Nasza-klasa

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
na galerii może zobaczyć każdy, jeśli tylko chce- a tu widzi każdy, kto tylko wejdzie na temat !!!!

no i co to za różnica ? tak czy siak są ogólnie dostępne w ramach tego forum. tam się nie wstydzisz a tu się wstydzisz ? chciałem tylko pokazać hipokryzję co poniektórych, że po innych jedziemy a sami jesteśmy tacy sami tzn w tym wypadku tyczy się to ciebie. wystarczy, że usuniesz te fotki ze swojej galerii a stąd znikną samorzutnie.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja je tam umieściłam, nie chodzi tu o żaden wstyd- za to ty umieściłeś je tu bez mojej zgody
nie bądź zatem uparty i je usuń ! czerpiesz z tego jakąś dziką satysfakcję?
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
ja je tam umieściłam, nie chodzi tu o żaden wstyd- za to ty umieściłeś je tu bez mojej zgody
nie bądź zatem uparty i je usuń ! czerpiesz z tego jakąś dziką satysfakcję?

ja tylko podałem linki do tych zdjęć a nie umieściłem je, satysfakcję ??? cóż wcześniej nie tylko śmiech mnie ogarniał ale powoli sama mi dajesz powód do jeszcze większej satysfakcji.. zabawy ..
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
nie ma co sie napinać, sam bym wrzucil swoje fotki z nk, ale wszyskie mam w negliżu więc nie wypada :rotfl2:
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
to zrób tak te linki, żeby było widać tylko linki, a nie całe zdjęcia i będziemy kwita..
widocznie sprawia ci przyjemność gnębienie innych, no cóż nic na to nie poradzę
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
zrobię inaczej nawiązując do dyskusji przejrzałem wszystkie galerie użytkowników, którzy się tu wypowiadali i śmiali się z fotek na NK i powiem Ci jedno nie tylko ty się wygłupiłaś może się narażę innym ale niech będzie sprawiedliwie:

gallery_46034_1583_29732.jpeg


niezły stanik

gallery_46034_1583_106391.jpg


ciekawe miejsce i poza

gallery_19273_1878_89437.jpg


nogi nogi nogi ... tak kiedyś śpiewał Muniek ..


ja nie rozumiem, do końca tego tzn. rozumiem na naszej klasie rozumiem na portalach randkowych erotycznych i fotkach sympatiach i innych ale na forum ?? kwestia szukania chłopaka męża przez net czy dowartościowania się ? nie można dać normalnego swojego zdjęcia ? albo nawet jakiegoś przerobionego ale w ubraniu normalnie a nie seksi pozie czy negliżu ?? ehh może ja się starzeje powoli..
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Oho ^^ Gabi i ~CzArNa~
No to masz pozamiatane :p
Cud,że mojego nie wstawiłeś :D Za dużo ukryte, nie :D hehe
upr, daj spokój...wstaw swoje zdjęcie to podyskutujemy - tylko pamiętaj, noga albo dekolt muszą być - ewentualnie fajny stanik ;) hyhy :lol:
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Oho ^^ Gabi i ~CzArNa~
No to masz pozamiatane :p

być może ale uświadomiłem sobie fakt, że śmiejemy się z NK a wystarczyłoby przejść po 100 stronach GALERII PUBLICZNYCH na tym forum i znajdziemy też niezłe rodzynki .. pal licho bo mógłbym tu przywołać kilkanaście fotek kilkunastu użytkowników co najmniej ale to byłoby nie fer, mi tylko chodzi o tych co sami się śmieją a robią podobnie, co ciekawe te piękne kobiety nie są już nastolatkami .. tzn Mata i Czarna bo ta trzecia to jeszcze dziecko.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ano dziecko...i cóż poradzisz? Teraz lans opiera się przede wszystkim (że tak brzydko powiem:) na d.u.pie.
Media wpajają zasady jakimi kieruje się wszechobecna popkultura, a nastolatkom pozostaje dążyć. I nie ważne,ze w głowie pusto - ważna jest tapeta i umalowane włosy, odsłonięty tyłek, czy dekolt do pasa. Seks emanuje na kilometr. Upadek moralny - a pomagają w tym wszelkie społecznościowe portale.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ano dziecko...i cóż poradzisz? Teraz lans opiera się przede wszystkim (że tak brzydko powiem:) na d.u.pie.
Media wpajają zasady jakimi kieruje się wszechobecna popkultura, a nastolatkom pozostaje dążyć. I nie ważne,ze w głowie pusto - ważna jest tapeta i umalowane włosy, odsłonięty tyłek, czy dekolt do pasa. Seks emanuje na kilometr. Upadek moralny - a pomagają w tym wszelkie społecznościowe portale.
Jeszcze zależy czy te dziewczyny mają olej w głowie czy nie :p Ja też mogłabym dodać kilka zdjęć... Ale po co??? Z resztą swój honor mam :p
Na nk, po pierwsze mam galerie zablokowaną, a po drugie nie mam żadnej fotki "w negliżu" ani w jakiejś prowokującej pozie. I dobrze mi z tym :]
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Ano dziecko...i cóż poradzisz? Teraz lans opiera się przede wszystkim (że tak brzydko powiem:) na d.u.pie.
Media wpajają zasady jakimi kieruje się wszechobecna popkultura, a nastolatkom pozostaje dążyć. I nie ważne,ze w głowie pusto - ważna jest tapeta i umalowane włosy, odsłonięty tyłek, czy dekolt do pasa. Seks emanuje na kilometr. Upadek moralny - a pomagają w tym wszelkie społecznościowe portale.

Ja tam nie protestuje:) W końcu jestem facetem;) I zawsze obejrzeć się można za taką dziewczyną;)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
wracając do wątku NK to śmieszy mnie to, że zaproszenia do znajomych wysyłają ludzie, którzy widząc nas na ulicy nawet głupiego "cześć" nie powiedzą, nie przyznają się że nas znają....ale do znajomych zapraszają...załamka :zmeczony:

a co do komentarzy to w moim przypadku wolę nic nie pisać jeśli nic ciekawego na tych zdjęciach nie ma ;)

i tak oo... :papa:
 
Do góry