Najlepsze Horrory

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jesli ktoś dzisiaj ma ochote zobaczyc dobry horror to bardzo polecam w nocy właczyc na HBO.Mozna sie niezle wystraszyc ogladajac horror Kwarantanna.
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Jeden z lepszych horrorów to tajlandzka (oryginalna) wersja filmu Shuter.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Podam tu pare horrow ktore lubie z linkami do filmweb, mam je u siebie w zakladach, jakis horror ogladam prawie codzien do pozna az za pozna (do 2 czesto) wciagnelam sie hehe ale nie podalabym Wam sama z siebie zbyt wiele bo mam slaba pamiec to tytulow i wielu nie pamietam

Ocalenie http://www.filmweb.pl/film/Ocalenie-2006-285795 ---> wlasciwie to moj ulubiony horror jak dotad, jezeli ktos lubi gore , czyli flaki, duzo krwi, przemocy, to sie zawiedzie i nie spodoba sie.. to raczej dla ludzi, ktorzy lubia horrory z klimatem, tajemnicze, z zagadka w tle.. dla kogos kto lubi gore moze to byc nudne i stwierdzi, ze nic sie nie dzieje. a mi sie podoba bo jest klimat, zagadka w tle, sklania do refleksji, trzyma w napieciu. ja nie przepadam za gore

Pogrzebany (2010) ---> fajny, dobra gra aktorkska, trzyma w napieciu http://www.filmweb.pl/film/Pogrzebany-2010-531431


Mrozny wiatr http://www.filmweb.pl/film/Mro%C5%BAny+wiatr-2007-266333 wprawdzie sa lepsze horrory ale ma klimat



Telefon http://www.filmweb.pl/film/Telefon-2002-132797 ----> ciekawy nawet straszny

no to tyle pamietam z tych najfajniejszych dla mnie.. to sa raczej tkaie filmy z klimatem

o jeszcze jeden
Mroczna kraina http://www.filmweb.pl/film/Mroczna+kraina-2009-256637 -----> kolejny film z fantastycznym klimatem, jedyny minus to to ze strasznie skomplikowany co nawet potwierdzaja inne osoby wiec nie do konca go zrozumialam
 

kvl

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Najlepszy horror bez rzadnej krwi a strach ogromny : Paranormal Activity oraz Paranormal Entinity
Dziekuje dobranoc:)
 

nela_24

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Zamierzam wybrać się do kina na film "Pogrzebany". Koleś zamknięty w trumnie tylko z zapalniczką i telefonem komórkowym. Zapowiada się ciekawie. Nie słyszałam jeszcze o takim pomyśle na film :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Zamierzam wybrać się do kina na film "Pogrzebany". Koleś zamknięty w trumnie tylko z zapalniczką i telefonem komórkowym. Zapowiada się ciekawie. Nie słyszałam jeszcze o takim pomyśle na film :)

Polecam. Ogladalam na internecie z napisami. Moj chlopak stwierdzil ,ze pewnie nuda, bo akcja w trumnie.. ale nie.. film caly czas trzyma w napieciu :) Jest tez japonski film trumna, ale jego nie polecam.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Polecam. Ogladalam na internecie z napisami. Moj chlopak stwierdzil ,ze pewnie nuda, bo akcja w trumnie.. ale nie.. film caly czas trzyma w napieciu :) Jest tez japonski film trumna, ale jego nie polecam.


A co Ty opowiadasz ? "Pogrzebany" ? Tandeta jakich mało ;/ Przez cały film kompletnie nic sie nie dzieje <_<
Owszem jest też azjatycki film "Trumna" tylko , że jest dużo ciekawszy i przynajmniej ma fabułę.
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Niemal wszystkie wasze propozycje oglądałam. Te co nie widziałam napisałam sobie na kartce. Nie dopisaliście tutaj, że bardzo dobrym filmem są Egzorcyzmy Emilly Rose.... tu się naprawdę bałam....
Ponadto mogę dodać do lisy:
-Paranormal Activity
-4 stopień- tam są prawdziwe dźwięki i części nagrania kamerą podczas hipnozy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Paranormal Activity i Egzorcyzmy Anelise Michel nieźle strasz a zwłaszcza gdy ogląda się je samemu o drugiej w nocy ;)
4 stopień nie widziałem ale zapewne niedługo narobię tą zaległość.

Ja z filmów które widziałem najbardziej bałem się oglądając Smakosza i Paranormal Activity
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Ja z filmów które widziałem najbardziej bałem się oglądając Smakosza i Paranormal Activity

Akurat 'Smakosz' to jeden z tych filmów, które u mnie raczej wzbudzały śmiech niż przerażenie. :niepewny: Po 'Smakosza' nie chce mi się sięgać raz kolejny, bo nie zaskoczył mnie niczym, nie przeraził, nie wywołał dreszczy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja oglądałem smakosza zaraz po premierze. Byłem wtedy dużo młodszy. Oglądałem go tylko raz. Uważam go za jeden z lepszych horrorów. (Jak na lata w których powstał)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Polecam. Ogladalam na internecie z napisami. Moj chlopak stwierdzil ,ze pewnie nuda, bo akcja w trumnie.. ale nie.. film caly czas trzyma w napieciu :) Jest tez japonski film trumna, ale jego nie polecam.

