Najlepsze kosmetyki!

J

jessi_ca

Guest
candice90 napisał:
Numer 1 wśród moich kosmetyków po przyjemnym zabiegu jaki właśnie w zaciszu swojej łazienki przeszłam stał się peeling szafirowy do twarzy z Yoskine. Genialny nawet przy mojej wrażliwej skórze, więc ja jestem nim zachwycona. Do tego niedrogi, a bardzo wydajny.


10395850_827908257236708_1840653859876045717_n.jpg
a myslisz ze do naczynkowej skory bedzie ok? w sensie ze nie za mocny? oststanio zobaczylam ze (chyba) po lecie, od slonca pojawilo mi sie strasznie duzo popekanych naczynek ;/
mialam kiedys ta mikrodermabrazje, nie polecalabym dla skory naczynkowej. moze sprobuj bielendy i Mlodzienczy blask serii odzywczej. kupilam dla siebie ale moja mama z cera naczynkowa podkrada mi go i jest zadowolona :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jessi_ca napisał:
Numer 1 wśród moich kosmetyków po przyjemnym zabiegu jaki właśnie w zaciszu swojej łazienki przeszłam stał się peeling szafirowy do twarzy z Yoskine. Genialny nawet przy mojej wrażliwej skórze, więc ja jestem nim zachwycona. Do tego niedrogi, a bardzo wydajny.


10395850_827908257236708_1840653859876045717_n.jpg
a myslisz ze do naczynkowej skory bedzie ok? w sensie ze nie za mocny? oststanio zobaczylam ze (chyba) po lecie, od slonca pojawilo mi sie strasznie duzo popekanych naczynek ;/
mialam kiedys ta mikrodermabrazje, nie polecalabym dla skory naczynkowej. moze sprobuj bielendy i Mlodzienczy blask serii odzywczej. kupilam dla siebie ale moja mama z cera naczynkowa podkrada mi go i jest zadowolona :)



mam ten krem i jest fajny nie tylko do cery naczynkowej, ale takze tlustej, nawilza i matuje:)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
z bielendy lubię biotechnologie cieklokrystaliczna i ich kremiki 30+, teraz sa na promocji w rosmanie, wiec tym bardziej kupie pare na zapas
 
J

Jula92

Guest
Ja kupiłam ostatnio jakąś nowość właśnie bielendy, odżywkę do paznokci cc magic nails, jest wzmacniająca. Mam strasznie zniszczone paznokcie, pewnie od malowania... Odżywki użyłam kilka razy i widzę już małą poprawę. Zobaczymy, jak będzie później, ale jestem dobrej myśli :)
 
J

jessi_ca

Guest
Jula92 napisał:
Ja kupiłam ostatnio jakąś nowość właśnie bielendy, odżywkę do paznokci cc magic nails, jest wzmacniająca. Mam strasznie zniszczone paznokcie, pewnie od malowania... Odżywki użyłam kilka razy i widzę już małą poprawę. Zobaczymy, jak będzie później, ale jestem dobrej myśli :)
widziałam właśnie tą odzywkę za 11.99 w rosmanie. dlugo czekalas na efekty?
 

osibar

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja ostatnio odkryłam kremy Lichtena do buzi. mam cerę bardzo wrażliwą i miałam spory problem z dobraniem odpowiedniego kremu. natomiast kupiłam właśnie ten i póki co nic się nie dzieję! bardzo fajnie się wchłania!!
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jessi_ca napisał:
Ja kupiłam ostatnio jakąś nowość właśnie bielendy, odżywkę do paznokci cc magic nails, jest wzmacniająca. Mam strasznie zniszczone paznokcie, pewnie od malowania... Odżywki użyłam kilka razy i widzę już małą poprawę. Zobaczymy, jak będzie później, ale jestem dobrej myśli :)
widziałam właśnie tą odzywkę za 11.99 w rosmanie. dlugo czekalas na efekty?
o lal, ja tez chce, skoro bielenda robi juz i do paznokcji odzywki, to koniecznie musze wyprobowac:)
 
J

jessi_ca

Guest
candice90 napisał:
Ja kupiłam ostatnio jakąś nowość właśnie bielendy, odżywkę do paznokci cc magic nails, jest wzmacniająca. Mam strasznie zniszczone paznokcie, pewnie od malowania... Odżywki użyłam kilka razy i widzę już małą poprawę. Zobaczymy, jak będzie później, ale jestem dobrej myśli :)
widziałam właśnie tą odzywkę za 11.99 w rosmanie. dlugo czekalas na efekty?
o lal, ja tez chce, skoro bielenda robi juz i do paznokcji odzywki, to koniecznie musze wyprobowac:)



to samo pomyslalam i teraz zaluje ze nie kupilam tej odzywki jak bylam w rosmanie...
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
pozostajac w temacie bielendy, lubię argan face oil. tydzien temu udalo mi sie wyhaczyc na promocji, sobie wzielam z kwasem hialuronowym, zeby ladnie nawilzyc a mojej mamie z pro retinolem na zmarszczki. i tak sobie razem testujemy :)
 

