NAJGORSZY MODERATOR

Status
Zamknięty.

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Dorunia jesteś wspaniałą osobą ;)
Każdy może mieć swoje życie i problemy ;)
Nie przejmuj się gadaniem ;)
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No ale nikt jej tu nie obraził :p  Zostało jedynie stwierdzone że jeśli już ktoś jest modem to jego obowiązkiem jest w miare czesto pojawiać sie na forum i je kontrolować. A bycie zwykłym userem też jest fajne :p
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
No wiadomo, czasem bywa, że miesiąc można nie bywać, ale Doruni już dawno nie było... Są obowiązki trzeba z nich sie wywiązywać, a jeśli się nie ma możliwości z honorem pożegnać się ze stanowiskiem.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja głosowałam na Berials'a.
Raz klikałam z Nim na Chat'cie,wydał mi się bardzo sympatyczny!
Ale na forum, wcale nie zaóważyłam jakiś pozytywnych cech. Zanim tłumaczyć spokojnie coś komuś kto zrobił coś źle- to sprawia wrażenie jakby krzyczał :p
I był całkiem przeciwny tematowi, który chciałam założyć :)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Moim zdaniem samo to ze wspomniano o Doruni w tym temacie jest niesprawiedliwoscia, bo jest tu najdluzej, zawsze starala sie jak najlepiej dbac o forum i tyle ile ona poswiecila czasu dla niego to chyba zaden moderator, a bywaja rozne sytuacje w zyciu wiec chyba miala prawo na mala przerwe.
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No nie przesadzajmy z tymi miesiacami. Wiedzialem ze ktos sie tego przyczepi ze napisalem "mala przerwa" ale zrobilem to celowo zeby podreslic to w porownaniu do czasu jaki poswiecila dla tego forum.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Ej, ten temat to taki przykry jest xD

Jestem od niedawna i nie wiem, nikt się negatywnie nie wyróżnił. Nie głosuję xD
 

Bards

Lubie Kokosy :)
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Tam gdzie rosną kokosy :O
Trinker... Każdy niekiedy potrzebuje odpoczynku. Nie możesz czegoś robić cały czas, trzeba robić sobie przerwę, a to że to już kilka miesięcy to już chyba jej sprawa, prawda? Każdy ma swoje prywatne życie i nie może poświęcać go tylko forum. Nie mówie żeby nie wchodzić na to forum i żeby odrazu nie pisać ( bo osobiście uważam to forum za naprawde ,,największe" i najlepsze w śród for ogólnotematycznych) . Trinker a wiesz chociaż czemu jej nie było? A jeśli coś się stało?

PS: Lady 159... To jest Żenada... Nikt cię nie nauczył że wiek się nie liczy? A gdyby powiedziała że ma np. 20 ? To co już by był respekt bo ma więcej lat? Pewnie nawet byś nie zawuażyła! Wiek się specjalnie nie liczy... Ja się np. nie wsydze że mam 11.
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Szkoda ze nikt z was nie pamieta czasow kiedy na forum przebywalam dzien i noc widac nie mozna miec problemow osobistych bo wracasz a juz nie masz do czego a Ty Lady masz najmniej do powiedzenia na moj temat skoro jestes tu dopiero od grudnia a ja od poczatkow istnienia forum
To, że ktoś na początku się starał nie oznacza, że coś należy mu się przez całe życie. Co z tego, że przez pierwszy rok w szkole miałaś same piątki, jeśli w drugim roku się nie uczysz to piątki Ci się już nie należą, prosty przykład? A wypowiadać się mogę, gdyż jestem użytkowniczką tego forum i gęby mi nie zamkniesz. Nie wypowiadałam się o Tobie jako o osobie, ale jak o modzie, który swoich obowiązków nie wypełnia już od dawna.

PS: Lady 159... To jest Żenada... Nikt cię nie nauczył że wiek się nie liczy? A gdyby powiedziała że ma np. 20 ? To co już by był respekt bo ma więcej lat? Pewnie nawet byś nie zawuażyła! Wiek się specjalnie nie liczy... Ja się np. nie wsydze że mam 11.
Zazwyczaj po wypowiedziach można mniej więcej określić ile ktoś ma lat. O co chodzi z tym wiekiem? Bo nie wiem.
P.S. Nie wiem czemu bardziej liczy się dla mnie opinia osoby dojrzałej.
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Spójrz na swój post na pierwszej stronie.
Ok, już wiem. Wybacz, że nie pamiętałam, ale to było pół miesiąca temu. Zdania nie zmieniam, co do osób pełniących funkcję moderatora, choćby ze względu na odpowiedzialność.

