rasy? Faktycznie, rasa biała ma słabsze geny i będzie wypierana przez inne rasy ale czy mi to pszeszkadza? Będzie to trfało setki lat i nie widzę nic złego, że nasze geny dążą do doskonałości.
 

caspis

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiecie co. Ja uważam, że czasami ludzie nie znają kompletnie jakiś pojęć i po prostu mówią te pojęcia bo chcą wyjść na ludzi mądrzejszych. Usłyszą takie zdanie w telewizji i skoro to zostało puszczone w tv to znaczy, że jest dobrze powiedziane.

Swoją drogą to śmieszne, że w każdym programie gdzie wystąpi np. Korwin-Mikke zaczynają się tematy o faszyzm i nazizm i zaczynają się goście obrzucać błotem. Dziwi mnie tylko fakt, że nikt nikogo jeszcze nie posądził o to, że ktoś kogoś nazwał faszystą czy nazistą.
 

Paweł..

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin - stolica czegoś tam?
Chyba poprostu źle cię zrozumiałem;) Co do niszczenia własnej rasy? Faktycznie, rasa biała ma słabsze geny i będzie wypierana przez inne rasy ale czy mi to pszeszkadza? Będzie to trfało setki lat i nie widzę nic złego, że nasze geny dążą do doskonałości.

Mylisz się... Wypieranie rasy białej przez inne rasy idzie pełną parą. Pracując w firmie stanach, kiedy szef będzie musiał kogoś zwolnić i będzie miał do wyboru zwolnienie Ciebie albo zwolnienie murzyna (który załóżmy jest najgorszym pracownikiem w firmie), z ogromnym prawdopodobieństwem to Ty wylecisz, bo szef będzie się bał wyrzucić murzyna bo ten pójdzie do sądu i oskarży go o rasizm. To nie jest dążenie genów do doskonałości tylko zwyczajna walka między rasami i będzie ona długo jeszcze trwała, dopóki ktoś nie zostanie wyparty całkowicie z tego świata: albo w cywilizowany sposób albo brutalny (jak to ma miejsce w afryce, gdzie nie raz nie dwa nie trzy czyta się o zabijaniu ludzi białych przez czarnych). To nie jest coś dobrego tylko złego że nie można współistnieć pokojowo, nieegoistycznie...


Wiecie co. Ja uważam, że czasami ludzie nie znają kompletnie jakiś pojęć i po prostu mówią te pojęcia bo chcą wyjść na ludzi mądrzejszych. Usłyszą takie zdanie w telewizji i skoro to zostało puszczone w tv to znaczy, że jest dobrze powiedziane.
Ludzie ślepo wierzą w media, wolą kształtować swoje poglądy na świat i rzeczywistość za pomocą mediów niż samodzielnie. Bo tak wygodnie? Bo się po prostu nie chce? Przykładem może być osoba Janusza Korwina-Mikke - w mediach powszechnych uważany za błazna, faszystę itd... A moim skromnym zdaniem ( i nie tylko moim) to jeden z nielicznych polityków których warto od czasu do czasu posłuchać, bo ma bardzo interesujące poglądy na rzeczywistość i nie tylko.
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Nie pracuję w stanach i nie uznaję argumentów wynikających z GDYBANIA:) Myślę, że rasizm bierze się z nie znajomości innych kultur. I jeszcze jedna myśl mnie naszła, ktoś napisał wyżej, że nazizm to nie subkultura i doszedł do władzy. To się zgadza ale popatrzmy dalej jeśli już bierzemy historię za świadka. Nazizm upadł stając się do dnia dzisiejszego hańbą dla większości Niemców. Powinniśmy się uczyć na historii a nie powielać ja.
 

Polak1962

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nazizm upadł stając się do dnia dzisiejszego hańbą dla większości Niemców. Powinniśmy się uczyć na historii a nie powielać ja.

