Napisz jaki masz problem z włosami...

paulinka_17

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
a mi sie przetłuszczają włoski juz od dluzszego czasu:(
Po prostu je codziennie myje i tyle, nie wiem co mogloby rozwiazac moj problem jesli oczywiscie jest to mozliwe;*
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
Mam jasną cerę, włosy ciemny blond (brązowe rzęsy), zielone oczy. Chciała bym zmienić coś w swojej fryzurze.
Myślałam o zafarbowaniu szamponem koloryzującym na odcień rudawy ale już sama nie wiem co będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. :(
fajnie by ci y ło w blondzie moja kolezanka tez ma taki typ urody i ma ciepły kolor blondu bardzo ładnie wyglada tobie tez by pewnei pasowało poradz sie fryzjera ale dobrego jak ja byłam w styczniu u fryzjera nie zbyt dobrego to poprostu co mi zrobiła na głowie to byla istna masakra
 
D

Dorka123

Guest
mam strasznie zniszczone włosy od prostowania, chciałabym ograniczyć używanie prostownicy do minimum, myślałam o kupnie kosmetyków do prostowania... w które warto zainwestować? myślałam o nivei, mają dość dobre opinie, warto? moze ktoś stosował?
 

Diamond_girls

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mam strasznie zniszczone włosy od prostowania, chciałabym ograniczyć używanie prostownicy do minimum, myślałam o kupnie kosmetyków do prostowania... w które warto zainwestować? myślałam o nivei, mają dość dobre opinie, warto? moze ktoś stosował?

Ja stosowałam i nie pomagały, tak samo jak te z sunsilk. Ja używam spray termoochronny Adventure Techniques z avonu ok. 19 zl. z dodatkiem kreatyny i naprawdę mniej się niszczą i dłużej prostowanie trzyma. Według mnie najlepsze są kosmetyki termoochronne i to z kreatyną bo ona dobrze nawilża i odbudowuje włosy.
 
D

Dorka123

Guest
dziękuję Ci bardzo, dziś w drogerii pani bardzo polecała mi nivea straight & easy, nie zwracałam uwagi na skład, no i tak się teraz zastanawiam czy warto go kupić czy nie?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
To źle że włosy są miękkie?

ja mam z Nivea odżywkę Intensywna regeneracja i też mam miękkie włosy, a do tego końcówki mi sie rozdwajają... czy jest jakaś inna metoda na rozdwojone końcówki niż podcięcie?
 

Olka93xxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
^^daleko^^
Natomist mi bardzo szybko rozdwajają się końcówki . A nie chce ich ścinać, gdyż chcę mieć jak najdłuższe włosy. Niestety bardzo wolno rosna :( to jest straszne :(( są słabe i zniszczone ;/ strasznie proste i wyglądają jak siano ;/ co robić ?
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Hej.
Możesz mi doradzić ;> otóż na końcach mam mocno sfalowane, skręcone włosy i w ogóle be:D stosuje nawet na te końce odżywki ale to nic nie daje. pomyślałam sobie : zetnę i będzie po sprawie. a może jak będę miała dłuższe to one nie będą się tak zwijać?

pzdr
 

druganazwa

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
z mojej wyobraźni :D
Gdy prostujesz włosy używaj po kazdym myciu maski z serii Dove Heat Therapy. Wmasuj ją tylko w końcówki. Mi bardzo pomaga i nie ścinałam włosów od kilku miesięcy i koncówki w ogóle mi się nie rozdwajają. Używaj tej maski również przed suszeniem włosów suszarką lub przed jakąkolwiek stylizacją.

Twoje włosy zwijają si9ę bo brak im nawilżenia :) Stosuj dośc cięzki odżywki, ale tylko na tę partę włosów, polecam własnie tę z Dove lub wygładzającą z Elseve. Możesz też zastosowac te z Keratse, ale to już jest dosc wysoka półka kosztują ok 100 złotych, ale opłaca się :) Jeśli chcesz miec długie to nie ścinaj :D
 

Shym

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ehm więc mam taki problem gdyż:
(mam średnio krótkie włosy, tak z 10-13cm)
Podczas prostowania wszystkie ladnie sie układają ale te co schodzą na kark to są dziwne : P te z mojej lewej leżą dobrze tak fajnie wchodzą na szyje a te z prawej to się zawijają w prawo albo do góry, nie ważne jak dobrze je wyprostuje : O
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
O, widzę że nie tylko ja mam taki problem, i nie tylko ja trafiłem do "Kobiecego kącika" :p

Mam dokładnie to samo co kolega Shym - prostuję włosy, z przodu potrafię je ogarnąć grzebieniem/gumą/lakierem (przymierzam się do wypróbowania jakiegoś gęstego kremu do włosów). Natomiast problemem są włosy z tyłu - końcówki potrafię fajnie wyprostować, ale te powyżej, przy czubku głowy to istna Sodoma i Gomora - włosy sterczą, odstają w różnych kierunkach...

