Najlepszy ODLOT?!

Lubisz substancje psychodeliczne?

  • Tak

    Votes: 7 63,6%
  • Nie

    Votes: 4 36,4%

  • Total voters
    11

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Heh... Może masz rację...Już i tak mam mało powietrza w mózgu :]
 
L

Laurana

Guest
gumis napisał:
???
Nie rozumiem. Na kucaka 10 oddechow i tracisz przytomnosc? Ciekawe... :looka:
Podobno jest niebezpiecznie jak zrobisz 10 trzeba zrobić 15 bardz głebokich wydechów.. potem tracisz przytomnośc. Kolega z klasy czasem jak nie ma co robic to wlasnie traci przytomność... :/
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
eee jakaś budja! właśnie tak zrobiłem, i się hiperwentylowałem i tyle... kilka sekund sie w głowie lekko kręciło i koniec :/ musze popróbowac inaczej... :hyhy:
 

Marti

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
gdansk
ja też próbowałam i nigdy mi to niw wyszło :zalamany: moja kolezanka miala kiedys na tym punkcie swira...codziennie w szkole mdlala sobie... ja tam wole wino :rotfl:
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
RastaKoRnik napisał:
A pozatym dochodzi do niedotlenienia mozgu :p
najpierw go trzeba miec... namowie kiedys kumpli i razem sprobojemy (u nas wystapi niedotlemnienie trocin)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ralf napisał:
jeżdziłem Harleyem dwie godziony po lesie. Do tej pory sie napieprzaja ze biegałem po krzakach i buczałem
:rotfl: :rotfl: :rotfl: ale jazda no nie moge :rotfl: Ja też bym się chyba śmiała długo długo :p Sorki ale to naprawde śmieszne :rotfl:
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
ojj ja kiedys upilam sie z koleznaka jakis winem ... i szlysmy kolo takie slupa i przyszlo nam to samo do glowy zeby sie obkrecic no i zderzylysmy sie dglowami ...wrocialam rano do domu ... a pod okiem slicna sliwe mialam zolto zielono bordowa :zdegustowany:
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Najcięższą fazę miałem po połączeniu mdma z salvią divinorum.Nie chcę opowiadać tripa,bo zajęło by mi to za dużo czasu,a i tak nikomu by się nie chciało czytać tak długiego wywodu.Powiem tylko,że to co działo się w mojej głowie w tamtym czasie na prawde trudno opisać ludzkimi słowami,żeby dotarło do człowieka który nie ma styczności z takowymi substancjami.
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Ja też sie bawie w Power Rangers hehe:) Ale nie musze byc do tego nacpana:p Ale raz jak jarałam dyma to wydawało mi się że jest trzęsienie ziemi skoczyłam na huśtawkę i nie chciałam zejśc a ludzie się na mnie gapili jak na nienormalną. heh to była zlewka
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
uhhhh - jak dostane weny to może opisze pare ,ale jszcze nie wiem wole się tym nie dzielić z ludzmi których tak naprawd nie znam :)
 

asik1984

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
39
my z kumpelami kiedys wymisliłysmy wiezienny alkohol... (herbata i te sprawy)

finał był taki ze wchodziłam do lodówki bo myslałam ze to drzwi łazienki... talerzyk sie do mnie usmiechał az połozyłam na niego kanapke... a kumpela tanczyła na srodku pokoju i rzucała w nas kwiatami

ogolnie sporooo tego bylo.. :D:D takie jazdy sa najlepsze.. az milo sie je wspomina...
 

Przemooo

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
1
Najlepszy odlot w jakim uczestniczyłem wydażył się na obozie sportowym (piłka siatkowa) Krynica Morska 2005

A więc zaczeło się to tak:
Wieczór jak każdy inny- kupiliśym po ćwiartce Starogardzkiej + po piwie na głowe no i zaczeliśmy pić. Wszystko działo sie normalnie dopuki doputy nie zgasło światło w całym ośrodku. Przy świetle latarek dokończyliśmy nasze zapasy alkocholu i poszliśy spać. Przynajmniej tak mi się wydawało że wszyscy zasneli... Rano obudziłem sie w tym samym czasie co Loku, Dorian już nie spał. Wtedy powiedział do nas te słowa, które pamiętam jak by to było wczoraj "Ej chłopaki nie chce was martwić ale ktoś nasrał na podlage w kiblu..." No i wiadomo my zlewa z tego. Loku poszedl zobaczyć jako pierwszy, otworzył drzwi od WC no i jescze większa zlewa :lol: . Musiałem to zobaczyć, poszedłem, patrze a to: jeden baton(kupa) leżał na progu drzwi od kibła (odległość ok. 1metr od muszli) a drugi baton leżał na podłodze w toalecie i na dodatek był rozdeptany :lol: :lol: :lol: . Nikt nie miał pojęcia z kąd to tam się wzioł bo wszyscy uprzedniej nocy ostro popili. Po wyśmianiu sie do bulu ktoś wpadł na genialny pomysł "jeżeli kupa jest rozdeptana to ten kto w nią wdepnoł musiał to zrobić". No i zaczeliśmy pokolei sprawdzać stopy, okazało się że kolega Abdul ma resztki kupy na prawej stópce.
Nikt nie miał wątpliwości ze to on chociarz sprawa nie jest dokońca wyjaśniona bo przecierz nikt nie pamięta co się działo...

Przerpaszam za ortografię...
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Ja miałam ostatnio opcję po paleniu ganjii, że patrzyłam się na swoje ręce i widziałam ręce lalki a nie swoje. :D Tzn. zamiast swoich rąk wydawało mi się, że mam plastikowe, itp. Niemogłam nimi normalnie ruszać itp bo miałam wrażenie, że mam ręce jak u lalki :D
Miałam jeszcze opcję [również po ganjii bo tylko to palę], że zamiast mojego kumpla widziałam zielonego ludzika. Siedzieliśmy u niego w domu w jego pokoju przy kompie. I jak on coś pisał to strasznie się pochylał nad klawiaturą i jak pisał coś to cały czas wydawało mi się, że to jest jakiś ludzik a jego cera była koloru zielonego :D Te dwie opcje miałam tego samego dnia :D
Niezłe wkręty hehe
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
czarnaaa nieźle hehe :) Albo raz też wydawało mi się że łóżko mam mokre i od łóżka spodnie i koc z łóżka zaczełam brutalnie ściągać a potem pobiegłam do kuchni zobaczyć czy tam nie jest mokro czasem ale zamiast tego zaczełam się dopytwać mamy czy umyła podlogi nie wiemc czemu hehe:D Ale zlewka totalna wtedy była chociaż tej wody której nie było to sie serio wystraszylam w tamtym momencie.
 
Do góry