Dokładnie. Po co tworzyć coś co było złe. A przynajmniej dlaczego ???. Ludzie i tak neonazizm kojarzą z nazizmem hitlerowskim. Cała Europa w 2WŚ widziała co to był za ogień i dla większości ludzi w dzisiejszych czasach neonazizm jest głupotą w najczystszej postaci czy nawet chorobą ideologiczną.
Tak jak przedmówca powiedział "powinniśmy się uczyć historii, a nie powielać ją"
Takie jest moje zdanie, przepraszam jeśli kogoś obraziłem !
 

Slavicis

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
2
Neonaziści odcinający się od Hitlera? Chyba poprostu źle cię zrozumiałem;)
Dobrze, zrozumiałeś. Spora część polskich neonazistów nie przepada za Hitlerem ze względu na to, że będąc na czele III Rzeszy postanowił zaatakować Polskę, a na dodatek, w porozumieniu z komunistycznym ZSRS (ZSRR). Dodam też, że wielu polskim NS - Słowianom nie podoba się radykalny pangermanizm i chory szowinizm Hitlera. Poza tym były inne organizacje NS niż ta hitlerowska w Niemczech. W Polsce można do nich zaliczyć m.in Polską Partię Narodowo-Socjalistyczną (PPNS) założoną w 1934 (a zdelegalizowaną 3 lata później) przez Władysława Obrąbskiego, Partię Narodowych Socjalistów (PNS) założoną w 1933.

Link do Informacji o PNS z Wikipedii

Faktycznie, rasa biała ma słabsze geny i będzie wypierana przez inne rasy ale czy mi to pszeszkadza? Będzie to trfało setki lat i nie widzę nic złego, że nasze geny dążą do doskonałości.
Nie mamy słabszych genów, więc to nie jest powód wypierania rasy białej przez inne. Prawdziwym powodem jest nasz altruizm. Pozwalamy innym przyjeżdżać na nasze ziemie, jak już przyjadą to są pod specjalną ochroną, która nazywa się walką z rasizmem (naprawdę nie mając z nią nic wspólnego), dostają zasiłki, oddają się im dziewczyny ze spranymi mózgami przez MTV i inne badziewie, bo jest się wtedy ,,tolerancyjnym", ,,wyjątkowym" i posiadanie partnera innej rasy jest dziś ,,modne".
Szkoda tylko, że czarni nie są tak gościnni i notorycznie zabijają białych w RPA, ale cóż... O tym się nie mówi w tolerancyjnych mediach. Wolą przypomnieć o ,,okrucieństwach" apartheidu.
Biali wzbudzają w sobie niepotrzebne poczucie winy, które inne rasy wykorzystują.

Poza tym gdzie Ty widzisz w tym dążenie naszych genów do doskonałości?

Myślę, że rasizm bierze się z nie znajomości innych kultur.
A co rozumiesz poprzez pojęcie rasizmu?

Dokładnie. Po co tworzyć coś co było złe. A przynajmniej dlaczego ???. Ludzie i tak neonazizm kojarzą z nazizmem hitlerowskim. Cała Europa w 2WŚ widziała co to był za ogień i dla większości ludzi w dzisiejszych czasach neonazizm jest głupotą w najczystszej postaci czy nawet chorobą ideologiczną.
Tak jak przedmówca powiedział "powinniśmy się uczyć historii, a nie powielać ją"
Szczególnie polskie formacje narodowo-socjalistyczne to było ,,ZUO". Że niby takich nie było? Były i zacytuję z tej przyczyny takie oto, jakże prawdziwe, twierdzenie: "powinniśmy się uczyć historii".
 

kosmiczny

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
promowanie nienawiści nigdy nie wychodzi na dobre, zawsze prowadzi do różnych form przemocy, ciekawi mnie tylko co doprowadza człowieka do tego, że lubi agresje i nienawiść.
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Slawicis- masz nawet sporą wiedzę ale fakty dostosowujesz do swoich potrzeb;) Geny aryjskie o ile takie są;) Jeśli ja mam ciemną karnację a kobieta z którą mam dziecko jest blondynką o niebieskich oczach to prawie na 100% dziecko nie będzie blądynem(ką) o niebieskich oczach. Dzieci z par mieszanych dziedziczą najlepsze geny i białego rodzica i tego o innym kolorze skóry. Natura dąży do doskonałości;) Co do nazistów nielubiących Hitlera to już nie na moją głowę;) Po co naśladują ideologię wymyśloną (przerobioną) przez niego a nie wymyślą czegoś innego? To tak jak z polskimi skinami ;P Biali wojownicy ukradli styl czarnej biedocie z Angli;P PARANOJA!!!
 