Postanowiłem, że włosy sobie podetnę, przerzedzę górę i boki, zetnę tył i dodam pasemka na średniej długości włosy :)

PS Jakieś pomysły na te odstające końcówki z tyłu, oprócz ścięcia? Druga sprawa - pochodzę chwilę, przebiegnę się kawałek, pojadę rowerem i włosy stają się rozczochrane, muszę często poprawiać, co w towarzystwie potrafi nieźle w:cenzura:**.
 
D

Dorka123

Guest
To źle że włosy są miękkie?

ja mam z Nivea odżywkę Intensywna regeneracja i też mam miękkie włosy, a do tego końcówki mi sie rozdwajają... czy jest jakaś inna metoda na rozdwojone końcówki niż podcięcie?
niestety pewnie nie ma, ja miałam tak zniszczone włosy od ciągłego prostowania, a później od trwałej, że musiałam obciąć się całkiem na krótko :(

tez tak mam, na karku mi się skręcają, żyją swoim życiem bez względu na prostowanie, mam nadzieję, ze jakiś dobry kosmetyk załatwi sprawę ;)

tez tak mam, na karku mi się skręcają, żyją swoim życiem bez względu na prostowanie, mam nadzieję, ze jakiś dobry kosmetyk załatwi sprawę ;)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
ja nie prostuje na szczęście, ale i tak same z siebie się rozdwajają =[ czyli muszę podciąć... masakra bo żal mi tego 1-2 cm=[

dzięki =]
 
A

Alek06

Guest
Ja zniszczyłam swoje włosy prostowaniem i farbowaniem na jasny kolor z ciemnego. Co robic zeby sie ladnie układały i do tego lsniły ?
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
otóż mój problem. niecałe 3 tyg przefarbowałam włosy z jasnego blondu na jasny brąz. wyszły raczej kasztanowe, więc po tygodniu farbowałam je ponownie, tym razem ''ciemnym blondem'' z garniera. wyszedł mi średni brąz, teraz kiedy farba sie trochę zmyła, mam znowu taki rdzawy odcień <_< najbardziej widoczny tuż przy skórze. marzy mi się teraz powrót do mojego blondu, (pasemka?) ale boję się co będzie z moimi wlosami po takich eksperymentach :niepewny: poradź mi coś mądrego;p
 
D

Dorka123

Guest
Ja zniszczyłam swoje włosy prostowaniem i farbowaniem na jasny kolor z ciemnego. Co robic zeby sie ladnie układały i do tego lsniły ?
no to prawie tak samo jak ja, tylko, że farbuje odwrotnie, bo naturalne mam blond, a farbuję na ciemny...
próbowałas jakiegoś szamponu wygładzającego albo prostującego? po nich chyba włosy są lśniące
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
więc robil ktoś pasemka na ciemnych wlosach? jaki wychodzi ich kolor?
 
A

Alek06

Guest
Ja stosowałam i nie pomagały, tak samo jak te z sunsilk. Ja używam spray termoochronny Adventure Techniques z avonu ok. 19 zl. z dodatkiem kreatyny i naprawdę mniej się niszczą i dłużej prostowanie trzyma. Według mnie najlepsze są kosmetyki termoochronne i to z kreatyną bo ona dobrze nawilża i odbudowuje włosy.


Ale czy takie kosmetyki rzczywiscie tak wygładza włosy jakbysmy dopiero co użyły prostownicy ?
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
me wlosy szybko sie przetluszczaja [musze myc codziennie], ale jak na zlosc koncowki mam suche jak pieprz, doslownie siano, i przez to koszmarnie mi sie wywijają ;/ co dobrze by nawilzylo te moje niesforne kłaki?
 
Do góry