Mustang

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
co ty porównujesz z mustangiem chyba cie ******** wiesz co to jest MUSTANG zgadzam sie z Ronnie Coleman mustang to legfenda ate tandetne zabawki to jest zwykłe ścierwo heh jak można takie **** porównywać do mustanga zastanów się

:D jaki ja czasami mam z was ludzie ubaw, to wy sobie nawet sprawy nie zdajecie :D
1. Naucz się czytać ze zrozumieniem - w żadnym ze swoich postów nie porównywałem mustanga do niczego ani też nie negowałem że jest legendą. :p
2. Naucz się czytać wszystko - O tym co to jest mustang napisałem napisałem prawie pół posta :D
3. Jak Ci sie ignorancja wyłączy - idź do biblioteki i poczytaj o amerykańskiej motoryzacji.
4. Dowiedz się czegoś o tym samochodzie i napisz coś od siebie, bo chyba umiesz wyrazić jakieś swoje nie spapugowane zdanie? Prawda?


Pozdrawiam, ignoranta tym razem B)



yeti
Jedna argentyna odrestaurowana stoii u mnie na osiedlu, przyjazne autko :)
Golf Syncro to bardzo droga w utrzymaniu zabawka, doprowadzenie do stanu perfekcji bardzo dużo kosztuje ale życzę wytrwałości w dąrzeniu do celu :eek:k:
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Weźmy pod uwage kolejną sprawe 10 letnia Supra kosztuje w granicach 50tys. zł a ile kosztuje Mustang z 68r?? Nie ma co porównywac jakiś Japońskich zabawek z Autem któy ma amerykański charakter... Mustang to mustang... samochodów typu Subaru czy Lancer znajdziesz sporo... Mustangów nie... Jak by mnie było stac na to na pewno nie kupił bym jakiejs zabawki tylko Mustanga...
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
Weźmy pod uwage kolejną sprawe 10 letnia Supra kosztuje w granicach 50tys. zł a ile kosztuje Mustang z 68r?? Nie ma co porównywac jakiś Japońskich zabawek z Autem któy ma amerykański charakter... Mustang to mustang... samochodów typu Subaru czy Lancer znajdziesz sporo... Mustangów nie... Jak by mnie było stac na to na pewno nie kupił bym jakiejs zabawki tylko Mustanga...

Zły argument, pędzę z odpowiedzią B)

otóż mustanga z roku 68, w stanie "do jazdy" można kupić już za 2tyś dolarów ;)
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ford-Mustan...sspagenameZWDVW B) :D

Jak widać z powyższej strony najdroższy kosztuje coś koło 30tyś$
http://search.ebay.com/mustang-68_Passenge...pZ1QQsacatZ6001

Oryginalna supra TT potrafi kosztować grubo powyżej 40kEUR

Jeszcze jakieś argumenty?

A tak swoja drogą, ja rozumiem że dla Ciebie mustang to Oh, Ah i Eh i nie ważne że przebije każdy twoj
argument bo i tak zawsze bedziesz miec racje. Tylko nie rozumiem dlaczego nie dopuszczasz myśli że ktoś
może mieć inne zdanie? Poza tym temat byl o autach o jakich marzymy, okej możesz marzyć o mustangu
co wcale nie znaczy, że odrazu każde inne auto to szajs. Gotów jestem się założyć że część aut które wymieniłem, nawet nie kojarzysz z nazwy, części nawet na oczy nie widziałeś a o jeżdzeniu którym kolwiek z nich nawet nie wspominajac.

I jeszcze jedno, jak coś jest dla Ciebie taką wspaniałą legendą to następnym razem wywiedz się conieco o tym a nie przytaczaj argumenty na zasadzie, że jest świetny bo.... no bo... jest świetny ;)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Widze ze ty patrzysz na niektóre rzeczy innymi kategoriami... a ten mustang za 2 dolców to stan opłakany lakier choćby papierem ściernym zjechany tak matowy... no ale niech ci bedzie... ze sa lepsze... a druga sprawa to jest temat o Mustangu jak bys nie wiedział....
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
Widze ze ty patrzysz na niektóre rzeczy innymi kategoriami... a ten mustang za 2 dolców to stan opłakany lakier choćby papierem ściernym zjechany tak matowy... no ale niech ci bedzie... ze sa lepsze... a druga sprawa to jest temat o Mustangu jak bys nie wiedział....

