Nasza-klasa

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
A czy was też denerwują komentarze typu: sweat foteczka, słit, ładniusie, ładne, fajne itp ?

Ja jak widzę takie bezmyślne komentarze to mnie coś w środku ściska ...


Mnie już przestały denerwować. Na każdym kroku się spotyka te głupoty, więc trzeba było się przyzwyczaić. :p
 

kamilunia

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
a tu i ówdzie
A czy was też denerwują komentarze typu: sweat foteczka, słit, ładniusie, ładne, fajne itp ?

Ja jak widzę takie bezmyślne komentarze to mnie coś w środku ściska ...

To jest takie sztuczne dowartościowanie się. Nie wiem może wszyscy Ci którzy liczą na komentarze czują się lepsi, może w zyciu im cos nie wychodzi. Żal mi. Szkoda ze cześc społeczeństwa jest taka głupia. Szkoda ludzi....
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Prawda jest taka ze na portale typu fotka.pl czy nasza klasa narzekają tylko pasztety bez przyjaciół i frajerzy bez życia :)

Ja te portale lubie i sporo naprawdę fajnych i ładnych dziewczyn poznałem lub odświezylem kontakty ;)

Slodziutkie komentarze nawet jak juz sie pojawiają to nikomu normalnemu nie przeszkadzają...

Nikt normalny też nie pisze negatywów na naszej klasie, ani nikomu normalnemu tych negatywów nie brakuje...
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Prawda jest taka ze na portale typu fotka.pl czy nasza klasa narzekają tylko pasztety bez przyjaciół i frajerzy bez życia :)
Owszem coś w tym jest. Na pewno "pasztety i frajerzy" nie lubią NK i narzekają na nią, bo to nie miejsce dla nich. ;) Ale na pewno normalni ludzie też narzekają na ten portal (np. natrętne przyjmowanie do znajomych wszystkich jak leci), np. ja, bo nie uważam siebie za frajera. :p

Ja te portale lubie i sporo naprawdę fajnych i ładnych dziewczyn poznałem lub odświezylem kontakty ;)
Poznajesz dziewczyny przez NK? I kto tu jest frajerem? :p Wychodzi na to że jednak frajerzy mogą tez lubić NK. ;)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A ja mam tam konto tylko ze wzgledu na znajomych z ktorymi ciezko sie w inny sposob kontaktowac bo mieszkam poza granicami Polski.

Ale co do podpisywania komentarzy pod zdjeciami to co niektorzy przesadzaja to jest tylko jedne wielkie slodzenie i podlizywanie sie...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Poznajesz dziewczyny przez NK? I kto tu jest frajerem? :p Wychodzi na to że jednak frajerzy mogą tez lubić NK. ;)

Przez nk nie ale przez fotkę tak , tam jest kilka milionów ludzi i dużo nie tylko ładnych ale Z_A_J_E_B_I_S_T_Y_C_H panien tumanie :D
 

krystian3005

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mi się czasem śmiać chce z tych komentarzy jak ktoś wstawi fotke a pod nią 20 identycznych komentarzy typu "ślicznie", "spoko fotka". Zero wyobraźni żeby napisać coś ciekawego...
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
NK fajny serwis, który zrobił się serwisem a la: fotka, sympatia, randka, odloty itd. czyli obecnie żenada
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Mi się czasem śmiać chce z tych komentarzy jak ktoś wstawi fotke a pod nią 20 identycznych komentarzy typu "ślicznie", "spoko fotka". Zero wyobraźni żeby napisać coś ciekawego...
:lol:
Ja się zawsze śmieję jak widzę takie coś :D Nikt nie napisze czegoś kreatywnego tylko kupa zbędnych i często nieszczerych słów (znam kilka panienek, które na nk komentują sobie zdjęcia "ślicznie", "piękniusio" itd. a jak się mijają na ulicy mierzą się od stóp do głów spojrzeniem zabójcy :lol:), mnie to na szczęście nie grozi :p

NK fajny serwis, który zrobił się serwisem a la: fotka, sympatia, randka, odloty itd. czyli obecnie żenada
Taka opinia jest już taka... zużyta, przypomina mi to te wstawki ze zdjęciami, że ( w skrócie) nk był fajnym serwisem, a teraz trzeba za niego płacić itd., dorzuć coś od siebie :p
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Prawda jest taka ze na portale typu fotka.pl czy nasza klasa narzekają tylko pasztety bez przyjaciół i frajerzy bez życia
W tym momencie mnie obraziłeś :D
Nie wiem co w tych portalach jest takiego fajnego jeszcze NK w swoim pierwotnym załorzeniu gdzie chodziło o odnowienie starych kontaktów był ok ale taka fotka to już żenada. Wstawianie swoich zdjęć i czekanie na jak najwyższą ocenę, bo tam niskich not się nie wystawia zeby ktoś się tym samym nie zemści, dziwaczne to i cieszę się ze nie biorę w tym udziału. Ludzi wolę poznawać w realnym życiu.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Taka opinia jest już taka... zużyta, przypomina mi to te wstawki ze zdjęciami, że ( w skrócie) nk był fajnym serwisem, a teraz trzeba za niego płacić itd., dorzuć coś od siebie :p