Tak, tak... Poniżaj sobie młodszych...
No i widzisz, podkreśliłam Ci nawet to słowo, a Ty i tak nie rozumiesz. Dojrzały nie znaczy dorosły!
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
Szkoda ze nikt z was nie pamieta czasow kiedy na forum przebywalam dzien i noc widac nie mozna miec problemow osobistych bo wracasz a juz nie masz do czego a Ty Lady masz najmniej do powiedzenia na moj temat skoro jestes tu dopiero od grudnia a ja od poczatkow istnienia forum
Dla mię to kolejny wyraz patologii forum, na którym banują z pobudek osobistych jednego moda, zaś banu udziela admin-widmo. Za ten post moje kolejne konto pewnie zaraz wyleci.
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ok

nic do Doruni nie mam, zabraliście jej moda - trudno
mam nadzieje że pobudki były wyższe niż jej nieob. na forum

AniCiv też nie widuję czy ją czeka równiez ten sam los co Dorunie ?
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
To, że ktoś na początku się starał nie oznacza, że coś należy mu się przez całe życie. Co z tego, że przez pierwszy rok w szkole miałaś same piątki, jeśli w drugim roku się nie uczysz to piątki Ci się już nie należą, prosty przykład? A wypowiadać się mogę, gdyż jestem użytkowniczką tego forum i gęby mi nie zamkniesz. Nie wypowiadałam się o Tobie jako o osobie, ale jak o modzie, który swoich obowiązków nie wypełnia już od dawna.

No jesli porownywac to do szkoly to nawet tam jest prawo do nieobecnosci, a gdy ktos ma piatki na poczatku roku to nieobecnosc nie powinna mu bardzo zaszkodzic. Ale widze ze nawet nauczyciele sa bardziej wyrozumiali.
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
No jesli porownywac to do szkoly to nawet tam jest prawo do nieobecnosci
To był przykład, zobrazowana przenośnia. <_< A co gdyby każdy moderator zachowałby się w taki sposób? Forum bez moderacji? Wow!
a gdy ktos ma piatki na poczatku roku to nieobecnosc nie powinna mu bardzo zaszkodzic.
Przecież ja nie napisałam o czymś takim. Przeczytaj mój post jeszcze raz.
Ale widze ze nawet nauczyciele sa bardziej wyrozumiali.
Nie u mnie.
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Dla mię to kolejny wyraz patologii forum, na którym banują z pobudek osobistych jednego moda, zaś banu udziela admin-widmo. Za ten post moje kolejne konto pewnie zaraz wyleci.

No pewnie niektorzy pozazdroscili Doruni ze tak dlugo byla modem, zreszta inni moderatorzy, ktorzy byli na poczatku tez poznikali w dziwnych okolicznosciach, ale ona byla chyba ostatnia z pierwszej zalogi wiec tez trzeba bylo cos na nia znalesc.


To był przykład, zobrazowana przenośnia. <_< A co gdyby każdy moderator zachowałby się w taki sposób? Forum bez moderacji? Wow!
Napewno ta nieobecnosc nie byla bez powodu, a wszyscy moderatorzy napewno by nie znikneli jednoczesnie.

Przecież ja nie napisałam o czymś takim. Przeczytaj mój post jeszcze raz.
Ale ja napisalem.

No to wspolczuje bo jesli z jakiegos powodu nie bedziesz w szkole to pewnie odrazu Cie wyrzuca.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja kurde po raz x piszę, że rozumiem, iż mozna mieć problemu, w końcu forum to nie jedyny obowiązek (jeśli chodzi o modów), ale skoro mod przez dłuższy czas nie jest obecny to czemu nie może z tego moda nawet sam zrezygnować, skoro i tak nie korzysta z tego iz nim jest. Forum potrzebuje moda, i nie rozumiem o co cała afera. Była modem, a teraz tylko bywała, to straciła moda - proste.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Powiem tyle. Okej, każdy miewa problemy osobiste. Ciekawy jestem tylko jak zareagowałby szef, gdyby pracownik przez parę miesięcy pojawiał się w pracy co parę dni na dziesięć minut. Na pewno byłby baaardzo wyrozumiały... Pełniąc odpowiedzialną funkcję trzeba umieć oddzielić własne problemy od obowiązku.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
heheh
bycie modem to przywilej, jasne
ale w duzo wiekszym stopniu obowiazek....
bo moderaor jest od pilnowania porzadku jak d...a od sr...a a nie od bycia moderatorem
moze dla niektorych jestem obrazoburczy
ale taka jest funkcja moderatora (moderowanie) a nie wypelnianie funkcji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry