na slodko czy na zimno?

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
jak ktoś za bardzo słodzi i już staje się to mdłe, może przydać się wtedy taki oto tekst:

Sprzedaj twarz! Po co Ci dwie DU:cenzura:pY! ( nie znam osoby której by to nie zgasiło :p a tym bardziej przy podrywie!!! )
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
W sumie to nie lubię jak facet mi słodzi.
Wolę,żeby to zastąpił jakimś znaczącym spojrzeniem,podtekstem.
Ostatnio ktoś do mnie powiedział,że ''mam niezłą z tyłu'' .-.
Przez tydzień się frapowałam,czy uznać to za komplement ;p
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
pytanie proste: lubicie byc komplementowane/ni, sami komplementujecie (tzw. slodzenie ;)), a jesli tak, to traktujecie to z przymruzeniem oka czy nie zartujecie w takich sprawach? a moze jestescie zimne/ni i udajecie niedostepnych? co w waszym przypadku dziala a co nie? jakiego typy zachowanie lubicie u plci przeciwnej? kazdy ma inne doswiadczenia - podzielcie sie :).

niby niektórzy z nas udają niedostępnych, zimnych, objętnych... ale myśle, zę w głębi serca każdy z nas lubi gdy powie sie mu coś miłego ;) chcoiaż mnie akurat to peszy... nigdy nie wiem co powiedzieć i w ogóle wydaje mi sie, że te komplementy to niesłusznie. aczkolwiek fajnie sie robi, gdy usłysze coś miłego na swój temat. ;)
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
ponieważ nie słodzę zbytnio, mam do tego odpowiedniego psa :) Tupaka ( od 2PAC'a )

 

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
hmmmm osobiście wiadomo ,że lubię jak mi ktoś posłodzi troszkę ,ale jak to jest... że wszystko ma swoje granice.. ;)
No i słodzić sama też czasem lubię/oczywiście naszym kochanym chłopcom ;P/, bo wszystko ma swój ukryty zamierzony cel... :D


sadze tak smo osobiscie ;) zxgadzam sie w 100% :D
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
POSZLI SPZRATAC.....ale napewno wroca
to moze kurcze ja nie mam takiej tworczosci ja lubie odpowiadac na pytania to moze ty zadawaj .. :D

posprzatane ;)

niby niektórzy z nas udają niedostępnych, zimnych, objętnych... ale myśle, zę w głębi serca każdy z nas lubi gdy powie sie mu coś miłego ;) chcoiaż mnie akurat to peszy... nigdy nie wiem co powiedzieć i w ogóle wydaje mi sie, że te komplementy to niesłusznie. aczkolwiek fajnie sie robi, gdy usłysze coś miłego na swój temat. ;)

tez nie zawsze wiem jak sie zachowac kiedy uslysze jakis ladny oryginalny i wysublimowany komplemwncik i od czasu do czasu poleci jakas cegielka ;)

ponieważ nie słodzę zbytnio, mam do tego odpowiedniego psa :) Tupaka ( od 2PAC'a )


no no no - znawca panienki na pieska wyrywa ;). slodziutki jest - trzeba przyznac
 

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
niby niektórzy z nas udają niedostępnych, zimnych, obojętnych... ale myślę, zę w głębi serca każdy z nas lubi gdy powie się mu coś miłego ;) chociaż mnie akurat to peszy... nigdy nie wiem co powiedzieć i w ogóle wydaje mi się, że te komplementy to niesłusznie. aczkolwiek fajnie się robi, gdy usłyszę coś miłego na swój temat. ;)


powiem Ci że mnie też czasami peszy :) a kiedyś to wogóle cegiełka na twarzy i koniec :) teraz przywykłam :p ;)

co do słodzenia to wole takie miłe tekściki i gesty :) jak np zrobiła mój kolega udawał że trzyma mnie w ręce i głaszcze, po czym wsadza do kieszeni :) troche zbulwersowana jego zachowaniem zapytałam co robi, potem dowiedzialam się paru ciekawym i miłych rzeczy na wpół żartem na wpół serio :)

sheq, piękny, zmijka ja widzę że tu jakieś internetowe miłostki się tworzą, kurcze jeszcze troche i stworzycie ładny trójkącik :p ;)
 

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
"z twoich marzen"
sheq, piękny, zmijka ja widzę że tu jakieś internetowe miłostki się tworzą, kurcze jeszcze troche i stworzycie ładny trójkącik ;)

trojkacik juz jest od dawna moze sie przylaczysz???? heh :p

statystyka bardzo dobra
tylko ty zapomnials o mnie
kasi kasi sa !! :p :D
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
szalona - uwazaj na pieknego, buszuje po necie i rozkochuje dziewczyny :D. to przez niego powstal ten temat. muza jak talala :D
 

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
Piękny to już wtedy będzie czworokącik i już będą dwie kobitki a nie tylko jedna :) więc nie będziecie mieli szans ;)

Zmijka nie da rady, nie da rady :) ja już zajęta jestem teraz szukam przygód :p ;) kto wie może ja rozkocham w sobie Pięknego ;)
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
łeee... no to albo zajęta albo kwadracik! nie ma zajętego kwadraciku!
 
Do góry