opinia nie może być zużyta gwoli ścisłości. NK w pierwotnym założeniu miał być zupełnie czymś innym niż jest obecnie. jest to moja opinia od bardzo dawna i jej nie zmieniam. a to czy jest NK płatna czy nie to już mnie nie intersuje. moim zdaniem powinna być płatna dlatego bo jest serwisem prywatnym kto chce na tym zarobić normalna sprawa. jeśli mi się nie podoba nie korzystam z tej usługi. proste i logiczne.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
W tym momencie mnie obraziłeś :D
Nie wiem co w tych portalach jest takiego fajnego jeszcze NK w swoim pierwotnym załorzeniu gdzie chodziło o odnowienie starych kontaktów był ok ale taka fotka to już żenada. Wstawianie swoich zdjęć i czekanie na jak najwyższą ocenę, bo tam niskich not się nie wystawia zeby ktoś się tym samym nie zemści, dziwaczne to i cieszę się ze nie biorę w tym udziału. Ludzi wolę poznawać w realnym życiu.

Cipki fajne są. :D Mozesz sobie wyszukać kilkadziesiat tysiecy panien po kolorze oczu, włosów, wzroście i średniej ocen :D

To jest jak dostawa pizzy :D A bez kitu ile tam lachonów siedzi.... Teraz to tam każdy ma gdzieś oceny ;)

Kurcze no tak jest kilka milionów ludzi na tej fotce , mi się podoba a Ciebie jako ostatniego stąd bym chciał obrazić :D
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Cipki fajne są. :D Mozesz sobie wyszukać kilkadziesiat tysiecy panien po kolorze oczu, włosów, wzroście i średniej ocen :D

To jest jak dostawa pizzy :D A bez kitu ile tam lachonów siedzi.... Teraz to tam każdy ma gdzieś oceny ;)

Kurcze no tak jest kilka milionów ludzi na tej fotce , mi się podoba a Ciebie jako ostatniego stąd bym chciał obrazić :D

a nie lepiej iść na imprezę i poznać jakieś laski w realu ? a może ty tylko na fetysza oglądasz :D
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Cipki fajne są. biggrin.gif Mozesz sobie wyszukać kilkadziesiat tysiecy panien po kolorze oczu, włosów, wzroście i średniej ocen biggrin.gif

To jest jak dostawa pizzy biggrin.gif A bez kitu ile tam lachonów siedzi.... Teraz to tam każdy ma gdzieś oceny mruga.gif

Kurcze no tak jest kilka milionów ludzi na tej fotce , mi się podoba a Ciebie jako ostatniego stąd bym chciał obrazić biggrin.gif
Hehe w sumie każdy lubi co innego ja tam zawsze mam ograniczone zaufanie do zdjęć bo w realu moze się okazać co innego i wtedy dopiero jest zonk. Ale niech każdy robi to co uważa za słuszne ;)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
a nie lepiej iść na imprezę i poznać jakieś laski w realu ? a może ty tylko na fetysza oglądasz :D

Dla mnie bez różnicy szczerze mówiąc. A nawet na fotce jest wygodniej bo wiekszy wybór i masz pewność ze zawsze będzie jakaś laska. A tak w wakacje to różnie bywa w klubach. Upijesz się i co, mogą same pasztety być. Dziewczyny z fotki są takie same przecież jak w klubie a prują się na potęgę :D
Fetyszysta hehe :D Nie raczej nie.

Hehe w sumie każdy lubi co innego ja tam zawsze mam ograniczone zaufanie do zdjęć bo w realu moze się okazać co innego i wtedy dopiero jest zonk. Ale niech każdy robi to co uważa za słuszne

Powiem Ci ze ja też mam ograniczone zaufanie ale co do fotki to tam rzadko która ściemnia. A nawet lepiej wygladają w realu niż na zdjęciach.

I stosunkowo mało pasztetów więc jest spoko ;) Nie to co na jakiś czatach czy innych govnach toto rzeczywiście frajernia.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Powiem Ci ze ja też mam ograniczone zaufanie ale co do fotki to tam rzadko która ściemnia. A nawet lepiej wygladają w realu niż na zdjęciach.

I stosunkowo mało pasztetów więc jest spoko ;) Nie to co na jakiś czatach czy innych govnach toto rzeczywiście frajernia.
Wiesz po alkoholu zawsze to moze wyglądać inaczej na przykład tak ;) :
2yorcc2fd4.jpg

A rano z takim potworem budzisz w łóżku :D
Ja się raz przejechałem na takich zdjęciach, dobry fotograf moze zdziałać cuda, dlatego teraz preferuje tylko to co zobacze na własne oczy.
 
Do góry