Najpiękniejsze miasto

Któro miasto na Podkarpaciu jest najpiękniejsze?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nisko
Moje rodzinne Nisko ostatnio zaczęło pięknieć. ;)
Ale narazie to nie jest tu za pięknie. :p
W takim razie na ten moment nie wypowiem się w temacie, ale za kilkanaście lat z dumą powiem 'Nisko - najpiękniejsze miasto na Podkarpaciu' ;D
 

Nander

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem Rzeszów wygrywa.Jednak i tak nie jest tak piękny jak moje rodzinne miasto Kraków.
 

SuddenSam

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Iwonicz Zdrój? Chodziłem tam przez 4 lata do technikum i jak dla mnie nic ciekawego w nim nie ma. Człowiek po lekcjach zwykle zamiast rozerwać się "na mieście" siedział znudzony na przystanku w oczekiwaniu na PKS ;) Ale każdy lubi co innego. Ja i moi znajomi nic w nim nie widzieliśmy, kto inny może się nim zachwycać :)

Stolicą Podkarpacia i zarazem największym miastem jest Rzeszów, więc wiadome, że to tam człowiek znajdzie najwięcej atrakcji i rozrywek. Mój głos jednak powędrował na Krosno - trzeba w końcu się promować, ha! ;)
 
G

Go To Klop

Guest
Krosno rządzi wystarczy spojrzeć na Rynek
Chociaż inne miasta też nie są złe np. Iwonicz czy Łańcut
 

Egzekju

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tarnobrzeg
Ja wybrałem Branów Sandomierski, to miasteczko bardzo mi sie podoba, a małe miasta sa najładniejsze :p
 

TheStranger

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto otwarte.
Dębica i okolice.

Moje rodzinne Nisko ostatnio zaczęło pięknieć. ;)
Ale narazie to nie jest tu za pięknie. :p
W takim razie na ten moment nie wypowiem się w temacie, ale za kilkanaście lat z dumą powiem 'Nisko - najpiękniejsze miasto na Podkarpaciu' ;D
Ja tam wole Rudnik Nad Sanem ;p
 

Candy94

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarosław
Mieszkam aktualnie przez chwile w Sanoku, ale to bardziej z braku laku, powiedzmy ze tu ugrzazlem. Ostatnio odwiedzila mnie kuzynka, okazalo sie ze nie ma tu co zwiedzac, deptak polaczony z niedawno odremontowanym rynkiem i tzw. "placem pedala", niedaleko zamek, do ktorego zeby wejsc trzeba zaplacic 10 zlotych. Sam zamek z zewnatrz nie wyglada nawet jak dworek, w srodku nie ma nic ciekawego. Jest jeszcze park z kopcem Mickiewicza i punktem widokowym, z ktorego i tak nic nie widac bo wszystko zaslaniaja drzewa. No nie moge zapomniec o skansenie, czyli porozrzucanymi replikami starych kosciolkow i chat. Gdzies tam w srodku jest tez wystawa ikon zebranych z calego podkarpacia a nawet okolic. I tyle, nie ma w Sanoku nic wiecej. No nie licze MOSiR'u i toru lodowego, bo to nie zabytki...

W sondzie wybralem Lesko. Uznalem ze tam jest wieksza tolerancja na innosc ludzi. W slynnym Leskim szpitalu pracuje doktor, ktory jest murzynem, inny znowu jest karlem i jakos nikt sie tym nie przejmuje. A co mamy w sanockim szpitalu? Siostre zakonna, ktora jest lekarka i zamiast leczyc tlumaczy pacjentom jak godnie umrzec... Po deptaku w Sanoku przeszla sie raz rastafarianska grupka znajomych, ktora jak magnes przyciagala wzrok przechodniow. Slychac bylo uszczypliwe komentarze... Ech, szkoda gadac.
A Brzozow? Slynie z kiepskich kierowcow i mlodych ludzi jezdzacych na imprezy zeby sie wprosic, napic sie za darmo i zdeptac dobra zabawe w zalazku.

Iwonicz Zdroj byl ladny zaraz po remoncie sanatorium, teraz to sie wszystko postarzalo i popsulo, farba odpada, to juz nie to samo...

W Jasle rzadzi mafia :)
Nie no, ale ogolnie jest niebezpiecznie. Wpadnie jakis nowy do miasta i bedzie sie chcial popisac ze jemu wszystko wolno,bo ma kase, to lokalna grupa szybkiego reagowania natychmiast wytlumaczy mu ze sie myli...

Krosno? No coz, bywalem tam czesto, nawet bylo mi dane zdawac tam prawko... Ale jakos do mnie nie przemawia...

Ech moglbym pisac i pisac o prawie kazdym z tych miast, ale po co, w koncu to i tak tylko moje zdanie.
Napisał byś coś o Jarosławiu ;P
@topic
Jarosław, ładne, szczególnie zabytkowe kamienice i rynek i w końcu moje :p
 

asik1104

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
hmmm powinnam chyba wybrac Mielec bo tu mieszkam ale szczerze wybrałam Rzeszow ;)
 

Lucy Mc Bride

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
w Polsce
Lancut jak najbardziej. Przepiekny zespol palacowo - parkowy. Lubie takie miejsca. Iwonicz tez swietny - mnostwo zieleni, wzgorza i widok na gory. W Rzeszowie maja lotnisko w Jasionce i pare dawnych zabytkow, poza tym nie jestem szczegolnie Rzeszowem zafascynowana.
 
Do góry