Najlepsze kosmetyki!

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
U mnie to się co chwila zmienia, bo używam różnych kosmetyków. Ostatnio robiłam sobie mikrodermabrazję i jestem pod wrażeniem, jak dobrze sobie z taką podrażnioną skórą z ubytkami radzi cetaphil. Znałam oczywiście emulsję micelarną i MD, ale PS lipoaktywny zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
moim numerem jeden jest olejek arganowy. teraz uzywam tego z Bielendy, w sumie juz od dluzszego czasu :) nadaje sie i do cery i do ciala i do wlosow, dla mnie to kosmetyk idealny!
 
D

Dobrawa

Guest
Ostatnio odkrylam krem BB z Perfecty.

10300659_814341568593377_2261943616849563302_n.jpg


Sprawdza się teraz w lecie genialnie. Nie wiem jak inni, ale lekki kolory i nawilżenie to chyba to czego potrzeba mi jako podklad latem. Nawet jest mówione o tym na youtube w filmiki czemu lepiej używać kremów BB, co fajnie się u mnie sprawdza.

https://www.youtube.com/watch?v=HIuC5YxPgKs
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Krem pod oczy Vichy Idealia zakupiłam sobie dziewczyny i jestem nim naprawdę oczarowana. Nie tylko świetnie poprawia wygląd zmęczonej skóry po oczami, ale koi ją i dobrze nawilża. Gdyby któraś ze zmęczonych mam albo pracoholiczek szukała czegoś skutecznego to polecam. :)

braz.jpg
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
@samba_mamba: do grona zmęczonych można dodać imprezowiczki, którym kremik też może się przydać :)
 
J

Jula92

Guest
Moim zdaniem najlepsze kosmetyki mają polskie marki: Bielenda i Ziaja. Ich kosmetyki nie są drogie, a skład mają dobry, i przede wszystkim nie podrażniają, co jest dla mnie ważne bo mam sucha i wrażliwą skórę... Teraz testuję zabieg redukujący cellulit z bielendy, z serii Professional home expert. jest w nim 5 preparatów, do stosowania w czasie i po prysznicu, po kolei, i efekty naprawdę są widoczne:) Tylko na efekty trzeba chwilę poczekać, wiadomo że nic nie przyjdzie od razu, ale kosmetyki naprawde fajne
 
D

Dobrawa

Guest
Ja mam z Vichy z tej nowej serii Aqualia Thermal, serum do twarzy. Genialne mają te swoje produkty, ale ten przeszedl moje oczekiwania. Lekko plynna konsystencja, ktorą genialnie się wchłania. Uczucie nawilżenie jest od razu. Po tygodniu czuję ogromną różnicę w sprężystości skóry. Ma też fajne opakowanie z dozowniczkiem. Jest mega wydajny, ale tak jak inne ich produkty, bo mam też krem z tej serii.

10409635_833916049969262_2947790625000450262_n.jpg
 
J

jessi_ca

Guest
ja lubię najbardziej krem CC 10 w 1 Bielendy- latem chce wygladac ladnie ale bez zbednych warstw na skorze, a ten kremik jest lekki fajnie i naturalnie kryje niedoskonalosci no i wygladza skore :) wygladam swiezo :)
 

dahid0084

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najlepsze sa Anny pikury ( drogie ale teraz na allegro jest aukcja od 1zł) a cena za te kosmetyki to 900zł !

