Najlepsze kosmetyki!

J

Jula92

Guest
Ja lubię maski do stóp Bielendy, mam po nich nawilżoną skórę, no i pomaga zmiękczyć pięty.
 
D

Dobrawa

Guest
Ostatnio spodobała mi się seria kosmetyków Yoskine. Mam delikatną i suchą skórę, a one są w tym kierunku rozbudowane. Bardziej nawet niż o cale ciało dbam o skórę twarzy, bo jest najdelikatniejsza, a najbardziej narażona. Maja kosmetyki zarówno do oczyszczania jak i do nawilżenia i pielęgnacji. Jak mialabym wybrać jeden produkt to hmm wybralabym do polecenia przeciwzmarszczkowy płyn miceralny. Delikatny i skuteczny.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A czy zdarza się Wam testowac kosmetyki ?
Tak sie własnie sama nad tym zastanawiam czy nie dołaczyć do takich rekomendacji w sieci.
 
J

jessi_ca

Guest
ja uwielbiam dwufazowy plyn do demakijazu z bielendy z bawelna, super wzmacnia rzesy, czesto katuje swoje rzesy tuszem w sporych ilosciach i juz od dluzszego czasu byly oslabione. a teraz wygladaja swietnie ;)
z kremow lubie cetaphil- swietnie nawilza, gdy moja skora jest calkowicie przesuszona
z peelingow do twarzy- peeling morelowy soraya ultra oczyszczajacy:)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
Ostatnio spodobała mi się seria kosmetyków Yoskine. Mam delikatną i suchą skórę, a one są w tym kierunku rozbudowane. Bardziej nawet niż o cale ciało dbam o skórę twarzy, bo jest najdelikatniejsza, a najbardziej narażona. Maja kosmetyki zarówno do oczyszczania jak i do nawilżenia i pielęgnacji. Jak mialabym wybrać jeden produkt to hmm wybralabym do polecenia przeciwzmarszczkowy płyn miceralny. Delikatny i skuteczny.
Dobrawa a Yoskine to nie jest seria kosmetyków dla starszych kobiet?? Bo mi się kojarzy z tymi wszystkimi ileś +
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dobrawa napisał:
Z Warszawy i widzę, że punktów tu nie braknie, więc na pewno się wybiorę przy okazji zakupów.
No w Warszawie to na pewno bez problemu znajdziesz ;) Ja nie mam tak dobrze odkąd się wyniosłam na wieś, ale mogę liczyć w tej kwestii na siostrę. Tym razem mi przywiezie nawilżający olejek do buzi i nie mogę się już doczekać jutra. Cieszę się jak mała dziewczynka tymi kosmetykami! :D


A ja nie wytrzymałam i od razu do Was wracam z Phenome! Nie mogę coś zedytować poprzedniego postu, więc będzie raz za razem. ;) No więc... Replenishing. Teoretycznie nie przepadam za olejkami, bo nie znosze mieć tłustej twarzy, ale w tym przypadku nie mam najmniejszych zastrzeżeń, bo olejek szybciutko się wchłania nawilżając i kojąc buzię. No i ten zapach...! Jeżeli chcecie się trochę dopieścić, to polecam to małe cudo. Świetny!
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jessi_ca napisał:
ja uwielbiam dwufazowy plyn do demakijazu z bielendy z bawelna, super wzmacnia rzesy, czesto katuje swoje rzesy tuszem w sporych ilosciach i juz od dluzszego czasu byly oslabione. a teraz wygladaja swietnie ;)
z kremow lubie cetaphil- swietnie nawilza, gdy moja skora jest calkowicie przesuszona
z peelingow do twarzy- peeling morelowy soraya ultra oczyszczajacy:)
tez mam ten z bielendy z bawelna! jest swietny i niedrogi. wczesniej uzywalam kuuupe czasu plyn micelarny do demakijazu z bourjouis ale teraz sie przerzucilam i jestem baaardzo zadowolona :) a co dziewczyny polecacie jesli chodzi o cellulit? macie jakies fajn skuteczne balsamy? bo w sklepach jest duza rozpietosc cenowai zastanawiam sie czy taki eveline za 15 bedzie tak samo dzialal jak np. tołpa za 50.
 
