Najliczniejsza Subkultura W Polsce

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co powiecie by dodać sondę do tematu? mogę to zrobić, dam ileś subkultur, jak ktoś uzna że nie ma go tu to zamiast się wypowiadać napisze mi PW dodam i będzie mógł głosować :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ok, komu co brakowało będzie pisać, robie skini, jak chcecie podziału to piszcie co ma być :)
miło popatrzeć jak przy metalach 100% pisze :D
a i nie mogłem się opanować ;]
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ale sonda powinna być chyba zgodna z nazwą tematu i jego treścią czyli "jaka subkultura jest według Ciebie najliczniejsza w polsce"...
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
ok, komu co brakowało będzie pisać, robie skini, jak chcecie podziału to piszcie co ma być

Nie ma co robić podziału na poszczególne odłamy,Skinheads jako subkultura złożona z różnych odłamów , wiec niech zostanie.
Ale mała uwaga Kibice to nie subkultura , nie ubierają się w podobny sposób, nie słychają tej samej muzyki,różne poglądy no i najważniejsze kibice to przedstawiciele różnych subkultur ( skinheads,dresi,casual, punki, metale - legenda Pogoni Szczecin) więc nie pasuje tu.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Kur*a! Vard! :D
Prawie się nadziałem i o mały włos przez moje niedoczytanie zaznaczyłbym "Metal, ale słucham numetal metalcore itp" :D
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Oczywiście w sondzie zaznaczyłem Metalheads (czyli Metalowcy).

Ale tak generalnie to w tej sondzie brakuje kilku subkultur. Między innymi gitowców, depeszowców, hipisów, Mod'sów, Oi itp.
W sumie niektórzy traktują Oi, jako odmianę skinheadów nawiązującą do korzeni ruchu (apolityczność i te sprawy), ale właściwie to można nazwać to połączeniem skina i punka (wyglądają, jak punki tylko, że bez irola).

W każdym razie wiadomo, że git-ludzie i depesze, czy poppersi, albo hipisi to "wymarłe gatunki", ale jednak może znaleźć się jakiś przedstawiciel tych subkultur, więc raczej powinny w sondzie być wszystkie subkultury.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
oj hippie mi się usunęło... ok poprawiam już, dam Oi oddzielnie bo to zbyt inni od reszty ludzie żeby razem ich dać :)
 

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dresiarze czy blockersi wcale nie muszą być złymi ludzmi, ja sie wychowałem na osiedlu i lubie ubiór typu bluza czy szerokie spodnie z dresu, chodze na mecze w szaliku,słucham polskiego hh.. Po prostu tak sie wychowałem. Ale jestem tez studentem zarządzania, katolikiem i patriotą, nie wysiaduję dziennie przed klatką z piwkiem, ale z kuplami wypić od jakiegos czasu to lubi kazdy bez wzgledu na przynaleznosc subkulturową. Znam wielu metali i punków którzy chleją dzien w dzien, ziółko i te sprawy i akurat pod tym względem nie różnia się od innych degeneratów.
Nie twórzmy stereotypów. Wy metale niby tacy tolerancyjni a podchodzicie do czlowieka jak komunisci cz faszysci - patrząc na całość. Każdy jest inny, nikt nie jest taki sam. To tak jakby kazdego mieszkanca wsi nazywac "wieśniakiem". Jestem blockersem, dresiarzem, kibolem i się tego NIE WSTYDZE.
Pozdrawiam ograniczonych umysłowo :)
 

Nienna

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Od 4 lat: punk.

We Wro mnóstwo jest punków, metali, itp.
Na reszte nie zwracam większej uwagi.
 

Ziombow

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
256
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poland
Dresiarzy jest najwięcej moim zdaniem;p

Kiedyś należałem do dresów, teraz już nie. Pozdro
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Jako jedyna zagłosowałam na modsa, ale nie wiem, dlaczego, bez sensu to było, bo subkultura modsów już nie istnieje, a definicja modsa nie ma racji bytu w dzisiejszych czasach. Tyle uważam, że Londyńczycy z lat 60 to moje wzory stylu i tyle. Ideologicznie bliżej mi do hippisów. Co do liczności, najliczniejsi są ci z subkultury może nie dresiarskiej, ale, nazwijmy to, subkultury disco. W zasadzie są tak nijacy, że ciężko ich w ogóle subkulturą nazwać.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jako jedyna zagłosowałam na modsa, ale nie wiem, dlaczego, bez sensu to było, bo subkultura modsów już nie istnieje, a definicja modsa nie ma racji bytu w dzisiejszych czasach. Tyle uważam, że Londyńczycy z lat 60 to moje wzory stylu i tyle. Ideologicznie bliżej mi do hippisów. Co do liczności, najliczniejsi są ci z subkultury może nie dresiarskiej, ale, nazwijmy to, subkultury disco. W zasadzie są tak nijacy, że ciężko ich w ogóle subkulturą nazwać.
jak nie jesteś modsem to nie głosuj na nich, sonda jest by porównać jej wyniki z Waszymi opiniami. czytaj ze zrouzmieniem
 

kupa22

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Albo Berials jestes osiedlowym konfidentem idlatego wszystkie subkultury(na Twoim osiedlu) chca Cie bić .....
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Morion, ja doskonale rozumiem, po prostu to był pierwszy impuls, wybacz. Subkultura modsów nie żyje, nie te czasy tak naprawdę. Wina tego, kto to umieścił w ankiecie.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Nie przynależe do żadnej subkultury. Chyba nie jestem w stanie utożsamiać się z grupą takich osób.
I chyba jestem zacofany. Co to jest:
Mod's?
Oi?
Gitowcy?
Depeszowcy?
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Nie ma modsów! W Polsce nigdy nie było! Oi to zdaje mi się ci wszyscy narodowcy w skórzanych kurtkach, wydaje mi się, że znam jednego takiego, ale tylko na tej podstawie się wypowiadam. Co to gitowców i depeszowców także nie wiem, jak to rozpatrywać.
 
Do góry