Najliczniejsza Subkultura W Polsce

DoDo323

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja to tam drsów w moim miescie niewidze ale największą popularnością cieszy się traucer's {Le Parkour} i Akrobaci :p
 

godiveau

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
94
Miasto
grudziądz
u mnie w szkole też ostatnio moda na solarium wśród tych technopanienek. Ale że technopanienki to jakieś 5% szkoły, a 95% to emo, metale, rockowcy, rasta i tak dalej to ja tam szkołę moją kocham i na rzadną nie zmienię xP
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Mordor!!! czyli łyse pytki w kapturusiach i z kozikami w rekach
 

Szejron

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Strasznie dużo dresiarstwa jest...gdzie nie wyjadę to zawsze widzę tych przemiłych panów z begami i bluzami z kapturem :p Poza tym ostatnio zauważyłam, że sporo jest też tych technopanienek, bleeeeee...A gdzie metale, no? :/
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
U mnie w mieście dresiarze i skate. W szkole jak chodziłem, to dużo było neutralnych co mi pasowało. W całej Polsce to ciężko określić, ale myślę że byłoby podobnie jak podałem na samym początku.
 

Gemela

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Niestety najliczniejszą i najbardziej pospolitą i przecietna grupa sa dresy... pitbull, badboy... Matko... Za jakie grzechy???
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
zdecydowanie za dużo jest plastikow...dresiarzy tez. ale co gorsza zwieksza sie grono pseudo metali, pseudo punkow itp. zal :cenzura:e sciska po prostu. znisczyc ich.a dresiarze sa po prostu daremni...
 

Gemela

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Taaaa... Plastkiki, sztuczne swee laski i dresy... Polska nie ma stylu... fuuuuuuuuu
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
U mnie bylo mase techniakow, ale ich juz nie ma bo nasze glany sie nimi zajely:))) do lat 90 najwiecej bylo punkow, ale juz pozniej... Hmm... w sumie dzis trudno jest okreslic kto do jakiej subkultury sie zalicza, poniewaz wszystko sie jakos zlewa w jedna calos i trudno jest okreslic kto jest po jakiej stronie.
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
hahaha :D to tak jak u mnie hordy Mordoru oblegające bloki tfu chciałem powiedzieć twierdze ^^

Zabójcze porównania, ale tak faktycznie jest.

Ps.Oj moje glany by się zajęły z chęcią Arturkiem który m.in. opluł mi nowy sweter, wyzwał od suki i krzyczał za mną jakieś obelgi na ulicy robiąc mi (i sobie?) wstyd, ale on chudy jest, a ja jakoś nie chce nikomu kości łamać za takie bzdury ;)
Chociaż jak przesadzi, to dostanie.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Moje glany zajmują się wszystkim co wpadnie im na drogę (i co sobie zasłuży rzecz jasna).
Choć nie należę do konfliktowych ludzi, przynajmniej bez powodu.

Mordor!!! czyli łyse pytki w kapturusiach i z kozikami w rekach
hahaha biggrin.gif to tak jak u mnie hordy Mordoru oblegające bloki tfu chciałem powiedzieć twierdze ^^

Jeśli chodzi z tymi kapturkami, to raczej o Nazguli.. ahh, jak ja bym chciał żeby ich tylko dziewięciu było :p.
 
Do góry