Namawianie do seksu..

Andżi

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Witam!
Jestem z moim chłopakiem pół roku. Znamy się od 3 lat, poznaliśmy się przez internet. Jest to związek na odległość, dzieli nas 100 kilometrów. Ja mam 16, on 18lat. On namawia mnie do seksu. Mówię mu, że nie czuje się jeszcze gotowa, on jednak wciąż nalega. Mówi, że "przecież można spróbować". W ogóle rozmawialiśmy, gdzie chciałby to zrobić bo przecież jak jestem u niego to wciąż ktoś jest w domu, ciągle ktoś przychodzi do jego pokoju. Powiedział, że moglibyśmy zrobić to ... w lesie!!! :bag: Jak ja mam mu powiedzieć, że jeszcze nie czas i, że wolę jednak zrobić to w domu ?;/ nic do niego nie dociera. Nie wiem, dlaczego nie on nie może zrozumieć tego, że to jeszcze za wcześnie?
Na pewno nie jest ze mną tylko dla seksu. Tak mi się przynajmniej wydaje.. Co mam zrobić?:(
 

Uwe Kolarz

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jeśli nie jesteś naprawdę gotowa to musisz mu to wprost powiedzieć, jeśli chodzi o sex w lesie to nawet ja ( jestem mężczyzną ) bym tak nie chciał chyba że na jakieś polance w ciepły dzień ;]. Jak już mówiłem porozmawiaj z nim poważnie jak nie jest z tobą tylko dla sexu to powinien to zrozumieć.

Pozdrawiam.

/Uwe aka ten co go przed chwilą pies ugryzł i wyglada jakby dostał... ;]
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Powiem Ci tak... doskonale Cię rozumiem, bo miałam to samo ze swoim chłopakiem. Też niby rozmawialiśmy o tym a on mimo to usilnie mnie namawiał licząc najwyraźniej, że się złamię i pójdę na całość... No i prawie tak się stało, ale jednak do niczego wtedy nie doszło, bo widział, że tak naprawdę tego nie chcę... Zaskoczył mnie wtedy bardzo pozytywnie, pogadaliśmy o tym, o moich obawach i trochę przystopował. Wiem, że już rozmawialiście, ale chyba nic innego zrobić nie możesz jak podjąć rozmowę po raz kolejny... Jeśli naprawdę Cię kocha i naprawdę mu na Tobie zależy to poczeka... :)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Szczerze i otwarcie porozmawiaj z nim. Powiedz że nie czujesz się gotowa, że masz obawy, że chciałabyś kochać się w jakiś przyzwoitych warunkach.

No jeżeli jeszcze bardziej zacznie nalegać, to ja bym się zastanowił na twoim miejscu czy aby tylko jemu o seks nie chodzi ?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Powiedz mu ,że nie jesteś gotowa. Jeśli Cie naprawde kocha to zoruzmie i poczeka. Nie ma prawa Cie do czegoś zmuszać.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
jeszcze nie czas i, że wolę jednak zrobić to w domu
To powinno wystarczyć. Powtórzę, wiele już razy napisane, jak kocha, to poczeka. Skoro Twoim zdaniem nie jest z Tobą tylko dla seksu, to chyba nie musisz się martwić, że z tego powodu Cię zostawi.
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Pół roku...chyba trochę mało. Poza tym Ty jesteś jeszcze młoda i skoro piszesz, że nie w pełni gotowa to mu to powiedz. Nie ma sensu się denerwować ani zmuszać. Później możesz tylko cierpieć. Więc pogadaj z nim szczerze. Powinien zrozumieć, a jak nadal będzie nalegał to już będziesz wiedziała dlaczego z Tobą jest...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
To powinno wystarczyć. Powtórzę, wiele już razy napisane, jak kocha, to poczeka. Skoro Twoim zdaniem nie jest z Tobą tylko dla seksu, to chyba nie musisz się martwić, że z tego powodu Cię zostawi.

No z tym to może być problem, bo on jest prawdopodobnie prawiczkiem i chce już zamoczyć tak jak jego koledzy. Pech chciał, że padło na nią. On jest w takim wieku dla faceta, że ciężko mu będzie wytrzymać, więc jest ryzyko że wydyma inną na boku. Takie ryzyko czekania. Ale jeśli ona nie chce to ok. Ja za niego nie będe ręczyć, że będzie czekał. Zrywać z nią z tego powodu tez nie musi. Po prostu pójdzie do innej, która mu da. A ona się nie dowie, bo jak. Life is brutal.

J.B
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
No z tym to może być problem, bo on jest prawdopodobnie prawiczkiem i chce już zamoczyć tak jak jego koledzy. Pech chciał, że padło na nią. On jest w takim wieku dla faceta, że ciężko mu będzie wytrzymać, więc jest ryzyko że wydyma inną na boku. Takie ryzyko czekania. Ale jeśli ona nie chce to ok. Ja za niego nie będe ręczyć, że będzie czekał. Zrywać z nią z tego powodu tez nie musi. Po prostu pójdzie do innej, która mu da. A ona się nie dowie, bo jak. Life is brutal.

J.B


prawda... to jest ten wiek dla faceta.
 
