NAJGORSZY MODERATOR

Status
Zamknięty.

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Nie pisałem w ogóle postu o tej godzinie. Ale nie martw się, ja miałem wcześniej w tym temacie dokładnie taką samą sytuację z postem Berialsa.
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
Akurat brakiem kultury i wzajemnego poszanowania wykazały się tu obie strony. To samo dotyczy prowokowania awantur.
Jednakże dysputa tyczy modów, nie userów... a moderacja powinna świecić przykładem, nieprawdaż? Zresztą nie przypominam sobie, abym to ja kiedykolwiek komuś ubliżał.


Niekoniecznie krwawe jatki. Zależy co i jak się pisze. Bo po co pisać dziesiątki razy krytykę, którą już raz się zamieściło? Po co wciąż poniżać przeciwnika? Chyba właśnie, po to, by takie jatki wywołać. Jakiś kompleks niższości? Cóż, że lepiej znasz cykl Krebsa? Założę się, że jest wiele rzeczy, które wiadoma osoba zna lepiej od ciebie, a nie pisze o tym nawet w ułamku tyle co ty.
Cóż, jeśli przeciwnik nie wykazuje chęci poprawy... reszta odpowiedzi nie na temat. Napiszę prostszym językiem – na forum można się wykazać głównie elokwencją, nawet bowiem prezentowane przez kogoś wiadomości mogą pochodzić wprost z encyklopedii.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jednakże dysputa tyczy modów, nie userów... a moderacja powinna świecić przykładem, nieprawdaż? Zresztą nie przypominam sobie, abym to ja kiedykolwiek komuś ubliżał.

Ależ ubliżałeś, ubliżałeś. A że robisz to na tyle zręcznie, że co mniej kumaci mogą się nawet nie zorientować, to inna sprawa...

Cóż, jeśli przeciwnik nie wykazuje chęci poprawy... reszta odpowiedzi nie na temat. Napiszę prostszym językiem – na forum można się wykazać głównie elokwencją, nawet bowiem prezentowane przez kogoś wiadomości mogą pochodzić wprost z encyklopedii.

Przeciwnik nie widzi potrzeby zmiany. Na forum można wykazać się bardzo wieloma rzeczami prócz elokwencji. Sam powinieneś o tym doskonale wiedzieć.
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
Ależ ubliżałeś, ubliżałeś. A że robisz to na tyle zręcznie, że co mniej kumaci mogą się nawet nie zorientować, to inna sprawa...
Dla mnie ubliżanie to używanie obraźliwych epitetów pod adresem współuczestnika dyskusji i takie ekscesy nie miały miejsca w moim wykonaniu, moderacji owszem.


Przeciwnik nie widzi potrzeby zmiany. Na forum można wykazać się bardzo wieloma rzeczami prócz elokwencji. Sam powinieneś o tym doskonale wiedzieć.
O tym, że nie widzi można się było przekonać nad wyraz dobitnie, dlatego kontynuowałem :D
Pisałem sporo na inne tematy, a że wszyscy się skupili na jednym, nie moja wina.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Dla mnie ubliżanie to używanie obraźliwych epitetów pod adresem współuczestnika dyskusji i takie ekscesy nie miały miejsca w moim wykonaniu, moderacji owszem.

Używałeś obraźliwych epitetów. Ale to już OT. Załóż nowy temat w śmietniczku to ci to udowodnię.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Wyluzuj, herpes vel prince (czy tam jakoś innaczej jeszcze), ja tu miałem więcej kont niż niektórzy postów i zobacz jaki jestem szczęśliwy -> :D

PS
Obecny ustrój "modokracji" jest niczym w porównaniu z tym co działo się tu za poprzedniego sortu moderatorów :p Teraz jest tu wolność i raj prawdziwy :p
Dowód? Mam prawie 700 postów i jeszcze mnie nie zbanowali :p
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
kto to jest w ogole ta dorunia? czym sie owa postac opiekuje??

No właśnie nikt tu nie wie od czego ona jest :p

Jako osoba odpowiednia na moderatorski stołek pojawiła się dziś (albo wczoraj) po niemal miesięcznej przerwie, aby wyprodukować 1 post w temacie dziwne imiona :lol: . Śmieszne są zaniedbania na tym forum. Jakże taka osoba może być jeszcze moderatorem, toż to kpina jakaś.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Doruni to tu prawie w ogóle nie ma, a skoro nie ma możliwości to nie powinna być moderatorem. Jak ktoś może mieć jakąś dodatkową funkcję na forum, skoro tej osoby tu nie ma. Porównajmy nie wiem najbardziej rzucających się w oczy: Vito, Kerio, Asia, Berials, czy Rainingman w swoich czy nie swoich ale ogólnie robicie dużo, a Dorunia? Zero... W sumie jak jej nie ma i prawie nigdy nie było odkąd tu jestem to mi to lotto, ale ogólnie albo mederatorzy mają podobne obowiązki i sprostują im, albo są pozbawieni swojej funkcji.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
czyli nie zwrociles uwagi na to ze taki mod wogole istnieje?
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Ja juz dość długo tu jestem i nie widziałem ani jednego postu przez nia napisanego.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
może nie miała możliwości siedzenia akurat na forum?
przesadzacie ;/

Tez uwazam że przesadzacie.
Są rozne sytuacje w zyciu. I nie nalezy oceniac ludzi od razu.
Mnie tez nie ma na forum od pewnego czasu, nie ukrywam ze jestem tu bardzo malutko a to ze względu na liczne problemy ktore mnie spotkaly. Nie jest latwo je rozwiązać i czasem forum to ostatnia rzecz na ktorą się ma ochotę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry