Najlepsze Horrory

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Z krwistych rzeczy, to typowe gore, współcześnie mam wrażenie, już wymarło albo zeszło do podziemia. Pozostały 'slashery', głównie z oklepaną fabułą bandy nastolatków ściganych przez psychopatę... Chyba.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Już któryś raz słyszę o tym ,,Wzgórza mają oczy" i zastanawiam się czy obejrzeć. Może ktoś rozwinąć, jak tam klimat stoi, sensowność fabuły etc. ?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
To jest slasher, nie jakiś typowy horror. Można obejrzeć, ale wg mnie nie oczekiwać niczego ponadprzeciętnego.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To jest slasher, nie jakiś typowy horror. Można obejrzeć, ale wg mnie nie oczekiwać niczego ponadprzeciętnego.
To kwestia gustu, lecz mnie niezbyt się podobał ten film, fabuła taka sobie, ale co najgorsze nudziło mnie.
 

Fidelis

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Gusta w sprawie horrorów bywają naprawdę różne ! Mnie zadawalają nawet byle jakie produkcje, a w ogóle to zazwyczaj na takich filmach z beki na podłodze leże , chociaż efekt powinien być całkowicie odwrotny. Mogę polecić "Piłę" ; "Szczęki" ; "Drogę bez powrotu" ; "Pluję na twój grób" ; "Koszmar z ulicy wiązów" ; "Walentynki" ... Mówię, mi wystarczy że horror jest chociaż trochę straszny i jest git. Zapewne wszyscy już oglądali wymienione przeze mnie filmy .

.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
SAW I, cudenko!
Piła to tak niespecjalnie "horror"...

Ostatnio powtarzałem sobie dawno nie widziane horrory-
The Ring- niestety za drugim podejściem, znając główne motywy, film dużo traci.
Shutter (Widmo) (wersja z Tajlandii)- jeśli ktoś nie widział to polecam, jest trochę mocnych momentów.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Oglądał ktoś film "Atrocious" ? czytałem zapowiedź i film wydaje mi się naprawdę niezły. Podobnie jak "Respire"
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Z Walking Dead jest ten problem, że pierwszy sezon był też krótki, a do następnego jeszcze trochę musimy poczekać :p Generalnie, strasznie niszowa tematyka serialowa.
 

-User

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Amityville
Inni
Droga bez Powrotu
28 dni później
I Spit on Your Grave
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Z nowszych filmów obejrzałam ostatnio w Internecie japoński thiller pt. "Midnight FM" z 2010 roku. Mogę szczerze polecić, wybija się na tle innych thillerów moim zdaniem, ciekawa i niebanalna fabuła, trzyma w napięciu ! Super :)

Teraz jestem też świeżo po filmie "Zniknięcie" z 1988 roku, mogę szczerze polecić, czasem akcja może zbyt wolna, ale warto obejrzeć, bo film jest realny, dobra gra aktorska i miażdząca końcówka !!
 

Foka Szara

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Kwarantanna, Teksańska masakra piłą mechaniczną, Klątwa 1 i 2 (japońska), Sierociniec, Egzorcyzmy Emilly Rose, Egzorcysta, Inni. To z tych które polecam :) A z tych, które miały mnie przestraszyć (miałam się bezsilnie, w strachu wtulać w ramię mego Mężczyzny...), a rozbawił mnie - "Świt żywych trupów" xD jednakże i tak polecam.
 
Do góry