Nasza-klasa

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Prawda jest taka ze na portale typu fotka.pl czy nasza klasa narzekają tylko pasztety bez przyjaciół i frajerzy bez życia :)
Za bardzo generalizujesz. To są jakieś święte krowy, że nie można złego słowa powiedzieć? Ja życie wolę mieć w realu (z jednym wyjątkiem dla forumowiska ;) ), ale charakter tych stron mnie odrzuca. Zapewne na tyle osób są sensowni ludzie jak i nawiedzeni. Ale jednak za dużo tych ShAlOnYcH nastek, wzajemnej adoracji i masturbowania się ilością bajeranckich fotek oraz znajomych. Wygoda używania internetu pozwala tam każdemu zaistnieć, a to daje już ogromne pole do lansu. Na NK miałem konto, na początku jego istnienia (nie wiedziałem jeszcze w co to wyewoluuje). Po paru tygodniach poszło w diabły.

A teraz z przymrużeniem oka. Akurat tyczy się myspace, ale treść uniwersalna ;).
http://img268.imageshack.us/img268/2293/myspacezsc.jpg
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Dokładnie , tylko lansowanie , jak widzę ludzi którzy mają po 500 znajomych kojarzy mi się to ze zbieraniem pokemonów , sam nie mam też konta na takich portalach , bo niby po co miałby mnie ktoś oceniać , wystarczą mi kumple z reala i ich zdanie a nie jakiś różowych lal gdzie właśnie dominują na fotce . A jeśli wystawi się mniej niż dziesięć nastaje oburzenie i ląduje się na czarnej liście , żałosne . Ja jestem ogólnie za skasowaniem portali tego typu . A tu jedne mówi że pasztety się tylko czepiają , ty ziom nie jesteś zapewne pasztet tylko pusty .
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Przeszkadza Ci to? Jeśli tak to coś z Tobą nie tak ...
Podoba Ci się to? Jeśli tak, to coś z Tobą nie tak...

nuworld, jeszcze jedna taka idiotyczna odzywka i przeżyjesz bliskie spotkanie trzeciego stopnia z warnem na Twoim koncie. Celowo nie odpisałem nowej wiadomości, bo nie będę podążał Twoim tropem i syfił w temacie.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Podoba Ci się to? Jeśli tak, to coś z Tobą nie tak...

Oj słabiutka odpowiedź...

Mi to nie przeszkadza, wiadomo, że młodość ma swoje prawa np. prawo do bycia infantylnym czy głupawym. Nie mam takich wśród znajomych wiec tym bardziej, co mnie ma to obchodzić?

Śmierdzisz trupem i w tym jest problem albo jesteś jeszcze gówniarzem takim najszkaradniejszym w klasie i masz gula że żadna kolezanka do Ciebie nie pisze.

Tak czy siak jesteś przegrany na moje oko.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Prawda jest taka ze na portale typu fotka.pl czy nasza klasa narzekają tylko pasztety bez przyjaciół i frajerzy bez życia :)
mam życie, przyjaciół i znajomych (nie wiem jak to się stało, próbowałem ludzi unikać, ale jakoś tak wyszło, że nie udało mi się wszystkich ich jak wrogów traktować :p) a portali takich nie lubię, w tego typu to tylko miałem kilka-kilkanaście kont na epulsie (zawsze zapominał loginu i hasła, za każdym razem coraz dłuższe :p ) tylko po to by zawsze odnaleźć jeden link (jestem zbyt leniwy żeby zakładki co format zapisywać) oraz N-K, gdzie usunąłem konto. ostatnio tam zrobiłem żeby gg znaleźć do dziewczyny z roku, bo musiałem ją coś zapytać. a czemu narzekam? irytują mnie ludzie na tych portalach,. wyskakują grożą, a nie wiesz kto i skąd jest, meczą zaproszeniami, komentami, jakby było to komuś potrzebne, a co do kobiet, mam za wysokie wymagania (wiem że to przestarzałe, ale musi coś mieć kobieta zebym ją lubił, a tego czegoś zazwyczaj brak tamtym panienkom :p ) ok, bb, wracam do życia
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
a co do kobiet, mam za wysokie wymagania (wiem że to przestarzałe, ale musi coś mieć kobieta zebym ją lubił, a tego czegoś zazwyczaj brak tamtym panienkom :p ) ok, bb, wracam do życia

Nie zauwazylem, zeby czegokolwiek brakowalo pannom, które zarwałem przez fotkę BB)

Tam naprawdę jest sporo ludzi i jest w czym wybierać...

Kurcze co to za róznica gdzie poznasz fajną dupę. Jasne, tradycyjny model poznawania jest najlepszy ale tyle lachonów w jednym miejscu...:D

Dla mnie to jest OK, nigdy się nie naciąłem, nie zawiodłem, nie rozczarowałem a mam dość nietuzinkowy gust...

