Napisz jaki masz problem z włosami...

sok_bananowy

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
73
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Moja znajoma ma problem z kręconymi włosami. Puszą się, są sianowate, nie kręcą się tak jak by chciała.
Stosuje szampony i odżywki do włosów kręconych i nic.
Co z tym zrobić?

Puszą się, bo je przesuszyła. Kręcone włosy same w sobie są suche. Po pierwsze nie rozczesywać, chyba, że po myciu, po drugie kupić maskę nawilżającą, na przykład wax'a, żeby pomóc włoskom odżyć. No i oczywiście ograniczyc suszarkę :0

Aha, może tez zacząć używać jakiejś lekkiej pianki do włosów przy układaniu, to powinno ograniczyć puszenie.
 

Mniszka83

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Polska
Puszą się, bo je przesuszyła. Kręcone włosy same w sobie są suche. Po pierwsze nie rozczesywać, chyba, że po myciu, po drugie kupić maskę nawilżającą, na przykład wax'a, żeby pomóc włoskom odżyć. No i oczywiście ograniczyc suszarkę :0

Aha, może tez zacząć używać jakiejś lekkiej pianki do włosów przy układaniu, to powinno ograniczyć puszenie.

Który Wax polecacie?
Jest kilka firm produkujących Waxy.
Problem w tym, że ona używa nawilżających maseczek.
Suszarki w ogóle nie tyka.
Tak się zastanawiam czy nawilżająca maska to nie za mało dla suchych kręconych włosów?
A pianki nie wysuszają? Chyba nigdy ich nie używała i ma obiekcje.
 

sok_bananowy

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
73
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Myślę, że pianka używana z rozwagą i w małej ilości nie powinna zaszkodzić, ale jeśli koleżanka ma obiekcje, to może zrobić np. jedną próbę, żeby się przekonać, jak włosy zareagują. Słyszałam, że L'Biotica robi dobre waxy, nawet je polecają do włosów kręconych.
 

sok_bananowy

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
73
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Myślę, że pianka używana z rozwagą i w małej ilości nie powinna zaszkodzić, ale jeśli koleżanka ma obiekcje, to może zrobić np. jedną próbę, żeby się przekonać, jak włosy zareagują. Słyszałam, że L'Biotica robi dobre waxy, nawet je polecają do włosów kręconych.

podbijam wątek bo jakoś upadł ;)
 
Do góry