Slavicis

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
2
Jeśli ja mam ciemną karnację a kobieta z którą mam dziecko jest blondynką o niebieskich oczach to prawie na 100% dziecko nie będzie blądynem(ką) o niebieskich oczach.
Cecha jaką jest niebieska barwa oczu jest recesywna, ale to nie oznacza, że jest gorsza.
Poza tym nie podałeś jakiego koloru oczy posiada ojciec (odnoszę się do Twojego przykładu), a to ważne, to samo tyczy się włosów (blond włosy to też cecha recesywna).
Dzieci z par mieszanych dziedziczą najlepsze geny
To jakie geny odziedziczą to przypadek okrojony o to jakiego rodzaju są dane allele (recesywne lub dominujące). Dla przykładu:
A - ciemne oczy (allel dominujący)
a - jasne oczy (recesywny)
- Dziadek od strony ojca: AA
- Babcia od strony ojca: aa
- Dziadek od strony matki: Aa
- Babcia od strony matki: Aa
- Ojciec: Aa
- Matka: Aa (ciemne oczy) lub AA (ciemne oczy) lub aa (jasne oczy)
- Dziecko: Aa lub AA lub aa
- Dziecko: AA lub Aa
- Dziecko: Aa lub aa

Mam nadzieję, że czytelne.

Natura dąży do doskonałości
W jaki to niby sposób? Organizmy się zmieniają, ale tylko po to by dostosować się do danych warunków i przeżyć, a nie by być coraz to bardziej doskonałym.

Po co naśladują ideologię wymyśloną (przerobioną) przez niego a nie wymyślą czegoś innego?
To nie Adolf Hitler był twórcą NS. W ogóle ta ideologia nie powstała w Niemczech, tylko we Francji i różne jej nurty były w wielu krajach w tym i w Polsce.
 

Polak1962

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Piszę tu ostatni swój post i jednocześnie pytając Slavicis.

Szczególnie polskie formacje narodowo-socjalistyczne to było ,,ZUO". Że niby takich nie było? Były i zacytuję z tej przyczyny takie oto, jakże prawdziwe, twierdzenie: "powinniśmy się uczyć historii".
Nie chcę się czepiać, że nie masz racji, bo to jest fakt z tymi "polskimi formacjami narodowo-socjalistycznymi". Tylko czemu jak napisałem " Po co tworzyć coś co było złe. A przynajmniej dlaczego ???. Ludzie i tak neonazizm kojarzą z nazizmem hitlerowskim. Cała Europa w 2WŚ widziała co to był za ogień i dla większości ludzi w dzisiejszych czasach neonazizm jest głupotą w najczystszej postaci czy nawet chorobą ideologiczną" to ty od razu zmieniasz temat na jakieś inne formacje narodowo-socjalistyczne skoro temat jest jasny o neonazistach ?? Być może, że nie miałeś żadnej odpowiedzi na te pytanie, ale to już mniejsza z tym.

Te pytanie co chciałem już od początku napisać to brzmi tylko tak : Nie boli Cię to, że ideologia wizji jednego człowieka zabiła nam 6 milionów rodaków, niszczyła Polskość a na dodatek są dziś ludzie, którzy popierają tą ideologię ???
 