Na naszej klasie to jestem tylko dla znajomych
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wiesz, ja preferuje dziewice w towarzystwie (no co, młody jestem mogę sobie jeszcze pozwalać :p), i tu nie chodzi że chce z nią być, ale lubię takie poznawać które mimo że są ładne, to nie korzystają itp itd, a na N-K ciężko wiesz, zrobić odpowiedni wywiad środowiskowy itd, a wielkiej ilość lachonów mi nie trzeba, ja i tak mam więcej znajomych niż bym chciał :)
no dla znajomych, ale Ci co z nimi mam ochotę jako tako utrzymywać kontakt to utrzymuje, a reszta u mnie to było wysyłanie zaproszeń przyjmij, jeszcze raz byłem na forum radia maryja z linku Pieci, i jak zobaczyłem poziom intelektualny staruszków (nie do opisania) to już zostało usunięcie konta. Może kiedyś się zarejestruje jeśli jakimś przypadkiem jakiś ważny kontakt się urwie, a na razie nie potrzeba mi :)
co do Twojego nigdy, masz szczęście, ja się w znajomościach z reala pare razy porządnie zawiodłem :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
no coz ja na nasza klase zagladam srednio co 2 miesiace, czesciej nie...
jakos nie palam orgiastyczna ochota do spotykania sie z uczniami ze szkoly, moge nie musze..
btw o czym z nimi rozmawiac?
jesli sie ludzi nie widzialo np 20 lat?
 

kamilunia

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
a tu i ówdzie
irytują mnie ludzie na tych portalach,. wyskakują grożą, a nie wiesz kto i skąd jest, meczą zaproszeniami, komentami, jakby było to komuś potrzebne, a co do kobiet, mam za wysokie wymagania (wiem że to przestarzałe, ale musi coś mieć kobieta zebym ją lubił, a tego czegoś zazwyczaj brak tamtym panienkom :p ) ok, bb, wracam do życia

Wiesz, ja preferuje dziewice w towarzystwie (no co, młody jestem mogę sobie jeszcze pozwalać :p), i tu nie chodzi że chce z nią być, ale lubię takie poznawać które mimo że są ładne, to nie korzystają itp itd, a na N-K ciężko wiesz, zrobić odpowiedni wywiad środowiskowy itd, a wielkiej ilość lachonów mi nie trzeba, ja i tak mam więcej znajomych niż bym chciał :)
no dla znajomych, ale Ci co z nimi mam ochotę jako tako utrzymywać kontakt to utrzymuje, a reszta u mnie to było wysyłanie zaproszeń przyjmij, jeszcze raz byłem na forum radia maryja z linku Pieci, i jak zobaczyłem poziom intelektualny staruszków (nie do opisania) to już zostało usunięcie konta. Może kiedyś się zarejestruje jeśli jakimś przypadkiem jakiś ważny kontakt się urwie, a na razie nie potrzeba mi :)
co do Twojego nigdy, masz szczęście, ja się w znajomościach z reala pare razy porządnie zawiodłem :p

czemu uważasz ze wszystkie dziewczyny takie sa. W tym momencie czuje sie obrażona. Nie uważam sie za glupia panne z NK wrecz przeciwnie dlatego wypowiadam sie w tym temacie. Sa wyjątki od reguł ale to nie znaczy ze wszysti na NK nie mają nic ciekawgo do powiedzenia
 

xxxiwona9

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
koleś szczery do bólu :D hehe :lol:
ja przy takich sytuacjach nic nie pisze
 

Jowitka32

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Mnie się nie podoba gdy ktoś wystawia zdjęcie USG z opisem typu "nasza niunia"..., a tam tylko czarne tło z białymi plamami.. :p albo to samo dziecko przedstawione na 20 zdjęciach z ta różnicą, że na każdym ma inne ubranko... :p
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
To samo z pannami- mają 20 zdjęc swojej twarzy z czego 10 jest takich samych, a 10 z różnej perspektywy :p

Ja kiedyś na sadistic.pl widziałam zdjęcie na nk z porodu! :lol:
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Jezusie nazareński... żartujesz sobie... :-/
Muszę powiedzieć, że jak stąpam po tej ziemi, jednak jest chyba coś takiego jak "pokemoinzm" fotkowy. Fotkowy, bo akurat na fotce jakoś najwięcej takich ludzi... kółko wzajemnej adoracij :-/
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
:eek:h: w tym momencie zwątpiłam w NK :mruga:
o czym ludzie myślą wstawiając takie zdjęcia.... :niepewny:
jakieś znicze czy coś żeby "oddać cześć" to jeszcze może ujdą ale człowiek w trumnie to przegięcie :(

edit: albo to:

1247783221_by_sqallpl.jpg

:/ na grobie...
 
Do góry