Na co lecą laski?

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Temida ale widzisz sama :p wszystko liczy się po trochu :) nigdy nie jest tak że idzie się tylko na charakter i mówienie że się nic poza super charakterm nie liczy jest dla mnie kłamstwem
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
sonda takze g prawda :)
niby wygrywa charakter ale jezeli przydzie co do czego to sie zmieni zdanie :) przeciez te laski \"tez musza miec sie z kim pokazac, to normalne chyba?\"

ależ oczywiście, każda laska szuka tylko mega przystojnego faceta, z kupą kasy i wypasioną furą ehh ^^ a może jednak naprawde wygrywa charakter? no ja nie mówie fajnie mieć przystojnego faceta, na którego dziewczyny sie gapią, a ta szczęściara, którą on wybrał wtedy sobie myśli: "ach, a on jest tylko mój... " ale to naprawde nie jest najważniejsze :/
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
no tak...
ale chodzi mi o to, że liczy się to na co człowiek ma wpływ...
Nie wiem to że ktoś ma krzywe nogi nie będzie dla mnie przeszkodą :p ale to ze nie myje włosów już tak :p
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Natrina tu już wpływ ma charakter... ja nie lubię niechlujstwa :p

także charakter górą :)
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Laski? Wydaje mi sie, ze lubią być waniliowe, albo cynamonowe. ;]

nie tylko Severusa! BB)
niedaleko miejsca gdzie się kończą tory jest miejscowość Laski. :eek:
jest tam ośrodek rehabilitacji niewidomych. :mruga:
Na co lecą laski?

pewnego razu był sobie koleś, którego bardzo zły los doświadczył.
był impotentem, niestety. nie ma się więc co dziwić, że szukał pomocy u różnych lekarzy
ale skutek był żaden. dziewczyny (nawet te idealistko-altruistki) to nawet pogadać
z nim nie chciały. w końcu polecono mu młodego lekarza-eksperymentatora
a ten przez ponad miesiąc leczył go preparatami fosforowymi: maść fosforowa,
napoje z fosforem i zastrzyki też z fosforem. jakież było ździwienie naszego lekarza
gdy oto spotkał swojego pacjenta (bohatera tej historyjki) na ulicy otoczonego wdzięcznym
wianuszkiem roześmianych i wyraźnie napalonych dziewczątek. odwołał pacjenta na bok
i rzuciwszy - ależ ma pan powodzenie - spytał: to co staje już panu?! ;)
ależ skąd, wciąż nie staje! - odparł nasz bohater. to skąd to powodzenie u dziewcząt?
- zdumiony lekarz zapytał. bo widzi pan doktorze - odparł koleś - ON teraz świeci!! :phi:
i to by było na tyle.. :niepewny:
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
chciałem się przekonać głównie czy lecą na kasę. myślałem, że lecą przede wszystkim na kasę a tu się okazuje, że to tylko plus jak się ma pieniądze. No cóż, nie powiem, że nie jestem zaskoczony :)
 