Slavicis

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
2
Nie chcę się czepiać, że nie masz racji, bo to jest fakt z tymi "polskimi formacjami narodowo-socjalistycznymi". Tylko czemu jak napisałem " Po co tworzyć coś co było złe. A przynajmniej dlaczego ???. Ludzie i tak neonazizm kojarzą z nazizmem hitlerowskim. Cała Europa w 2WŚ widziała co to był za ogień i dla większości ludzi w dzisiejszych czasach neonazizm jest głupotą w najczystszej postaci czy nawet chorobą ideologiczną" to ty od razu zmieniasz temat na jakieś inne formacje narodowo-socjalistyczne skoro temat jest jasny o neonazistach ?? Być może, że nie miałeś żadnej odpowiedzi na te pytanie, ale to już mniejsza z tym.
Temat jest o neonazistach ogółem, a nie jedynie o tych co wzorują się na A. Hitlerze. Wspomniałem o innych - polskich formacjach narodowo-socjalistycznych z tamtych czasów, bo niektórzy neonaziści opierają na nich swą ideologię.

Nie boli Cię to, że ideologia wizji jednego człowieka zabiła nam 6 milionów rodaków, niszczyła Polskość a na dodatek są dziś ludzie, którzy popierają tą ideologię ???
Boli, ale trzeba odróżnić hitlerowską odmianę NS od innych. Cała ideologia nie jest zła, tylko ten rodzaj ukształtowany za sprawą Hitlera.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Polecam wyniki badań Mendla z groszkiem.

Łączenie c a ł e g o narodu z socjalizmem, komunizmem albo kapitalizmem czy demokracją jest wstrętne. Niby dlaczego Niemiec m u s i a ł być socjalistą, by hitlerowcy uznali go za dobrego rodaka?

Czy rasizm (aryjczycy kontra np rasie dynarskiej) musi być nieodłącznie towarzyszem nazizmu?. Aryjczyk musi być blondynem (jak Adolf), smukłym (jak Herman) i wysokim (jak Ziutek) ?

A faszyzm ? Może warto zarezerwować tę nazwę dla poparcia twierdzenia o wyższej mocy działań wielkich grup nad działaniami indywidualistów?
 
B

Basajew0

Guest
Lol, chcesz zakazywać komuś samodzielnie myśleć, to jest propagownie totalitaryzmu i sam jesteś nonazista, ja też nie lubie neonazistów ale nie będę im zakazywać przynależności do tej grupy bo cenie sobie wolność, a nie jak ty faszysto
 

Slavicis

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
2
@Basajew czyżby dla Ciebie oznaką nazizmu było potępianie nazizmu? Antynazista = Nazista? Przyznam, że posiadasz niebywały tok myślenia. :tongue:
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Niemcy po II wojnie światowej starali się rozpowszechnić twierdzenie, iż nazizm istniał i istnieje (neonazizm) także poza Niemcami.
To nie jest prawda - nazizm dotyczy wyłącznie Niemców. Ale udało im się znaleźć zwolenników twierdzenia, że nazizm nie jest wyłącznie niemiecki

Podobnie jak udało im się znaleźć pożytecznych durniów do twierdzenia że Narodowo SOCJALISTYCZNA Niemiecka Partia Pracy jest skrajną PRAWICĄ. Tak samo jak faszyzm.
 

Slavicis

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
2
Niemcy po II wojnie światowej starali się rozpowszechnić twierdzenie, iż nazizm istniał i istnieje (neonazizm) także poza Niemcami.
To nie jest prawda - nazizm dotyczy wyłącznie Niemców. Ale udało im się znaleźć zwolenników twierdzenia, że nazizm nie jest wyłącznie niemiecki
A Partia Narodowych Socjalistów? A Narodowo-Radykalny Ruch Uzdrowienia, Narodowo-Socjalistyczna Partia Robotnicza, Polska Partia Narodowo-Socjalistyczna, Zadruga, Narodowo-Socjalistyczna Partia Miast i Wsi itd? Te POLSKIE (nie niemieckie) organizacje to według Ciebie fikcja wymyślona przez Niemców?

Podobnie jak udało im się znaleźć pożytecznych durniów do twierdzenia że Narodowo SOCJALISTYCZNA Niemiecka Partia Pracy jest skrajną PRAWICĄ. Tak samo jak faszyzm.
Nie jest w pełni ani lewicą, ani prawicą.
 
Do góry