Najliczniejsza Subkultura W Polsce

NMJ

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nad Odrą
U mnie jak na 40-sto tysieczne miasto jest przeglad subkultur. Od dresow ktorych jest malo przez rastafarianow na dresach konczac. Ale najwiecej jest pospolitych hip hopowcow i metali.
 

KOWAL_

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
No wiecie subkultura hip-hopowa , holligans to nie drsy bo nie ma takiej sibkultury poprostu ich style ubierania nie różnią sie za bardzo, ale zapomniał ktos tu o subkulturze techno która też jest bardzo popularna. A moim skromnym zdaniem jedą z tych kulturalnych przecież :D
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
u mnie ostatnio naroiło się pop i techno-panienek a osobniki płci przeciwnych występują najczesciej w wersji hip hop i skate :)
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Nażelowani chłopcy po solarce :niepewny: mozna ich zaliczyc do tego calego techno/a :D
 

pietrucha

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj
u mnie to kibole i drechy jak u wszystkich, no i ci skate co mają nasrane w gacie i chodzą jakby mieli pełno gówien w tych portach
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
u mnie to kibole i drechy jak u wszystkich, no i ci skate co mają nasrane w gacie i chodzą jakby mieli pełno gówien w tych portach

u mnie to samo. 80% chłopaków nosi zwisoduupy
a jeśli chodzi o dziewczyny... no cóż. większość lasek wygląda, jakby z imprezy techno wracały. :/
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
u mnie to samo. 80% chłopaków nosi zwisoduupy
a jeśli chodzi o dziewczyny... no cóż. większość lasek wygląda, jakby z imprezy techno wracały. :/
u mnie w technikum to chłopcy ... solarium zel i mp4 zawieszone na szyi (oczywiście wlaczone na fula) a panienki to ... mini taka ze az głowa boli jak sie schyli to szkoda gadac wychodzą im te rooozowe stringi (majty bym juz zniesła ale jak im ten tyłek wychodzi to... bleh ) pępek na wierzchu .. co tam ze wazy 90 kg ma opone o srednicy 20 cm ale i tak bo jest cool xD
 

godiveau

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
94
Miasto
grudziądz
hmmm... tradycyjnie skejci, ale mase jest takich co do żadnej subkultury dopasowac nie można. Słuchają tego co modne i ubierają się w to co modne, ale nigdy tak, żeby ich można było posądzić o (o zgrozo!) jakikolwiek styl. Np. ci co sprzedają w cropptownie albo housie.
 

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ziomy modnisie?
Solarium? W tym sezonie fama poszła ze solarka jest nie trendi heheheheeh, i to chyba przez film oszukac przeznaczenie gdzie sie laski usmazyly. U mnie panuje moda jakas na kosmetyki brazujace, albo wiara ma niedosyt douczania sie o co chodzi z tymi wszystkimi kosmetykami.
Na forach tez sie panosza dyskusje o zabojczosci solarek i albo balsamiki brazujace takie, albo smakie i dawaaaj ktora czym sie smaruje i jazda :sexy:
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
No ja się smaruje uroczo dovem summer glow i slodko promieniuję pieknem - oooo slońce znowu wyszlo, czyli jest jeszcze nadzieja na ładną pogodę BB)
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
hmm jeszcze do niedawna dresi ale teraz właśnie zaczynam zauważać że coraz więcej jest tych wysłodzonych,wysolaryzowanych,wyżelowanych etc. ludzi <_<
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
I tu.. kiszka.
Normalnie sama zaskoczona jestem.
Teraz coraz bardziej roi się od imoł!
Tzn,nie żebym obrażała tró emo,tylko...takich "emo".
Eh. Nie podoba mi się to.
 

Dagaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydzia :D
niewątpliwie dresy... ughh... gdzie podziali sie ci fajni, prawdziwi "skate karate" :p
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
u mnie w technikum to chłopcy ... solarium zel i mp4 zawieszone na szyi (oczywiście wlaczone na fula) a panienki to ... mini taka ze az głowa boli jak sie schyli to szkoda gadac wychodzą im te rooozowe stringi (majty bym juz zniesła ale jak im ten tyłek wychodzi to... bleh ) pępek na wierzchu .. co tam ze wazy 90 kg ma opone o srednicy 20 cm ale i tak bo jest cool xD
Coś w tym jest... A to naprawdę nie wygląda ładnie i estetycznie :niepewny: Mówimy STOP gołym brzuchom :stop: :eek:czko:
Moje otoczenie to najczęściej kibole i dresy. Ach, no i jeszcze "paru" meneli by się znalazło :sexy:
 
Do góry