No w końcu to zauwarzyłeś :), ale ja nigdzie nie napisalem że są lepsze tylko, że są inne co wcale nie musi
się równać "ścierwu"

Ad 2.
hmm... Tytuł tematu: "Mustang, a Twoje marzenie"
hmm... nie, tym razem tez mi nie dowaliłeś B) :sexy: :D :p :eek:k:
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
Panowie, bez bitki:)
NieMaLekko, masz racje, trzeba formulowac dokladnie temat, a nie wymyslac pozniej sprostowania.
A co do syncro, to nie jest taki diabel straszny, chociaz trzeba o niego dbac strasznie, zabawka ktore potrzebuje serca...i czasu dosyc duzo. Ale satysfakcja z jazdy samochodem "pelnoletnim" w :cenzura:i**** stanie, wiedzac ile roboty sie w to wlozylo jest przeogromna. A Argenta ma pojechane pol miliona kilometrow i silnik jeszcze pracuje, co prawda diesel (taki jak w ducato) ale juz zaczyna go brakowac:)
PS. Jakbys mial jakies informacji, zdjecia, instrukcje obslugi czy w ogole cokolwiek na temat Argenty to prosze o PW albo maila:)
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
a ja znalazłem mustanga za 67,500 baksów
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1966-Mustan...1QQcmdZViewItem

jaki ja czasami mam z was ludzie ubaw, to wy sobie nawet sprawy nie zdajecie
1. Naucz się czytać ze zrozumieniem - w żadnym ze swoich postów nie porównywałem mustanga do niczego ani też nie negowałem że jest legendą.
2. Naucz się czytać wszystko - O tym co to jest mustang napisałem napisałem prawie pół posta
3. Jak Ci sie ignorancja wyłączy - idź do biblioteki i poczytaj o amerykańskiej motoryzacji.
4. Dowiedz się czegoś o tym samochodzie i napisz coś od siebie, bo chyba umiesz wyrazić jakieś swoje nie spapugowane zdanie? Prawda?
5. Jak będziesz miał więcej niż 18 lat przejedź się kiedyś na Plejady i poproś kogoś żeby Cie przewiózł na prawym fotelu.

Pozdrawiam, ignoranta tym razem

a co sie tyczy tego to '' pier**l sie bucu zaje***y'' sam jesteś ignorantem mendo społeczna
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
lord vald daj se loozu tek idiota udaje ze ma pojecie o samochodach tak naprawde to moze bedzie miał pojecie o tych modelach z BURAGO:D a te info o mustangu to z neta kazdy frajer umi ściągnać pozdro NieMaLekko:D żal mi cie facet wszyscy cie jada jak chcą :D
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
lord vald daj se loozu tek idiota udaje ze ma pojecie o samochodach tak naprawde to moze bedzie miał pojecie o tych modelach z BURAGO:D a te info o mustangu to z neta kazdy frajer umi ściągnać pozdro NieMaLekko:D żal mi cie facet wszyscy cie jada jak chcą
ok ale mie gostek wk****ł znawca wielki
5. Jak będziesz miał więcej niż 18 lat przejedź się kiedyś na Plejady i poproś kogoś żeby Cie przewiózł na prawym fotelu.
jeśli chcesz wiedzieć mam ponad 18 lat deb**u
3. Jak Ci sie ignorancja wyłączy - idź do biblioteki i poczytaj o amerykańskiej motoryzacji.
spier****j idż sobie sam poczytaj ponieważ ja dużo przeczytałem o amerykańskich furach

Gotów jestem się założyć że część aut które wymieniłem, nawet nie kojarzysz z nazwy, części nawet na oczy nie widziałeś a o jeżdzeniu którym kolwiek z nich nawet nie wspominajac.
ty to jesteś bur*k naprawde dobże że ty je widziałeś och ,ach no opowiedz jakie były ja wiem masz je wszystkie w swoim garażu a i jeżdzisz codziennie innym
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Lord doradz mi co mam okazje kupic mustanga z 2003r za 42tys zł i nie wiem czy warto sie w to pakowac czy nie... NieMaLekko to na bank jakis szczeniak co nawet prawka na oczy nie widział.... pozdro LORD
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
Do lorda wiadro i pana "klateczki"

a co sie tyczy tego to '' pier**l sie bucu zaje***y'' sam jesteś ignorantem mendo społeczna
rozumiem że to najinteligentniejszy argument jaki potrafisz powiedziec? :D

lord vald daj se loozu tek idiota udaje ze ma pojecie o samochodach tak naprawde to moze bedzie miał pojecie o tych modelach z BURAGO:D a te info o mustangu to z neta kazdy frajer umi ściągnać pozdro NieMaLekko:D żal mi cie facet wszyscy cie jada jak chcą
Może każdy potrafi to ściągnać ale jakoś nie zauważyłem żebyś ty umiał :niepewny: <_< :D

ty to jesteś bur*k naprawde dobże że ty je widziałeś och ,ach no opowiedz jakie były ja wiem masz je wszystkie w swoim garażu a i jeżdzisz codziennie innym
i znów nie doczytaliśmy, ehh...
w tym temacie piszemy o swoich marzeniach, halo, marzeniach :sexy: B)

ok ale mie gostek wk****ł znawca wielki
no to też wykaż się wiedzą, no prosimy, czekamy ;) :eek:k: :D

i osobiście, mój ulubiony post:
Lord doradz mi co mam okazje kupic mustanga z 2003r za 42tys zł i nie wiem czy warto sie w to pakowac czy nie... NieMaLekko to na bank jakis szczeniak co nawet prawka na oczy nie widział.... pozdro LORD