J

jessi_ca

Guest
ja uzywam zelu bielendy z serii pomaranczowa skorka i chyba jest coraz lepiej :) wiadomo ze kosmetyk nie jest w stanie calkowicie usunac cellulitu, ale ten zel poprawia wyglad skory, jest o wiele gladsza i jedrniejsza :) polecam :) kiedys stosowalam cos z eveline jakies serum rozgrzewajace, ale nie widzialam efektow :/
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
A ja bede wszystkim polecał kosmetyki Dr Murada! długo szukałem jakiśkosmetyków które pomoga mi na moją skórę - ciagle miałem problem z wrastającymi włoskami w skórę, aż ktos polecił mi te kosmetyki, pózniej kupiłem dziewczynie na suchą skórę. Może do najtańszych nie należą ale są skuteczne bardzo no i starczają na długo :)
 
N

nianiaSweet

Guest
ja mam krem liftingujący z firmy Murad, ilealnie poprawia napięcie skóry, do tego nie zawiera parabenów więc moja skóra nie ma żadnego uczulenia i pięknie się napina :)
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowanie ostatnio przekonałam się do kosmetyków dr murad. Moja trądzikowa twarz wygląda dużo lepiej.
 
N

nianiaSweet

Guest
to prawda serię przeciwtrądzikową też mają dobrą, ogólnie ich kosmetyki są bardzo dobre, ponieważ są oparte na naturalnych składnikach, szkoda że nie wszytskie Panie zwracają na to uwagę.
 
B

bajderman

Guest
Na pewno Hildegard Braukmann - jeśli chodzi o marki naturalne. Jedne z kosmetyków, które można kupić za małą kasę, przy czym są skuteczne. Szczególnie przekonałam się o tym w przypadku szamponu powiększającego objętość włosów HB Jeunesse - u mnie efekt był niesamowity ;-)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
madziulek1985 napisał:
Dobrawa a Yoskine to nie jest seria kosmetyków dla starszych kobiet?? Bo mi się kojarzy z tymi wszystkimi ileś +
Mają kosmetyki od 30+ wzwyż, z tym, że kiedyś rozmawiałam z kosmetyczką która zapewniała mnie o tym, że kobiety chwilę przed 30stką spokojnie mogą już używać tych kremów 30+.
 
D

Dobrawa

Guest
Nie zauważyłam tego pytania, ale tak jak pisała Hipcio87 to seria, ktora obecnie jest dostosowana dla kobiet ktore zbliżają się do 30 i potem już w każdym wieku.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja zawsze miałam bzika na punkcie ładnych włosów. Z czego jestem bardzo zadowolona to nowa seria marki CeCe Med Prevent Hair Loss do wypadających włosów.
Niestety ale miałam ostatnio dość nerwowy okres tak więc musiałam o włosy zadbać trochę lepiej. Kosmetyki zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o nich. I muszę przyznać, że wszystko to prawda. Są bardzo skuteczne, na szczotce jest o wiele mniej włosów.
Mam jeszcze ochotę na ich suplement CeCe Med Hair Complex . Może ktoś z Was stosował?
 
D

Dorka123

Guest
madziulek1985 napisał:
Dobrawa a Yoskine to nie jest seria kosmetyków dla starszych kobiet?? Bo mi się kojarzy z tymi wszystkimi ileś +
o wypraszam sobie :p jestem ileś+, konkretnie 30+, ale za starszą kobietę się nie uważam ;) a ich krem reduktor zmarszczek mimicznych jest naprawdę bardzo fajny ;)
 

polqa

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
najlepsze? ale o jakich kosmetykach mówimy? bo jeśli do makijażu, to ja uwielbiam maybelline i rimmel :) a jeśli do ciała - chyba najczęściej wybieram neutrogenę... do twarzy mam teraz mezzolaser od AA i chyba dorzucam te kremy do jednych z lepszych jakich używałam. Natomiast do depilacji najbardziej lubię veet, a do stóp kosmetyki scholl... do włosów najlepsze u mnie są kosmetyki l'oreal :) ogólnie dużo tych marek i nie da się wybrać takiej jednej konkretnej ulubionej marki z najlepszymi kosmetykami... prawda? ;)
 
Do góry