Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
"z twoich marzen"
to niekoniecznie osoby, które mieszkają w blokach czy na osiedlach... w mojej dzielnicy była swego czasu banda ToKaRa... cóż przywódcą tej jakże miłej paczki był ToKaR, który okradał babcie, ukradł mi ogrodzenie, zatruł mi psa, niszczył nagrobki, niszczył przystanki... mówie o nim w czasie przeszłym, bo w końcu poszedł siedzieć - po 3 rozprawach sądowych...

powiem ci tak ze tonei jest juz blokers bo kazdy prawdziwy blokers ma swoje zasady i ich sie trzyma ci co sa to wiedza a to conapisalas to jzu sa dla mnie totalne dna spoleczenstwo :p
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
piekny.. moze my stworzymy jakąś subkulture?:D Hmm.. Twój nick.. moj urok i wdzięk ^^ będziemy sławni :p
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
powiem ci tak ze tonei jest juz blokers bo kazdy prawdziwy blokers ma swoje zasady i ich sie trzyma ci co sa to wiedza a to conapisalas to jzu sa dla mnie totalne dna spoleczenstwo :p
widzisz... tylko mnie się wydaje, że to ty masz troche inne spojrzenie na te osoby: http://pl.wikipedia.org/wiki/Blokersi bo ja mam dokładnie takie jak opisują w wikipedii

a może tobie chodziło o ziomali spod bloku? takich czepiać się narazie nie zamierzam ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zasady blokersa? o czym Wy **********? zasadami mozna nazwac przywalic jesli : i tu dluga lista osob co wygladaja nieprawidlowo, chodza nieprawidlowo, mowia nieprawidlowo, i sluchaja nieprawidlowo... wg blokersow
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
i zszedł temat na jeden temat :D

a tak w ogole to tez mysle, ze blokersi sa ta "najgorsza" subkultura. grupka,k tora cieszy sie nietolerancja wsrod innych ;]
ale w sumie mysle tez, ze te wszystkie pseudo nie sa lubiani ... pseudometal, pseudopunk. to raczej nie przechodzi, a duzo ostatnio sie tego namnozylo.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tak.. Nie znosze pozerstwa.. Dla mnie to jest śmieszne... "znam jeden zespół i jestem metalem"... "mam naszywkę (A) na plecaku, więc jestem punkiem"... Nie nawidzę takiego podejścia. Chęć pokazania się tak żeby ludzie postrzegali mnie dobrze, a nie takim jakim jestem.
A wracając do tematu to mimo iż jestem zwolennikiem przyjaźni między subkulturowej nie lubię dresów i skinów... Tych pierwszych za brak jakichkolwiek poglądów, a tych drugich za ich nadmiar...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tak.. Nie znosze pozerstwa.. Dla mnie to jest śmieszne... "znam jeden zespół i jestem metalem"... "mam naszywkę (A) na plecaku, więc jestem punkiem"... Nie nawidzę takiego podejścia. Chęć pokazania się tak żeby ludzie postrzegali mnie dobrze, a nie takim jakim jestem.

Zgadzam się z tobą... Pierwsze ideologia i muzyka (jeśli to subkultura związana z muzyką) a poźniej wygląd (ciuchy, naszywki i inne duperele... )
 

Lord Keo

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Hmm... Najbardziej nielubiana ? Wydaje mi się, że dresy choć może się mylę. Na każdną subkulture może znaleś się kilka złych słów. W sumie ludzie zazwyczaj tylko krytykują subkultury, słyszał ktoś kiedyś jakieś dobre zdanie na temat Skate, Dresa, Metala czy kogokolwiek ? Ludzie często mylą jedną subkulture z drugą... Np. Dresik który chodzi w kapturze na zadymy, a skate który nosi kaptur, bo taka jego natura, niczym nie rózni się dal moich bliskich (rodziny) a jednak to dwie zupełnie inne osoby =p Ja tam nie mam nic do innych subkultur. Osobiście jestem skate i taka moja natura że toleruje wszystkie inne subkultury. Bez względu na przywianą opinie :]
 

Jacobs666

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Łna - Lbn
Taak, co niektorzy dalej próbujcie obmyć dresów z ich głupoty. Jasne, mozna powiedziec, ze zdarza sie raz na iles normalny typ, ale to są wyjątki, a ogół nadal pozostaje ogółem. Dla kilku grup ludzi nie ozłacajmy tej prymitywnej wiekszosci. Ja osobiscie mam ich serdecznie dość, a nienawisc ktora ode mnie bije, jest tylko w kierunku tych, z ktorymi mam stycznosc, natomiast z duuużą rezerwą podchodze do wszystkich tego typu ludzi, to nieuniknione jesli chce zyc w spokoju...
 

Lord Keo

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Nie no luzik... Wiadomo, każdy ma swoje poglądy, mi akurat dres się źle kojarzy ale ni znaczy to że coś do nich mam, to raczej zależy od człowieka jaki jest czy jest wporządku czy poj... a nie od tego w jakim stylu zyje. Sam nawet znam kilku dresów którzy są w stosunku do mnie :eek:k: i nie moge na nich złego słowa powiedziec, ale są też tacy którzy ... wiadomo :p i to właśnie o nich mi chodziło :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dresy... Nie lubię. Za dużo ich i za bardzo się noszą. A wcale nie są lepsi. Ostatnio dostałem w ryj za to że mam długie włosy. I co im ku*wa do tego? RZAL!
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Heh no po prostu nie mają mózgu żeby chociaż zrozumieć swoje zachowanie bo jak to inaczej wytłumaczyć :] Jedni rodzą się z większym mózgiem a inni z mniejszym i trzeba na nich uważać jak na dzikie zwierzęta które kierują się instynktem a nie rozumem :]
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
ale zwierze nie zaatakuje cie dla frajdy i zeby byc kul wiec trafniejsze jest umieszczenie dresa nizej niz zwierzatka (nie obrazajmy zwierzat stawiajac na rowni z dresami)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
ale zwierze nie zaatakuje cie dla frajdy i zeby byc kul wiec trafniejsze jest umieszczenie dresa nizej niz zwierzatka (nie obrazajmy zwierzat stawiajac na rowni z dresami)
Zadowólmy się porównaniem ich do ameb...chyba będzie sprawiedliwie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No tak, ale podobieństwo jest w liczbie komórek. Dres też ma jedną, zazwyczaj w kieszeni(na te szare nie można liczyć).
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Co do tych dresowych komórek to jedna to za mało. Zależy od tego ile ich mieli "brudy z drugiego osiedla".
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zeby zadnych stworzen nie obrazac nazwijmy ihc poprostu ewolucyjnym bledem. bledy takie sie zdarzaly, liczmy ze ten tez zbyt dlugo nie przetrwa.
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
oni sie za szybko rozmnazaja zeby wyginac i to jest najgorsze.kazdy chce byc KuL i GaNg$tA dlatego staje sie dresem.oni i ci hh mowia ze chca zmienic polske ze sie buntuja.tylko jak zmienic polske na lepsze samym narzekaniem i :cenzura:niem sie na lawce w towarzystwie kilku innych z:cenzura:eek:w i uzywek?
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ludzie w odziezy ktora przy wykonywani czynnosci zwanej chodzeniem wydaje charakterystyczny szelestLudzie w odzierzy ktora przy wykonywani czynnosci zwanej chodzeniem wydaje charakterystyczny szelest
 
Do góry