Najpiękniejsze miasto

Któro miasto na Podkarpaciu jest najpiękniejsze?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

reknarp

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Podkarpacie
Mieszkam aktualnie przez chwile w Sanoku, ale to bardziej z braku laku, powiedzmy ze tu ugrzazlem. Ostatnio odwiedzila mnie kuzynka, okazalo sie ze nie ma tu co zwiedzac, deptak polaczony z niedawno odremontowanym rynkiem i tzw. "placem pedala", niedaleko zamek, do ktorego zeby wejsc trzeba zaplacic 10 zlotych. Sam zamek z zewnatrz nie wyglada nawet jak dworek, w srodku nie ma nic ciekawego. Jest jeszcze park z kopcem Mickiewicza i punktem widokowym, z ktorego i tak nic nie widac bo wszystko zaslaniaja drzewa. No nie moge zapomniec o skansenie, czyli porozrzucanymi replikami starych kosciolkow i chat. Gdzies tam w srodku jest tez wystawa ikon zebranych z calego podkarpacia a nawet okolic. I tyle, nie ma w Sanoku nic wiecej. No nie licze MOSiR'u i toru lodowego, bo to nie zabytki...

W sondzie wybralem Lesko. Uznalem ze tam jest wieksza tolerancja na innosc ludzi. W slynnym Leskim szpitalu pracuje doktor, ktory jest murzynem, inny znowu jest karlem i jakos nikt sie tym nie przejmuje. A co mamy w sanockim szpitalu? Siostre zakonna, ktora jest lekarka i zamiast leczyc tlumaczy pacjentom jak godnie umrzec... Po deptaku w Sanoku przeszla sie raz rastafarianska grupka znajomych, ktora jak magnes przyciagala wzrok przechodniow. Slychac bylo uszczypliwe komentarze... Ech, szkoda gadac.
A Brzozow? Slynie z kiepskich kierowcow i mlodych ludzi jezdzacych na imprezy zeby sie wprosic, napic sie za darmo i zdeptac dobra zabawe w zalazku.

Iwonicz Zdroj byl ladny zaraz po remoncie sanatorium, teraz to sie wszystko postarzalo i popsulo, farba odpada, to juz nie to samo...

W Jasle rzadzi mafia :)
Nie no, ale ogolnie jest niebezpiecznie. Wpadnie jakis nowy do miasta i bedzie sie chcial popisac ze jemu wszystko wolno,bo ma kase, to lokalna grupa szybkiego reagowania natychmiast wytlumaczy mu ze sie myli...

Krosno? No coz, bywalem tam czesto, nawet bylo mi dane zdawac tam prawko... Ale jakos do mnie nie przemawia...

Ech moglbym pisac i pisac o prawie kazdym z tych miast, ale po co, w koncu to i tak tylko moje zdanie.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
knave, te Twoje opisy miast doprowadziły mnie do szczerego śmiechu. :D
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka
Zagłosowałam na Jarosław.I przez sentyment, i dlatego, że miasto naprawdę bardzo mi sie podoba,szczególnie rynek i kamienice na ulicy Grunwaldzkiej.
 

Krzywy

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Rzeszów:
- piękny, odrestaurowany rynek
- odnowione kamienice
- dużo zieleni i kwiatów

Miasto w którym chce się mieszkać, moje miasto :)
 

reknarp

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Podkarpacie
no geniuszu a co powiesz o Mielcu ??? A w Krośnie masz racje nic tylko huta szkła.

No niestety nie bylem w Mielcu i na razie nie planuje... Nie jestem tez geniuszem :p
Krosnu, Krosnie... Krosnowi :)P) nalezy jeszcze przyznac dobre naglosnienie na imprezach :) Porownujac np z Zakopanem to jest masakrycznie lepiej. A huta stara ale jara, bylem w srodku, bo mialem tam kiedys znajomego, skubany, nigdy nie widzialem, zeby ktos dmuchal z taka gracja (wiem, dwojako to mozna rozumiec :D:D).


knave, te Twoje opisy miast doprowadziły mnie do szczerego śmiechu. :D

No ja mysle... W koncu o to chodzilo ;)
 

Arakiba

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
z NGC 6543
Rzeszów:
- piękny, odrestaurowany rynek
- odnowione kamienice
- dużo zieleni i kwiatów

Miasto w którym chce się mieszkać, moje miasto :)
Podpisuję się wszystkimi wypustkami :D
Rzeszów jest the best :)

Kolorowo, czysto, miasto tętni życiem co wieczór, co chwilę organizowane są jakieś fajne imprezki....czyli dla każdego coś miłego :D
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Powinnam zagłosować na Stalową, wspierając rodzinne miasto, ale nie da się nie zauważyć, że jest brzydkie. ^^

Ustrzyki Dolne za to miło mi się kojarzą xD
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
W Jasle rzadzi mafia :)
Nie no, ale ogolnie jest niebezpiecznie. Wpadnie jakis nowy do miasta i bedzie sie chcial popisac ze jemu wszystko wolno,bo ma kase, to lokalna grupa szybkiego reagowania natychmiast wytlumaczy mu ze sie myli...

Ciekawy pogląd na Jasło... ;)
Zagłosowałam na Jasło... czasy LO bardzo sentymentalnie wspominam...
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja wybrałam Przemyśl.Miasto jest przepiękne, jeszcze po remoncie ryneczku, jest dosłownie cudne, i jeszcze ten dworzec pkp...
 
Do góry