JoannaWal

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
kornelka87 napisał:
pozostajac w temacie bielendy, lubię argan face oil. tydzien temu udalo mi sie wyhaczyc na promocji, sobie wzielam z kwasem hialuronowym, zeby ladnie nawilzyc a mojej mamie z pro retinolem na zmarszczki. i tak sobie razem testujemy :)
Też lubię bardzo kosmetyki Bielendy

Ostatnio staram się używać kosmetyków naturalnych, zwracam dużą uwagę na skład, lubię produkty od EcoWipes, kupiłam sobie ostatnio patyczki higieniczne Tami MyCare w drogerii Hebe.
 
M

maalamy

Guest
Ja mam sporo ulubionych ale co chwilę jakiś nowy ulubiony dochodzi ;), ostatnio mi się spodobały lakiery galaxy z Golden Rose, widziałam na yt filmik Red Lipstick Monster śliczny manicure zimowy z jednym z tych lakierów, super wyglądał
 
J

Jula92

Guest
jessi_ca napisał:
Ja kupiłam ostatnio jakąś nowość właśnie bielendy, odżywkę do paznokci cc magic nails, jest wzmacniająca. Mam strasznie zniszczone paznokcie, pewnie od malowania... Odżywki użyłam kilka razy i widzę już małą poprawę. Zobaczymy, jak będzie później, ale jestem dobrej myśli :)
widziałam właśnie tą odzywkę za 11.99 w rosmanie. dlugo czekalas na efekty?
Niee, nie długo, po kilku dniach paznokcie juz były odczuwalnie mocniejsze, a jak stosowałam niecałe 2 tygodnie tę odżywkę, to mi się przestały rozdwajać i łamać, jak to było wczesniej. Także warto być cieprliwym :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja malaowalam non stop przez 3 tyg cc magic nails, mam ta wersje wzmacniajaca i widac poprawe, wygladaja bardzo ladnie:)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Moją uwagę zwrócił krem Vichy LiftActive Supreme. Jest moim odkryciem roku. Krem liftinguje skóre, redukuje zmarsczki i ją ujędrnia. Ma lekką, nietłustą konsystencję, szybko się wchłania, nadaję się również do skór z tendencją do błyszczenia.
 

monikka

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
1
ciągle szukam dobrych dla mnie kosmetyków, mam cerę tłustą, wiecznie się świeci. pakują na nią tony pudru w ciągu dnia. używam maseczek, toników, kremów dla cery tłustej, ale nie widzę efektów. chociaż z drugiej strony trudno powiedzieć jak by wyglądała bez tych wszystkich mazideł...
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Moimi ulubionymi kosmetykami już od dłuższego czasu jest wszystko od Cetaphilu :) poczynając od Dermoprotektora po emulsje do mycia kończąc na kremie intensywnie nawilżającym. Ogólnie to bardzo sobie cenie ich produkty nie tylko ze względu na to że są skuteczne i świetnie się sprawdzają na moje problemy skórne to cena też nie jest przesadzona u mnie w aptece daje za nie przeciętnie około 35zł+ za to starczają na baaaardzo długo.
 

Kalina Tkacz

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dla mnie najlepszymi kosmetykami są te bez parabenów. Szczególnie lubię te z BingoSpa albo Revlon. Najczęściej kupuje je na bellemonde.pl bo mają tam niezłą cenę i szybką dostawę.
 
D

Dorka123

Guest
Tez lubię :) A poleciła mi je pani dermatolog na bardzo suchą skórę, wcześniej nie słyszałam o nich, ale teraz używam regularnie :)
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Yo_lanta napisał:
Moimi ulubionymi kosmetykami już od dłuższego czasu jest wszystko od Cetaphilu :) poczynając od Dermoprotektora po emulsje do mycia kończąc na kremie intensywnie nawilżającym. Ogólnie to bardzo sobie cenie ich produkty nie tylko ze względu na to że są skuteczne i świetnie się sprawdzają na moje problemy skórne to cena też nie jest przesadzona u mnie w aptece daje za nie przeciętnie około 35zł+ za to starczają na baaaardzo długo.
Mam tak samo...zaczęłam od balsamu i już wszystkie ich produkty przerobiłam. Od czasu do czasu robię sobie przerwę, bo moja dermatolog powiedziała mi, że trzeba używać na zmianę różnych kosmetyków, bo skóra się przyzwyczaja. Zimą jednak zawsze sięgam po dermokosmetyki cetaphilu, bo jak żadne inne radzą sobie z suchą skórą.
 
Do góry