A co Ty opowiadasz ? "Pogrzebany" ? Tandeta jakich mało ;/ Przez cały film kompletnie nic sie nie dzieje <_<
Owszem jest też azjatycki film "Trumna" tylko , że jest dużo ciekawszy i przynajmniej ma fabułę.

Imo całkiem niezły film. Trzeba tylko przymknąć oko na pewne zabiegi twórców mające ułatwić odbiór filmu, nie rezygnując przy tym z podstawowego założenia - cała akcja filmu ma miejsce w trumnie. Ucierpiał na tym realizm (np facet musiał cały czas cos tam zapalać bo 1.5h czarnego ekranu...).
Tylko oczywiscie - nie jest to horror.

Czy "Pogrzebany" to tandeta jakich mało? hmm. Nie. Wręcz pozytywnie sie wyróżnia sposród nowych produkcji, ale tandeciarskie zagrania również są.
Przez cały film nic się nie dzieje? Hmmm... Wręcz przeciwnie. Cały czas się cos dzieje (imo nawet trochę za dużo,
z wężem i pożarem
przesadzili)
Film nie ma fabuły? Ma fabułę.
Poza tym - niesmiało może nawet skłaniać do jakichs przemysleń.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A co Ty opowiadasz ? "Pogrzebany" ? Tandeta jakich mało ;/ Przez cały film kompletnie nic sie nie dzieje <_<
Owszem jest też azjatycki film "Trumna" tylko , że jest dużo ciekawszy i przynajmniej ma fabułę.

No, ale jak to sie mowi, sa gusta i gusciki :) Jednemu sie to podoba , innemu tamto. Tobie bardziej podobal sie ten azjatycki, mi ten "Pogrzebany " :) dla mnie wlasnie akcja byla ciekawa, dobrze ukazane emocje glownego bohatera

Gressil, Samosz tez mi sie nawet podobal, nie jest najwyzszych lotow, ale ogolnie nie byl zly.

No, ale teraz to ja mam tak, ze juz raczej nic prawie mnie nie straszy. Kiedys prawie wszystko (pewnie dlatego, ze bylam 'poczatkujaca' ) . A teraz wiecie przez kilka miesiecy prawie codziennie lub codzien ogladalam horror lub thiller .. no teraz to juz w sumie nie mam prawie co ogladac Xd moge nawet powiedziec ze wpadlam w uzaleznienie i czasem nie jestem w stnaie usnac jak nie obejrze jakiegos horroru lub thilleru (wiem chore, ale ciezko mi to zwalczac, to takie silne, jakby obejrzenie bylo takie wazne, nawet wczoraj jak chlopak spal u mnie w sylwka bo juz byl zmeczony to wlaczylam , ech :/ ), ale koniec koncow teraz wiele filmow ogladam ze znudzeniem.. a kiedys na pewno by mi sie podobaly.. znam jhuz tyle filmow, ze juz prawie w kazdym potyrafie przewidziec co bedzie sie dziac.. wiec to nie jest takie fajne :/
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Czy "Pogrzebany" to tandeta jakich mało? hmm. Nie. Wręcz pozytywnie sie wyróżnia sposród nowych produkcji, ale tandeciarskie zagrania również są.
Przez cały film nic się nie dzieje? Hmmm... Wręcz przeciwnie. Cały czas się cos dzieje (imo nawet trochę za dużo,
z wężem i pożarem
przesadzili)
Film nie ma fabuły? Ma fabułę.
Poza tym - niesmiało może nawet skłaniać do jakichs przemysleń.
[/quote]


No niestety,ale film był słaby. Czy się wyróznia ? Byc moze,ale na pewno niczym pozytywnym. Kiedy oglądałam ten film miałam poczucie znużenia, nic na to nie poradze ... <_<
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Czy "Pogrzebany" to tandeta jakich mało? hmm. Nie. Wręcz pozytywnie sie wyróżnia sposród nowych produkcji, ale tandeciarskie zagrania również są.
Przez cały film nic się nie dzieje? Hmmm... Wręcz przeciwnie. Cały czas się cos dzieje (imo nawet trochę za dużo,
z wężem i pożarem
przesadzili)
Film nie ma fabuły? Ma fabułę.
Poza tym - niesmiało może nawet skłaniać do jakichs przemysleń.


No niestety,ale film był słaby. Czy się wyróznia ? Byc moze,ale na pewno niczym pozytywnym. Kiedy oglądałam ten film miałam poczucie znużenia, nic na to nie poradze ... <_<
[/quote]

Ok, sa gusta i gusciki :)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Polecam Krwawe Wzgórze. Horror, który porządnie może kopnąć. Akcja toczy się gdzieś na wzgórzu - w lesie. Gościu kreci horror bez scenariusza,jego człowiek seryjnie zabija i wszystko kręci kamerą do filmu (oczywiście w w scenariuszu filmu). POLECAM!
 

dushma

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
wlkp
ktoś widział Piłę 8 ? :->
każda kolejna po 2 części zawiodła mnie, ale ósemkę obejrzałam i miło spędziłam czas
 

wojtas032k

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
91
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Miasto
Brooklyn NY
Co do to filmów tego gatunku to mnie bardziej rozśmieszają niż straszą,ale jest taki horror który zrobił na mnie pozytywne wrażenie ''Zejście ''
Ogólnie wole czytać książki w tym klimacie ^^
 
Do góry