K

kinga_sc

Guest
Jak mówi J.B presja otoczenia. Chce spróbować, bo koledzy pewnie chwalą się, że mają to za sobą. Ty zapewne jesteś dziewicą i wiadomo masz obawy. Pamiętaj jednak, że facet powinien szanować twoje zdanie i nie nalegać. Musicie porozmawiać szczerze, bo inaczej to nie ma sensu...
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
i pewnie połowa kumpli ściemnia.. heh faceci.

a więc tak. Skoro czujesz że to jeszcze za wcześnie to stanowczo odmów. Chyba każda z nas przechodzi taką sytuację. Ale musisz być stanowcza i jasno mu wytłumaczyć, że nie jesteś gotowa. to że inni to robią to nie znaczy że i Wy musicie. Kocha to poczeka. Jeżeli będzie tak jak pisze J.B to znaczy że nie kochał, proste.
Jeśli mimo to wciąż będzie nalegał to raczej o jedno mu tylko chodzi..
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Nic na siłę, masz własny rozum i wiesz co robisz ,a po drugie to masz dopiero 16 lat to pewnie twoja tak zwana szczenięca miłośc. Jeszcze nie raz się w życiu zakochasz i nie jednego faceta będziesz miała więc nic na siłę
 

Andżi

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Właściwie to.. chciałabym to z nim zrobić. Ale nie w lesie. On wstydzi się mnie przyprowadzać do domu, mówi, że dziwnie się czuje. Przeważnie spotykamy się na mieście. U mnie w domu był tylko dwa razy, bo to przeważnie ja jeżdżę do niego. On czeka, aż zrobi prawo jazdy, wtedy ponoć będzie jeździł do mnie...
Gdy powtarzałam mu, że jeszcze moglibyśmy się kochać, ale tylko i wyłącznie w domu - powiedział, że nie wie czy jeszcze w ogóle tego chce. Że nie wie czy chce się angażować... :/
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
heh nieźle koleś kombinuje.
wstydzi się pokazać się z Tobą przy rodzicach? Widać że kompletnie nie dorósł do poważniejszego związku.
Widzisz Ty mu mówisz "nie w lesie" a On Ci na to że "nie wie czy chce się angażować".. Tak jakby chciał powiedzieć "jak mi nie dasz, to koniec". Nie daj się na to.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Właściwie to.. chciałabym to z nim zrobić. Ale nie w lesie. On wstydzi się mnie przyprowadzać do domu, mówi, że dziwnie się czuje. Przeważnie spotykamy się na mieście. U mnie w domu był tylko dwa razy, bo to przeważnie ja jeżdżę do niego. On czeka, aż zrobi prawo jazdy, wtedy ponoć będzie jeździł do mnie...
Gdy powtarzałam mu, że jeszcze moglibyśmy się kochać, ale tylko i wyłącznie w domu - powiedział, że nie wie czy jeszcze w ogóle tego chce. Że nie wie czy chce się angażować... :/


Jemu nie zależy na Tobie . Dlaczego wstydzi się zaprosić Ciebie do siebie ? Nie ma w tym nic złego .
Nie wie czy chce się angażować ? On nie dorósł do związku to zwykły gówniarz . Na Twoim miejscu stanowczo bym mu powiedziała żeby uszanował Twoje zdanie że chciałabyś poczekać na ten odpowiedni moment kiedy poczujesz że to będzie własnie ta chwila nie chcesz robić niczego pod wpływem emocji dopiero jak będziesz na to gotowa .
Nie zrozumie tego ? To daj sobie z nim spokój . Będziesz miała go z głowy poznasz na jego miejsce kogoś innego .
 

kasiulka11316

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
z tego co widzę to wasz związek nie jest poważny, a właściwie to sorry, koleś nie jest poważny.


Zastanów się: 1) Ty jeździsz do niego
2) NALEGA NA SEKS
3) nie chce się z Tobą pokazywać w domu (na moje oko, nie chce żeby rodzcie Cię poznali bo później będą pytać czemu nie przyjeżdżasz już)
4) "nie chce się angażować"
5) jak spotykacie się na mieście to pewnie i tak nie znasz jego znajomych


zresztą jak to już napisała Egoistka to tak jakby Ci powiedział że albo seks albo papa.

Nie wart Ciebie, zresztą wszystko przed Tobą masz 16 lat, a jak nie bedziesz dostatecznie uważać to będziesz chodzić z brzuchem, bo wątpie żebyś wiedziała jak odpowiedzialną decyzją jest podjęcie współżycia.

Pozdrawiam:***
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Właśnie! Gdyby mu na Tobie zależało to przedstawiłby Cie swoim rodzicom. A on chce tylko dymanka...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Na pewno nie jest ze mną tylko dla seksu. Tak mi się przynajmniej wydaje.. Co mam zrobić?

Czy aby napewno ??

Po jego zachowaniu jaki przedstawilas smiem watpic. Bz urazy moze zabrzmi to brutalnie ale facet jest zdeterminowany zeby sie do Ciebie dobrac, z tad nawet pomysl z tym lasem...

Jak mezczyznie zalezy na kobiecie... to jej na sile do seksu nie namawia... jeszcze w lesie... badzmy powazni

Olej typa nie jest wart twojej uwagi, nie badz naiwna
 
K

kinga_sc

Guest
odpuść sobie, widać, że mu nie zależy i traktuje cię jak kogoś na chwilę, nie dorósł do związku podstawą tego jest brak angażu w związek oraz niechęć do poznawania z rodziną...
 
Do góry