Namawianie do seksu..

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Właściwie to.. chciałabym to z nim zrobić. Ale nie w lesie. On wstydzi się mnie przyprowadzać do domu, mówi, że dziwnie się czuje. Przeważnie spotykamy się na mieście. U mnie w domu był tylko dwa razy, bo to przeważnie ja jeżdżę do niego. On czeka, aż zrobi prawo jazdy, wtedy ponoć będzie jeździł do mnie...
Gdy powtarzałam mu, że jeszcze moglibyśmy się kochać, ale tylko i wyłącznie w domu - powiedział, że nie wie czy jeszcze w ogóle tego chce. Że nie wie czy chce się angażować... :/


Boże dziewczyno! Ty piszesz, że "na pewno nie jest z Tobą dla seksu" głupota! jest i to wyłącznie dlatego!
Odpuść sobie i zostaw go! Bo Cie wykorzysta i będziesz cierpiała... Zrozum, że to nie ten facet.
 

kasiulka11316

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Boże dziewczyno! Ty piszesz, że "na pewno nie jest z Tobą dla seksu" głupota! jest i to wyłącznie dlatego!
Odpuść sobie i zostaw go! Bo Cie wykorzysta i będziesz cierpiała... Zrozum, że to nie ten facet.


ostro ale dobitnie i prawdziwie.

Mój chłopak zrozumiał że nie chcę tego robić i czekał 2 lata. i jakoś wcale nam to nie przeszkadzało, że nie uprawiamy seksu.
a podejrzewam że wy nawet dobrze się nie znacie>
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Wiesz co też byłam z facetem, który chciał tylko seksu,też nalegał. Ale ja nie chciałam. I efekt był taki, że się rozeszliśmy i jest o wiele lepszym kumplem niż chłopakiem..
A gdyby cię kochał, czy nawet by mu zależało na tobie to nie byłby taki nachalny. Uszanowałby to, że jeszcze nie chcesz współżyć. Nie wiem może on jest prawiczkiem i mu głupio, że jeszcze tego nie robił i po prostu chce mieć to za sobą. Ale oczywiście ci o tym nie powie. Moim zdaniem daj sobie z nim spokój, wykorzysta cię i zostawi.
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Boże dziewczyno! Ty piszesz, że "na pewno nie jest z Tobą dla seksu" głupota! jest i to wyłącznie dlatego!
Odpuść sobie i zostaw go! Bo Cie wykorzysta i będziesz cierpiała... Zrozum, że to nie ten facet.


Popieram Cię całkowicie! Przecież to ewidentnie widać!! Poza tym on toba manipuluje-nie widzisz tego? On nalega, ty nie chciałaś, teraz mówisz że chcesz (bo ci powiedział,że nie wie czy się angażować). Prawda jest taka, że boisz się rozstania i dlatego chcesz mu "dać dupy" dla świętego spokoju. Ale uwierz mi nie będziesz się z tym dobrze czuła po fakcie. Zerwij z tym facetem bo jak tak dalej pójdzie to i ten las ci nie będzie już przeszkadzał!! Chyba trzeba mieć jakieś zasady co?
 

kasiulka11316

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Poza tym on toba manipuluje-nie widzisz tego? On nalega, ty nie chciałaś, teraz mówisz że chcesz (bo ci powiedział,że nie wie czy się angażować). Prawda jest taka, że boisz się rozstania i dlatego chcesz mu "dać dupy" dla świętego spokoju. Ale uwierz mi nie będziesz się z tym dobrze czuła po fakcie. Zerwij z tym facetem bo jak tak dalej pójdzie to i ten las ci nie będzie już przeszkadzał!! Chyba trzeba mieć jakieś zasady co?


dokładnie tak, tylko stracisz do siebie szacunek,

a w rezultacie bedziesz sobie wmawiała że on nie jest taki zły i przyzwyczaisz się do tego, staniesz się marionetką przez wszystkich wykorzystywaną. Nie daj się. Dziewczyno szanuj się i nie pozwół sobą manipulować!!!
 