Wystarczy wpisać Anna Pikura
 
B

bajderman

Guest
Kosmetyki naturalne Hildegard Braukmann, jak dla mnie zdecydowanie najlepsze pod względem jakości.
Ich największym plusem jest skuteczność - przetestowane dwa kremy i szampon.
Oczywiście to kwestia cery jaką posiadacie, ale pod każdą można coś dopasować.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
candice90 napisał:
moim numerem jeden jest olejek arganowy. teraz uzywam tego z Bielendy, w sumie juz od dluzszego czasu :) nadaje sie i do cery i do ciala i do wlosow, dla mnie to kosmetyk idealny!
Dla mnie też :) Stosuję go w czystej postaci, ale także szukam go w kosmetykach. Bardzo odpowiada mi maska Biovax z naturalnymi olejami zawierająca m.in olejek arganowy.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Mangolia napisał:
moim numerem jeden jest olejek arganowy. teraz uzywam tego z Bielendy, w sumie juz od dluzszego czasu :) nadaje sie i do cery i do ciala i do wlosow, dla mnie to kosmetyk idealny!
Dla mnie też :) Stosuję go w czystej postaci, ale także szukam go w kosmetykach. Bardzo odpowiada mi maska Biovax z naturalnymi olejami zawierająca m.in olejek arganowy.
olejek arganowy zawsze i wszedzie jest dobry. ja mam balsam z bielendy do ciala i jak jest mocno przesuszona skora po wakacjach to nadaje sie idealnie <3 a odzywke kupuje w hebe caly wielki sloj, ale nie pamietam co to za firma. biovax za silna dla mnie. sprawdze te odzywke i dam znac :)
 
J

jessi_ca

Guest
candice90 napisał:
moim numerem jeden jest olejek arganowy. teraz uzywam tego z Bielendy, w sumie juz od dluzszego czasu :) nadaje sie i do cery i do ciala i do wlosow, dla mnie to kosmetyk idealny!
Dla mnie też :) Stosuję go w czystej postaci, ale także szukam go w kosmetykach. Bardzo odpowiada mi maska Biovax z naturalnymi olejami zawierająca m.in olejek arganowy.
olejek arganowy zawsze i wszedzie jest dobry. ja mam balsam z bielendy do ciala i jak jest mocno przesuszona skora po wakacjach to nadaje sie idealnie <3 a odzywke kupuje w hebe caly wielki sloj, ale nie pamietam co to za firma. biovax za silna dla mnie. sprawdze te odzywke i dam znac



ja z bielendy mam masło owocowe, tak orzezwiajaco i slodko pachnie :) jest super :)
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
aktualnie niebieska nivea, ten uniwersalny krem :D do wszystkiego
dłonie, usta, twarz, nawet ciało
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Holiczka napisał:
aktualnie niebieska nivea, ten uniwersalny krem :D do wszystkiego
dłonie, usta, twarz, nawet ciało
jak to? usta? ja wiem ze jest z bielend 3w1 wlosy twarz cialo olejek. o nivea nie slyszalam
 
D

Dobrawa

Guest
Numer 1 wśród moich kosmetyków po przyjemnym zabiegu jaki właśnie w zaciszu swojej łazienki przeszłam stał się peeling szafirowy do twarzy z Yoskine. Genialny nawet przy mojej wrażliwej skórze, więc ja jestem nim zachwycona. Do tego niedrogi, a bardzo wydajny.


10395850_827908257236708_1840653859876045717_n.jpg
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Dobrawa napisał:
Numer 1 wśród moich kosmetyków po przyjemnym zabiegu jaki właśnie w zaciszu swojej łazienki przeszłam stał się peeling szafirowy do twarzy z Yoskine. Genialny nawet przy mojej wrażliwej skórze, więc ja jestem nim zachwycona. Do tego niedrogi, a bardzo wydajny.


10395850_827908257236708_1840653859876045717_n.jpg
a myslisz ze do naczynkowej skory bedzie ok? w sensie ze nie za mocny? oststanio zobaczylam ze (chyba) po lecie, od slonca pojawilo mi sie strasznie duzo popekanych naczynek ;/
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
candice90 napisał:
aktualnie niebieska nivea, ten uniwersalny krem :D do wszystkiego
dłonie, usta, twarz, nawet ciało
jak to? usta? ja wiem ze jest z bielend 3w1 wlosy twarz cialo olejek. o nivea nie slyszalam
Zwykła niebieska nivea jest ogólnie uniwersalna.. i spokojnie można ją stosowac do wielu zadań ;)
Nawet mojego męża do niej przekonałam :D
 
Do góry