mirellka5

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzies.. :)
Ja patrze na charakter u chłopaka!! Noo czasem tez na oczka!! Jak maładne to pewnie charakter tez :D No aa tak szczerze to na kase tez lecą, ale takie ktore bardzo malo maja tez jaky, takie biedniejsze, albo takie ktorym ciagle malo :/:/
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Barton nie wszystkie są materialistkami, tylko jak ktoś już tu mądrze powiedział "laski".
Normalne dziewczyny raczej na charakter i to, czy facet jest zadbany (bo z niechlujem to wstyd :p).
Wrrr... też nie lubię określenia "laska" :zly:
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Moim skromnym zdaniem prawdziwa kobieta ( nie lubię okreslenia "laska") zwraca uwagę przede wszystkim na to, czy dany chłopak ma szacunek do kobiet. W czym w życiu się kieruje, jakie wartości w życiu są dla niego priorytetem oraz jakie ma w życiu cele. To świetnie tłumaczy, dlaczego kobiety tak często zakochują się w poetach, pisarzach książek, ludziach sławnych, którzy dokonali czegoś w życiu swoją pasją i cięzką pracą. Im to poprostu imponuje, że mężczyzna ma pasje i w dodatku jest indywidualistą (pisze ksiązki - opowiadania, odwołujące się do wyobrazni, dramaty - ukazujące problemy życia społecznego itd).
Kobiety również z tego powodu cenią niezależność intelektualną, ale i także...finansową. To jej gwarantuje bezpieczeństwo: ma w takim facecie oparcie i wie, że jego zdanie - będzie w 100% nalezało do niego.
Czy kobiety "lecą" tylko na wygląd? Nie powiedziałbym, aczkolwiek może i są takie...
Każdy wie, że jak się jest z kimś rok czasu lub dłużej to niegdyś sexy ciałko robi się dla nas chlebem powszednim...normalnością.
W pewnym momencie naszego życia już przestaje mieć to znaczenie - takie jakie było ono na początku.
Każda kobieta marzy o przystojnym, wspaniałym mężczyznie..tak samo każdy facet myśli o pięknej i wspaniałej kobiecie. Jednak pózniej życie szybko weryfikuje nasze dążenia do ideałów. Nie jednokrotnie srogo nas za to karci...zmuszając do innego spojrzenia na świat.
Monika Brodka śpiewała: "Twoje oczy nigdy nie poznały mnie"..no właśnie - nie poznały, bo nigdy nie dały jej szansy z góry odrzucając daną osobę za wygląd. Tym samym sporo tracimy, bo kierując się w życiu różnymi kryteriami możemy poznać naprawdę wartościowych ludzi - ludzi z którymi spędzimy resztę życia kochając się prawdziwą miłościa.
Pozdrawiam
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Moim skromnym zdaniem prawdziwa kobieta ( nie lubię okreslenia "laska") zwraca uwagę przede wszystkim na to, czy dany chłopak ma szacunek do kobiet. W czym w życiu się kieruje, jakie wartości w życiu są dla niego priorytetem oraz jakie ma w życiu cele. To świetnie tłumaczy, dlaczego kobiety tak często zakochują się w poetach, pisarzach książek, ludziach sławnych, którzy dokonali czegoś w życiu swoją pasją i cięzką pracą. Im to poprostu imponuje, że mężczyzna ma pasje i w dodatku jest indywidualistą (pisze ksiązki - opowiadania, odwołujące się do wyobrazni, dramaty - ukazujące problemy życia społecznego itd).
Kobiety również z tego powodu cenią niezależność intelektualną, ale i także...finansową. To jej gwarantuje bezpieczeństwo: ma w takim facecie oparcie i wie, że jego zdanie - będzie w 100% nalezało do niego.
Czy kobiety "lecą" tylko na wygląd? Nie powiedziałbym, aczkolwiek może i są takie...
Każdy wie, że jak się jest z kimś rok czasu lub dłużej to niegdyś sexy ciałko robi się dla nas chlebem powszednim...normalnością.
W pewnym momencie naszego życia już przestaje mieć to znaczenie - takie jakie było ono na początku.
Każda kobieta marzy o przystojnym, wspaniałym mężczyznie..tak samo każdy facet myśli o pięknej i wspaniałej kobiecie. Jednak pózniej życie szybko weryfikuje nasze dążenia do ideałów. Nie jednokrotnie srogo nas za to karci...zmuszając do innego spojrzenia na świat.
Monika Brodka śpiewała: "Twoje oczy nigdy nie poznały mnie"..no właśnie - nie poznały, bo nigdy nie dały jej szansy z góry odrzucając daną osobę za wygląd. Tym samym sporo tracimy, bo kierując się w życiu różnymi kryteriami możemy poznać naprawdę wartościowych ludzi - ludzi z którymi spędzimy resztę życia kochając się prawdziwą miłościa.
Pozdrawiam

nic dodać nic ująć... ;) No nie wiem co mam jeszcze dopisać...danielr9 chyba napisał wszystko :p
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Również podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał danielr9.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Laska to określenie wydaje mi się że pochodzi od Laszki, czyli żony Lacha :D Uciszcie się więc :)
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Wiesz na pierwszy rzut oka, czy nawet na drugi, trudno jest to zbytnio określić, chyba, że każdemu do spodni zaglądasz xD

Mamy się cieszyć, że słowo Laska, powstało defakto od imienia faceta? :p No tak, rzeczywiście powód do niezmiernej radości...
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
wiecie co powiedzmy sobie wprost, liczy się to pierwsze wrażenie, a jak wiadomo do tego włącza się nasz zmysł wzroku i oceniamy początkowo z wyglądu, a potem inne detale :) Chociaż bardzo szybko mozemy zmienić zdanie, bo tak naprawdę super przystojny chłopak nie musi być wcale taki super, a taki przeciętny może byjć zaczepisty. :p ehmm.....moja interpretacja
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Ja widząc swojego byłego jak przepisał się do mojej klasy pomyślałam "kolejny debil", a jednak coś z tego wyszło. :p
Więc z tym pierwszym wrażeniem różnie bywa. ;)
 
Do góry