Mustang

mateo006

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
Toruń
To i może i ja się pochwale

a jednak marzenia się spełniają :D

cimg1441ew.jpg
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Lord widze ze nie ma lekko sie wybujał tylko ten jego skyline nie ma zadnych korzeni wzięlo sie to niewiadomo skad... takie sciwero to se moze w :cenzura:e wsadzic... japońska zabaweczka... nie ma to jak mocne amerykańskie tylnio napędówki:) pozdro dla LORD'a Vito i wszystkich wielbicieli
MUSTANGA

I love MUSTANG
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
panie Klateczka,
Skończ już to przegadywanie rodem z przedszkola.
Naprawde, nie wiadomo czy po twoich postach trzeba się śmiać czy już płakać :D.
Chłopie, masz 25 lat a nie potrafisz uszanować zdania innych :eek:k:.
Nie potrafisz odpuścić ani nawet rozmawiać na poziomie :eek:k: :/.
Nie ma nawet sensu z Ciebie żartować bo jedynym argumentem jaki masz są bluzgi :eek:k:.
Jak dla mnie EOT, czekamy jeszcze tylko na twoją odpowiedź
bo wątpie żebyś umiał odpuścić i nie mieć ostatniego (łacińskiego) słowa.

P.S Mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy z twoim "Mustangiem" na Nurburgring B) :D
P.S2. Jesteś jedyną osobą którą znam która potrafi zejść tak nisko i podlizywać się adminowi :D


P.S3 do wszystkich:
A słyszeliście o tym, że tak jak zrobili remake mustanga (zdjęcie mateo006) tak mają zrobić remake Camaro i Chalengera?
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
P.S3 do wszystkich:
A słyszeliście o tym, że tak jak zrobili remake mustanga (zdjęcie mateo006) tak mają zrobić remake Camaro i Chalengera?
<lol> to ja sie na Chalengera pisze:D
kolejka za mna:p
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
ej Ronnnie..

po tych twoich wypowiedziach trudno uwierzyć że masz 25 lat... ech... ; /
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Otóż ta "legenda" powstała jako odzew na zapotrzebowanie rynku na tani usportowiony samochód dla młodych ludzi. Jak każde auto amerykańskie, ani nie skręcała, ani nie hamowała. Samochód powstał w obłędnej ilości sztuk i jest czymś co pozwoliło zmotoryzować się dużej części młodego nie zamożnego amerykańskiego społeczeństwa. W historii mustanga jest jedno legendarne auto dzięki panu Shelb'iemu: Mustang Shelby Cobra, (pierwsze dwa obrazki na samym poczatku tematu).
BTW: Ten charakter w twoim mniemaniu to pewnie dzwięk silnika?
Nie pociesze Cie, w tanszych odmianach był tandetny dopiero V8 był piękny. Zresztą, jeśli mówimy legendach to poczytaj o takich autach jak Charger czy Challenger, Countach, Miaura, Tryumph, Cobra itp itd

Aha... legendarny jest też garbus i warszawa;)
a stwierdzenie że wymienione przezmnie auta są "ścorwami", hmm... coś w stylu "ja mam zawsze racje a jak macie inne poglady to jestescie głupi i idzcie do innej piaskownicy"??? ;)

Pozdrawiam Prowokatora :D

widzę ostrą wymianę zdań...

nie będę komentował tej listy... powiem coś innego: legendą jest taki np. mercedes sl 500, który, tak naprawdę był wzorem przy projektowaniu slr ... porównajcie sobie kształty
jedynymi amerykańskimi legendami był charger, chalenger, eldorado oraz bel air... mustang, owszem miał swoje dni ale i tak to charger kojarzy mi się z dawnym przemysłem amerykańskim... a spójrz na nowego mustanga- ŻENUA!!!
54-300SL.jpg

mercedes sl500

mercedes_slr.sized.jpg


mercedes slr

widać podobieństwa, prawda



a więc drodzy: mustang nie jest wcale legendą, przynajmniej dla mnie...

