na slodko czy na zimno?

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
pytanie proste: lubicie byc komplementowane/ni, sami komplementujecie (tzw. slodzenie ;)), a jesli tak, to traktujecie to z przymruzeniem oka czy nie zartujecie w takich sprawach? a moze jestescie zimne/ni i udajecie niedostepnych? co w waszym przypadku dziala a co nie? jakiego typy zachowanie lubicie u plci przeciwnej? kazdy ma inne doswiadczenia - podzielcie sie :).
 

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
"z twoich marzen"
niektore dziewczyny lubia jak im sie strasznie slodzi sa tu takie przyklady na forum
ktore niemoga wystrzymac jakim sie slodzi i zakladaja tematy milosne i slodkei
kazda dziewczyna lubi czuc sie <mmmm>
 
M

Mia

Guest
jak ktoś mi komplement mówi to mósi sie liczyc z salwą smiechu w swoim kierunku
 

girl18

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
279
Punkty reakcji
0
Wiek
37
hmmmm osobiście wiadomo ,że lubię jak mi ktoś posłodzi troszkę ,ale jak to jest... że wszystko ma swoje granice.. ;)
No i słodzić sama też czasem lubię/oczywiście naszym kochanym chłopcom ;P/, bo wszystko ma swój ukryty zamierzony cel... :D
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
jak ktoś mi komplement mówi to mósi sie liczyc z salwą smiechu w swoim kierunku

smiechem prawie raz zabilam kolesia, ktory powiedzial do mojej kumpeli ze smiertelnie powazna mina: jestes piekna jak mana lisa i kobiety z dziel Rembrandta :D. pozniej chcial od niej numer tel ;)
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
heh, żarty żartami, ale.. wiadomo że wszystko trzeba robić w granicach dobrego smaku jak również w oparciu o informacje o osobie której się słodzi...
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
tak - tez mysle ze trzeba najpierw wyczuc co lubi osoba do ktorej startujemy, bo nie kazdy lubia rembrandta;). inni wola rubensa;)
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
komplementuje? owszem, ale rzadko...
za komplementami nie przepadam. oczywiście słowa: ślicznie dziś wyglądasz - poprawią mi humor, ale... wolę coś wyszukanego ;)
na pewno nie zadziała u mnie (cytuję) "oh, ah, eh, śliczna jesteś", "ale ty mądra!" albo "powinnaś wygrać wybory miss"
 

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
&quot;z twoich marzen&quot;
piekan hihi wole ladny ale coz jak slodzisz to na calego piekna i wyrozumiala
lecz po niku tomozn wiele mie cstwierdzen zmijka?
tylko nas nie podus tam
moze ciacho???
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
nie lubię jak sie mi słodzi bo nie jestem herbatą, a danej osobie mogę kupić cukiernicę. wolę zabawę w podteksty. jeżeli komplement jest na prawdę wyszukany, wtedy mogę przyjąć go z uśmiechcem na twarzy. a nie wówczas gdy brzmi 'e ślicznotko, masz ładną du.pe"
 
Do góry