K

kinga_sc

Guest
dokładnie tak i wpadniesz w bagno jak ja... też tak miałam, mówiłam nie i nie, aż w końcu mnie zmusił... ale zrobił to w domu... trzy lata tyrani, psychika siadła, zmieniłam się całkowicie, wszystkiego się bałam, bił mnie, wszystkiego zakazywał, kontrolował... kurde...:(
 
R

rabunia89

Guest
on nie może Cię przymuszać do seksu, jeśli Cię kocha to powinien to zrozumieć i zaczekać do momentu aż będziesz na to gotowa...
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Prawda jest taka, że boisz się rozstania i dlatego chcesz mu "dać dupy" dla świętego spokoju. Ale uwierz mi nie będziesz się z tym dobrze czuła po fakcie. Zerwij z tym facetem bo jak tak dalej pójdzie to i ten las ci nie będzie już przeszkadzał!! Chyba trzeba mieć jakieś zasady co?

dokładnie, szanuj się dziewczyno! Poza tym może też być tak, że Cie wykorzysta, zostawi, pochwali się kumplom i będziesz miała opinie 'pierwszej lepszej'. Chyba tego nie chcesz, co?
 

keel

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Nie możesz się mu podać, jeżeli ktoś kocha to zrozumie. każdy ma prawo do swojego pierwszego razu i raczej mało kto chciał by go przeżyć w lesie koło jakiegoś drzewka. zresztą w związku chodzi o to że czasami coś poświęcamy dal drugiej osoby ale nie możemy jednocześnie się z tym źle czuć. my tez musimy tego chcieć coś poświęcić i ma to nam sprawiać przyjemność ze robimy coś dla osoby którą kochamy i nie chodzi tu o sex. bo to jest już decyzja dwojga ludzi którzy siebie pragną a nie chęć pochwalenia się przed innym. trzymaj się bo później będziesz żałowała jak coś zrobisz na siłę...
 

grafini

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
co do tego przyprowadzania do domu, i co do rodzicow moge powiedzieć tyle, ze są niestety jeszcze tacy, którzy związki swoich dzieci traktuja.. dziwnie, tak jak moi, jakby nie chcieli zebym się z kims spotykala, nie wiem jak to cholera nazwac, ale niektórzy maja takie jazdy że nie i koniec jakby to było coś potwornie złego.. mam na koncu jezyka to co chce powiedziec ;p kurde..
 

kasiulka11316

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
dokładnie, szanuj się dziewczyno! Poza tym może też być tak, że Cie wykorzysta, zostawi, pochwali się kumplom i będziesz miała opinie 'pierwszej lepszej'. Chyba tego nie chcesz, co?


zgadzam się całkowicie i z boku to wygląda tak że koles nie ma szczerych intencji co wszyscy na forum zauważają.
Przejzyj na oczy bo później będziesz kolejną nieszczęśliwą.....
 
K

kinga_sc

Guest
tego kwiatu jest pół światu, co się martwisz... spotkasz lepszego i takiego, co będzie Cię szanował... chyba, że jesteś taka brzydka jak ja... nie no żart.. nawet taki potwór( czyt. ja) ma kogoś:)
 

kasiulka11316

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
... chyba, że jesteś taka brzydka jak ja... nie no żart.. nawet taki potwór( czyt. ja) ma kogoś:)
Cudowne zadanie dla twórców mody: odnajdywać ciągle na nowo to, czego kobiety nigdy przecież nie utraciły


to jest taki cytat. Nie zapominajcie że każda kobieta jest piękna:p
 
K

kinga_sc

Guest
każda z nas jest piękna na swój sposób:D

mój to po prostu szaleje za mną i do tej pory zastanawiam się dlaczego i co go tak pociąga we mnie, mimo, że jest tysiąc ładniejszych



heh zboczyłam z tematu
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Przecież On nie ma prawa do niczego Cię namawiać.
Jeżeli cały czas Cię namawia na seks,to znaczy,że tylko Mu na tym zależy...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Sformulowanie "namawiac do sexu" jest dla mnie oznaka ze facet traktuje kobiete wylacznie jako obiekt seksualny.. Jesli mezczyzna ma choc troche szacunku do kobiety nie mowiac juz o uczuciach i jakims powaznym zaangazowaniu to o takim zjawisku jak namawianie do czegokolwiek wogole nie moze byc mowy, jest sprzeczne.

Z takimi niech sobie panie zawsze daja spokoj :papa:
 
Do góry