NAJGORSZY MODERATOR

Status
Zamknięty.

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Uncle Sam nie rozumiem o co Ci chodzi? Dorunia miała problemy, nie mogła wypełniać swoich obowiązów, więc z funkcji moderatora została odwołana, co uważam za jak najbardziej słuszne postanowienie. Jest zwykłym userem, bo swoje powinności przez bardzo długi czas miała w poważaniu. Nie radzi sobie - do widzenia. Koniec tematu.
P.S. Nikt nie zazdrości Doruni, bo nie mam zielonego pojęcia czego ktokolwiek mógłby jej zazdrościć.
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Ja uważam że skoro wiedziała że przez dłuższy czas jej nie będzie to mogła chociaż zaproponować jakieś zastępstwo na ten czas.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Cóż tylko, że czasami są w życiu sytuacje kiedy nie masz zwyczajnie czasu bądź możliwości na moderowanie, ale wierzysz, że to się zmieni, rozwiążesz swoje problemy i nie chcesz rezygnować, bo na forum Ci zależy.
Różne są sytuacje w życiu.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Cóż tylko, że czasami są w życiu sytuacje kiedy nie masz zwyczajnie czasu bądź możliwości na moderowanie, ale wierzysz, że to się zmieni, rozwiążesz swoje problemy i nie chcesz rezygnować, bo na forum Ci zależy.
Różne są sytuacje w życiu.
Właśnie.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Sorry, ale to jest zwykłe trzymanie się stołka za wszelką cenę. Rozumiem co ma na celu takie podejście. Nie rozumiem tylko jak można się dziwić, kiedy ktoś wyciąga konsekwencje.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Wybacz ale nie muszę Cię o nim informować, zwłaszcza, że to jak było naprawdę wiedzą tylko Angel i Dorunia i dobrze bo nic mi do tego.
Ja tylko wypowiadam moją opinię jak to wygląda z moich obserwacji.
 

Bards

Lubie Kokosy :)
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Tam gdzie rosną kokosy :O
No i widzisz, podkreśliłam Ci nawet to słowo, a Ty i tak nie rozumiesz. Dojrzały nie znaczy dorosły!
Ale to tak brzmi ponieważ powiedziałaś to w moją strone.

Ja uważam że skoro wiedziała że przez dłuższy czas jej nie będzie to mogła chociaż zaproponować jakieś zastępstwo na ten czas.
Zgadza się trinker, ale ona sama nie wiedziała że jej nie będzie.
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Zgadza się trinker, ale ona sama nie wiedziała że jej nie będzie.
No po powiedzmy miesiącu to już chyba wiedziała. Nic jej nie zarzucam ale po prostu gdyby wybrala takie rozwiazanie to mogłaby juz wrócić na stanowisko moda gdyby chciała.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Też macie problemy...


Mnie zastanawia dlaczego żadna z tych 31 osób co dała mi głos nie potrafi powiedzieć dlaczego?. Chyba tylko zbanowany prince potrafił to napisać.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Bo rozumiem że jezeli ktos glosuje ze jestem najgorszy ma mi cos do zarzucenia. To powinien to napisać wprost.

Mnie nie można się bać :D
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
Też macie problemy...
Mnie zastanawia dlaczego żadna z tych 31 osób co dała mi głos nie potrafi powiedzieć dlaczego?. Chyba tylko zbanowany prince potrafił to napisać.
Przeczytaj swój post i sam sobie odpowiedz...

Jak ja potrafiłem, to już oznacza, że nie żadna.

Nawet ułatwię ci interpretację twojej własnej wypowiedzi, bo gotów jesteś się zgubić. Dali ci głosy z tych samych względów co ja, jednak chcą zachować swój stary profil.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Też mi argumentacja. To tak jakby głosuje na Giertycha bo wszyscy na niego głosują. A dlaczego? bo nie wiem.

Jak ja potrafiłem, to już oznacza, że nie żadna.
Jakbyś nie zauważył napisał że jesteś jedyny :]
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Mnie zastanawia dlaczego żadna z tych 31 osób co dała mi głos nie potrafi powiedzieć dlaczego?. Chyba tylko zbanowany prince potrafił to napisać.
ja nie glosowalem na nikogo i nikomu nic nie napisalem
zreszta
sam pomysl ankiety uwazam za "srednio sensowny"
bo nie plebs czyli ja jest od decydowania
tu nie ma demokracji - i dobrze...
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
bo nie plebs czyli ja jest od decydowania
tu nie ma demokracji - i dobrze...
Jeśli się za takowy uważasz. Mnie do plebsu nie zaliczaj. Nie chodziło o to, żeby głosować kto ma zostać, a kto pożegnać grono moderatorów, ale po to, aby wyrazić swoją opinię. Demokracja niewiele się ma do tego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry