Na co lecą laski?

CherryStone

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Woj. łódzkie
Laski? Wydaje mi sie, ze lubią być waniliowe, albo cynamonowe. ;]

Dodam jeszcze, że występują również ebonitowe. Dobrze przyciągają, ale śmierdzą jak cholender :lol:

A jeśli chodzi o nasz temat przewodni..
Kobiety, w ogóle ludzie, są tak złożeni, że po pierwsze: nie uogólniajmy, po drugie: nie sposób odpowiedzieć na przedstawione przez autora postu pytanie :mruga:

Wszystko się liczy - nie wciskajmy sobie kitów, że TYLKO charakter. Wygląd też.

A diabeł tkwi w szczegółach BB)
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
na całokształt.I łe tam leca.Chłopak musi miec to cos...poza tym ,ze jest w naszym guscie to musi miec wnetrze. to jest najwaniejsze...
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
astro007 a ile lat miały te dziewczyny o których tak piszesz?? Jezeli po 13 to mogę zgodzić się.
Tylko małym i niedojrzałym gówniarom może imponować alkohol, papierosy, narko czy jakieś inne 'brzydkie' zachowania. Normalna dziewczyna zwróci uwagę na Twój charakter, gadkę, poczucie humoru, na to co masz to powiedzenia, co sadzisz o rożnych sprawach, na słuszność i sensowność Twoich opinii, na to czy masz ładne zęby :D (to tylko ja mam takie zboczenia:p)
Właśnie wszyscy tak mowia a jeszcze kobiety niespotkalem żeby patrzyla na wnętrze tylko wszystkie wygląd ,kasa i zachowanie im gorsze tym super.a dziewczyny te maja po 16-17 lat.malo tego pogadalem z kumplami z innych liceow i mowia to samo .
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
astro007 sory, ale Ci nie wierzę.
to jest nawet realnie niemożliwe.
chyba, że Ty wybierasz właśnie same takie laski, a nie zwykłe dziewczyny :]
weź popatrz wokół siebie i zapytaj się jakiejś normalnej dziewczyny, a nie laski.
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiesz wokolo same takie probowalem znaleśc inną i nie spotkalem może mam pecha albo jestem nie s tej planety ale to jest chore .Znalezienie normalnej dziewczyny , przynajmniej w Krakowie to jak wygrana w totka serio.
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
oj wcale tak nie jest.Moze to ty powinienes sie zmienic bo "normalne " dziewczyny unikaja takich facetow? nie ,ze chce cie obrazic bo tak nie jest.mam do wszystkich tutaj szacunek tylko to jest forum wiec sie wypowiadam. no wiec moze ty postaraj sie zmienic? i nie szukaj jej. nic na sile. ona sama cie znajdzie.
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Przestałem ale zaczołem przygladac się dziewczyna , jakie sa i doszedlem do takiego wniosku.
 

zhao-zhuxi

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Laski, laski... Facet pewnie musi musi być chudy. Dziś więcej chudych facetów niż dziewczyn, więc lecą na takich, jak same chciałyby wyglądać. Ech...
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
a ja dalej Ci nie wierzę astro007.
Kraków to duże miasto.
nie no to jest naprawdę niemożliwe.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Wlasnie o tym samym pomyslalam, ze Laski to akurat na kase, wyglad, samochod....]
A szanujace sie dziewczyny zazwyczaj na wnetrze chociaz, nikt mi kitu nie wcisnie, ze na wyglad kompletnie nie patrzy...
Na szczescie sa gusta i gusciki i jednym sie podobaja tacy panowie innym inni.....
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
"Laska"-szowinistyczne moim zdaniem to brak szacunku dla cudu jakim sa kobiety ^_^
Czy więc mogę myśleć, że chłopak ma szacunek do kobiet jeśli gdy jakiś kumpel zapyta się "jak tam u twojej laski?" to odpowie z naciskiem "masz na myśli moją Natalię?".?
Nie nazywanie dziewczyny w ten sposób to 1. żadkość 2. nie jedyna cecha charakterystyczna dla osób z szacunkiem.

Eh, sory, może moja wypowiedź jest bez sensu, ale mam ostatnio dużo pytań w związku z szacunkiem do kobiet. :/
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Natrina chcialem powiedziec tylko tyle ze ja nie mowie tak o zadnej kobiecie (przynajmniej sie staram) a w szczegolnosci o moim aniele. Uwazam ze Wam nalezy sie szacunek nawet za to ze nie da sie Was zrozumiec w 100% i moze wlasnie to sprawia ze jestescie tak wspanialymi istotami.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Zaznaczyłam charakter, bo na to ja "lecę" tylko nie wiem czy kwalifikuje się pod pojęcie "laski" :p
 

Anka :*

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
się biorą dzieci...???;)
Kurde ale mi się to podoba...heh..."na co lecą laski" hmm zastanówmy się...większość zaznaczyła że najlepszy charakter(oczywiście się zgodzę i nie będe nikomu zażucać że pisze tu jakieś bzdury kłamie i wogóle) Ale tak po prawdzie to przecież laska(no i oczywiście chłopaków to się też tyczy) jak widzą jakąś "brzydką"(chciałąm dopowiedzieć że nie ma brzydkich ludzi, ale nie znam innego określenia) osobę która zaczyna ją podrywać to albo ma ją w głęboko w :cenzura:e, albo mówi co i jak(czyli coś w stylu :cenzura: nie zadaję się z jakimiś z:cenzura:ami genetycznymi) I jak tu poznać ten charakter????:)
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Jak chcecie kogos poznac to zapraszam......jak do mnie zagadacie to nie bede mial was w :cenzura:e ani nic:) Jest mi jzu wszytko jedno z kim gadam i gdzie. Czy to akt desperacji? ...chyba nie ale nudzi mi sie jzu 17 lat:d Pytanie bylo by dobre zcemu wy macie do mnie zagadywac? ....bo jak ja zagaduje to dostaje niemile odpowiedzi.... :):):) I jak tu sie zgodzic ze dziewczyny nie leca na wyglad...hehe. Chłopacy tez oczywiscie ale takie zycie nie:) Dlatego teraz jak widze super bobme to nawet na nia nie patrze bo zle mi sie to kojazy a z taka mniej ladna to moze cos lepiej pojdzie...moze nie bedzie taka wybredna....moze moze moze:D:D::D Za duze tego....prze:cenzura:ane cale zycie:D:D:D:p Pozdro
 

KiNiU$i@

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
myśle że dziewczyny lecą na charakter ale i zwracają też uwage na wygląd i na pieniądze bo jak wiemy dziewczyny są troszq materialistkami i lubią dostawać drogie prezenty :D
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Na kase.

(kiedyś tam Liroy śpiewał ze `one nie kochają Ciebie tylko Twoja sałate.. ) :D
 
Do góry