Na co lecą laski?

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
wiecie co.
ja wam powiem, że tak serio to liczy się charakter.
ale przecież z drugiej strony skąd ja mam wiedzieć jaki z charakteru jest obcy koleś.
więc w tym wypadku patrzę na wygląd.
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Wiadomo pierwsze wrażenie to wygląd, ale liczy się wnętrze, więc stawiam na charakter. Nienawidzę chamstwa :/
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dla wszystkich wygląd jest ważny bo nikt nie chce sie wstydziś swojego partnera/rki. Nie oszukumy sie.
Ale Barton ,żeś kryterium zasunął... :/ no naprawde...
Myśle,że jak już to dziewczyny "lecą" na charakter i osobowość człowieka a nie na to co MA.
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Charakter :)
Ale jest takie powiedzenie: Musi mnie przyciągnąć wyglądem i zatrzymać charakterem ;) Coś w tym jest :p
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
na ziemie jak sie zlamia bo przeciez nie na takich zj***w jak ty -.-" (sugeruje sie po nazwie tematu)
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
dobra, a jak nie przyciągnie wyglądem, a okaże się świetny z charakteru? :bag:
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
co do tematu: liczy się pierwsze wrażenie.chłopak musi mieć w sobie to coś co mnie przyciągnie. Jednak nie można sie tylko na wyglądzie opierac. Moj luby przyciągnął mnie wygladem, ale bardzo szybko zdałam sobie sprawe że ma beznadziejny charakter.i tak wpierdzieliłam sie w koszmarny zwiazek.
Dlatego w sondzie zaznaczyłam charakter. Podstawa!!
 
N

Nazer

Guest
Jak to na co lecą laski, na kase i chamstwo... Ja jestem chamski, na mnie laski prawie lecą... prawie, bo kasy nie mam, dlatego żem student biedny.
To jest seryjnie napisane, żeby nie było, mnie jedna dziewczyna lubi aż za bardzo, powiadomiła moją nieskromną osobę, że nic, ale to nic tego nie zmieni nawet mój wredny, złośliwy charakter... Tym sposobem moja największa broń odstraszająca laski stała się mieczem obusiecznym.

Wow, aż trzy osoby zagłosowały na chamstwo/cwaniactwo...
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
myśle ze na poczucie humoru i umiejetność poprawiania humoru w najgorszych sytuacjach! oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku ;P
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wypowiem się tka jestem po wycieczce klasowej i dochodze do wniosku że dziewczyny lubia facetow ktorzy pija pala , klna i jeszcze maja duzo kasy.niespotkalem jeszcze innej serio.
 
Do góry