ronnie
może i mocne ale...
1. na polskich drogach są ZA DUŻE
2. palą niemiłosiernie dużo paliwa
3. wnętrze mają tak tandetne, że aż się płakać chce
4. są niedbale wykonane

a jeżeli chcesz mocną tylnonapędówkę zaserwuj sobie jakiegoś porsche...
 

kameleon_16

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
znienacka
Wolałbym jakąs starszą wersje mustanga z duszą niż tą nową. Ale i tak marzeniem jest Subaru Impreza WRX STi.
imrpeza.JPG
 
I

inferno_evolution

Guest
Ja również jestem wielbicielem Mustangów .... ale roczniki '69 oraz '71 tylko one wlasnie posiadają dusze. Jestem realistą i wiem ze w naszym kraju jazda takim samochodem jest nieekonomiczna no ale zawsze mozna sobie pomarzyć ......
 

Attachments

  • mustang__71.jpg
    mustang__71.jpg
    110,5 KB · Wyświetleń: 50
  • mustang.jpg
    mustang.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 3
  • mustang_2.jpg
    mustang_2.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 55

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie przesadzaj ,że mustangi sa takie drogie bo na dole dalem pare linkow na tanie modele mustangana allegro.Moja opinia mustangach jest prosta, to nie jest samochod na Polskie warunki, ono nadaje sie na Ameryke gdzie sa długie, proste odcinki autostrad,a pozatym to zaraz ci by go ukradli, a sąsiedzi patrzyliby na ciebie z zawiścia.Prawde mowiąc najbardziej mi sie podoba ten czerwony z dwiema liniami idacymi przez srodek samochodu, albo ten czarny cabrio.Marzenia sa po to żeby je spelniac, a w twoim przypadku nie jest to takie trudne. Sam marze o pewnym modelu samoxchodu, ale bedzie ono mozliwe dopiero za kilka lat , gdy ten samochod będzietak zajeżdzony ze tylko na zlom będzie się nadawal.A po drugie mój ojciec powiedzial mi ze kupowanie BMW to glupota , i jesli kiedy kolwiek kupie BMW to żebym mu się an oczy nie pokazywal.Nie wiem o co mu dokladnie chodzilo , ale i tka kocham siodemeczki.







http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=123840493
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=123338469
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=122174388
 

Attachments

  • 122659964_1.jpg
    122659964_1.jpg
    163,3 KB · Wyświetleń: 33

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Łukasz789 co do Mustangow to powiem ci tylko tyle ze mi najbardziej podobaja sie te z lat 60. To sa najpiekniejsze modele:)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Mustang...samochod dla prawdziwych meszczyzn :D chce mustanga taki mniej wiecej rocznik 65/70. takie sa najlepsze, ten dzwiek.....achhh
 

Attachments

  • Ford_Mustang_913200514042PM732.jpg
    Ford_Mustang_913200514042PM732.jpg
    144,5 KB · Wyświetleń: 80

Calderon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wszyscy sie tak podniecają dźwiękiem silnika starego mustanga, a ciekawe kto go słyszał na własne uszyska :) Niesamowity ryk V ósemki nalezy do przyjemnych tylko jesli jesteśmy zagorzałymi fanami mustanga, lub tak często nim jeździmy ze sie przyzwyczailismy ... Mustang to nie jakas cudowna legenda ale obok miedzy innymi Corvetty amerykanski samochod, a nasza ukochana Polska, kraj stereotypow uznał że to co amerykanskie jest cudowne ... nie zaprzecze, mustang 66-68 jest pięknym samochodem, ale uznawanie go za lepszy od japończykow tylko dlatego że ma korzenie jak dla mnie nie ma sensu ... czy polacy są lepsi od amerykańców dlatego że mamy bogatszą historię ?? ;) Ludzie, troszke wyobraźni ... legenda mustanga to troche jak bajka o rycerzach ... kazdemu sie wydaje, że jak wsiądzie do Mustanga to stanie się "prawdziwym" mężczyzną ... bzdury :) Taka jest moja opinia :)
 
Do góry