Powinieneś występować w kabarecie, skecz pt "staram się być fajny" :D :lol: :mruga: :phi:

Pozdrawiam, Chłopaki
:bag: spalam się ze wstydu że tacy ludzie też są polakami.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
NieMaLekko nie mam powodów by kopiowac cos z netu bo mam wystarczająca wiedze na temat motoryzacj w przeciwieństwie do Ciebie... kup se katalog poczytaj troche moze mądrzejszy bedziesz... bo ogólnie to co robisz i piszesz to stary kabaret jest jak to nazwałeś... sam prezentujesz swą głupote...
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
NieMaLekko nie mam powodów by kopiowac cos z netu bo mam wystarczająca wiedze na temat motoryzacj
No to bardzo dobrze :D
Może w końcu pogadasz o motoryzacji zamiast próbować się jak dziecko przelicytować?

w przeciwieństwie do Ciebie...
Kurczę, powinieneś jako wróżka pracować, potrafisz po raptem 2 - 3 postach "na temat", powiedzieć ile wiem :mruga: :D :sexy:

BTW: jak narazie nie zauwarzyłem żebyś co kolwiek wniósł mądrego do tematu mustanga, tylko przechwałki i licytacje i obrażone duże dziecko które chce pokazać swą wyższość...
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
NieMaLekko, daj sobie spokoj, bo z nimi nie pogada...
Znasz takie powiedzenie "nie rusz goofna bo smierdzi"?:)
Zostaw im ten topic niech sie wykazuja "fachowa wiedza" i "znajomoscia tematu", trzeba bedzie jakis topic zalozyc ludzki i sie przeniesc na pogaduchy:)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
Yeti, mówisz że Argente bedziesz przyprowadzał do porządku? łyknąłeś ją czy na razie w zamiarach :)

a co do samej dyskusji - kultura pełną gębą normalnie :/

i na tym poście chyba poprzestanę dyskutować tutaj bo szkoda nerwów...
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
za co vito za co pytam się odpowiedz mi przynajmniej w 2 zdaniach czy to za tego tam tego ......... . . . .. . ..

niemalekko ty to naprawde niemasz lekko masz coś z garem no nie

sorry ze dopiero dzisiaj pisze ale mieli mie blokniete chyba przez tego frajeżyne tam

i znów nie doczytaliśmy, ehh...
w tym temacie piszemy o swoich marzeniach, halo, marzeniach

to chyba ty niedoczytałeś lub niepotrafisz czytac napisałeś że połowy tych szrotów na oczy niewidzieliśmy a cześci z nazwy nawet nierozpoznajemy wiesz jednak jesteś %&%$#@*&&**()_(&


Powinieneś występować w kabarecie, skecz pt "staram się być fajny"

Pozdrawiam, Chłopaki
spalam się ze wstydu że tacy ludzie też są polakami.


to ty powinieneś występować w kabarecie pt. MOJA WŁASNA GŁÓPOTA
no to sie spal ze wstydu wielki polaku

ty vito jak można być kulturalnym skoro taki niemamleko sie wymądża

WIELKIE POZDRO DLA RONNIE COLMAN jak taniej odda kup mustanga {35 tyś}ale musi byc w super stanie

yeti i ty niemaamlekko - na wasze tematy niebede sie wypowiadał szkoda słów
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
za co vito za co pytam się odpowiedz mi przynajmniej w 2 zdaniach czy to za tego tam tego
za te wszytskie:
- "chyba cie ********"
-"a co sie tyczy tego to '' pier**l sie bucu zaje***y'' sam jesteś ignorantem mendo społeczna"
-" spier****j "
ty vito jak można być kulturalnym skoro taki niemamleko sie wymądża
od tez dostał odemnie ostrzezenie :p

więc prosze o troche więcej kultury :D
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
dzięki VITO jesteś wielki a z tą kulturą to sie zobaczy pozdro dla ciebie i ronnie colman
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
czołem ... ale z was barany ...
przeczytalem caly temat wszystkie posty dokkladnie i koleś NieMaLekko ma racje i zagiął was w 100%.
żadne konkretne i sensowne argimenty nie padły z waszych odpowiedzi. Jedyne co to jedziecie na kolesiu bo wie więcej od was ...

ej lord vlad ---> żebyś ty się kultury nauczył do do przedszkola musiałbys się cofnąć ,...

A kolesia znam od kilku latek, to mój ziomek z osiedla i jakbyście chcieli mieć tką furke jak on to musielibyście obaj ciągnąć z połykiem :lol: :lol: :lol:

jesteście beznadziejni


Nissan Skyline R33 GT R U L E Z

:papa:
 
Do góry