Mustang

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
ej lord vlad ---> żebyś ty się kultury nauczył do do przedszkola musiałbys się cofnąć ,...
fuck off sam się cofnij do przedszkola
A kolesia znam od kilku latek, to mój ziomek z osiedla i jakbyście chcieli mieć tką furke jak on to musielibyście obaj ciągnąć z połykiem
chcesz pociągnąć to chodź może też sie dorobisz
jesteście beznadziejni
beznadziejny to ty koleś jesteś
Jedyne co to jedziecie na kolesiu bo wie więcej od was ...
dobre hehe wie więcej no naprawde skopiowany tekst z czegoś tam i odrazu wie więcej
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Lord ja tez se moge poczytac o mustangu i potem zgrywac bata... a jak kumpel z osiedla to sie nie dziw ze nie powie na niego złego słowa bo by sie łańcuszek przyjaźni zerwał... a beznadziejny to jest NieMaLekko i ten jego kumpel... Pozdro dla VITO i LORD'a :)
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
o właśnie, Kszaczek przypomniałeś mi - Skyline'a dodajemy do marzeń

lordzie wiadro i panie klateczka znacie powiedzenie:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy"? :D :sexy: B)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
weźcie sobie trzaśnijcie po razie i wyluzujcie troche!! żenada :/
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
przywołuję Was panowie do pożądku ! :zly: Jeśli nadal będą skargi to każdy dostanie po ostrzeżeniu. Wyrażajcie się ! Pozdrawiam..
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
lordzie wiadro i panie klateczka znacie powiedzenie:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy
co ty cw**u wiesz o motoryzacji chyba tylko tyle co w necie napisali a to każdy sobie poszuka
lordzie wiadro i panie klateczka znacie powiedzenie:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy"?
te czy ty chcesz naprawde w p**k zarobic cw**u jak chcesz to powiedz da sie załatwic
NieMaLekko rządzimy ziomal i tyle ... a te dwa buraki niech jadą tym szrotem z USA ...
rządzicie dobre sobie hehe jak was nawet własna d**a niechce słuchac je***j sie w czoło frajeze burak to ty jestes
kszaczek i ty co niemasz lekko fajne z was pi**y
przywołuję Was panowie do pożądku ! Jeśli nadal będą skargi to każdy dostanie po ostrzeżeniu. Wyrażajcie się ! Pozdrawiam..
sory za ten post ale musiałem bo mie frajeży znerwiają złapał bym takiego i ..................................................
ronnie pozdro dla ciebie teraz napewno przez jakiś czas niebede sie odzywał bo mi znowu bloka założą za to co napisałem
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
wreszcie jestem długo to trwało całe 2 dni no ale vito pozdro i dzięki ze tak mało ronnie pozdro również dla ciebie
a wy niemalekko i kszaczek gów****dy za***ne jak was kiedys dorwe w swoje łapy ....................................................................................................................

02_Rachel.jpg

MUSTANG TO JEST TO
 

Attachments

  • Bez_tytu_u56u.bmp
    256,9 KB · Wyświetleń: 40

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
słuchaj vlad przestań tak sapać bo jak nas dorwiesz to wątpie żebyś zrobił cokolwiek !!
mlot z ciebie i tyle
apropos pisaliście tam o legendzie itd itp . tylko ten mustang z twojej fotki to nie jest seryjny model Mustanga tylko Shelby Cobra ... poczytaj, dokształć się i potem pisz nie ... :lol: :lol: :lol:
pozatym N I S S A N S K Y L I N E RULEZ i już nie ... :D :D :D
 

Attachments

  • skyline.png
    skyline.png
    276,3 KB · Wyświetleń: 92

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
słuchaj vlad przestań tak sapać bo jak nas dorwiesz to wątpie żebyś zrobił cokolwiek !!
mlot z ciebie i tyle
chcesz się przekonać to davaj możemy sie spróbowac ale myśle że jesteś tchórz i nic z tego niewyjdzie a młot to ty jesteś tęp**u

tylko ten mustang z twojej fotki to nie jest seryjny model Mustanga tylko Shelby Cobra ... poczytaj, dokształć się i potem pisz nie ...
ty to k***a jesteś tępy myślisz że niewiem ze to jest shelby taki de**l jak ty to ja niejestem a ten skyline to paszczur jakich mało
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
a co pajacu myślisz że taki kozak jesteś ??? buahahahahaaaaaa ... lol pajacu.
ja byłem jestem i będe cwaniak jak chcesz to wyskocz oczywiscie jesli masz odpowiedni sprzęt możemy się scigać samochodem lub motocyklem wybór pozostawiam tobie ale obawiam sie że ty tylko rower masz. Pozostaje ostatnie wyjście walka solo lub z kumplami myśle że na to chociaż cię stać, a tak przy okazji pajaca to se zrób i wychowaj deb**u
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
wreszcie jestem długo to trwało całe 2 dni no ale vito pozdro i dzięki ze tak mało ronnie pozdro również dla ciebie
a wy niemalekko i kszaczek gów****dy za***ne jak was kiedys dorwe w swoje łapy ....................................................................................................................

Pokaż załącznik: 6567

MUSTANG TO JEST TO

Hmmm... tak się chwilke zastanowiłem i wymyśliłem... ty nie możesz być cwaniakiem... cwaniacy umieją przynajmniej czytać ze zrozumieniem i inteligentnie odpowiadac B) :sexy:

parę postów wcześniej napisałem, iż mustang jest autem dla ludu a "shelby cobra" jest jedynym wyróżniającym i wartym uwagi modelem. Ty natomiast pod zdjeciem shelby cobry piszesz "mustang to jest to" hmmm.... chyba wiaderko nie bardzo jednak sie orientuje :D <_< :eek:k: :sexy:

aha... wiem co napiszesz "spadaj ja umiem czytac ze zrozumieniem i pozjadalem wsyskie rozumy i jestem cfaniak nad cfaniaki"
mozesz sie juz nie wysilac :sexy: B)
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
parę postów wcześniej napisałem, iż mustang jest autem dla ludu a "shelby cobra" jest jedynym wyróżniającym i wartym uwagi modelem. Ty natomiast pod zdjeciem shelby cobry piszesz "mustang to jest to" hmmm.... chyba wiaderko nie bardzo jednak sie orientuje
te pajac kuta***ie zaje***ny a schelby co to jest to jest hu**u MUSTANG tylko podrasowany i ładniejszy przeróbek dokonał zapewne wiesz kto więc niebęde pisał ce*ie jeszcze raz napisz wiaderko to ci tak przy***rdole ze niebedziesz mógł trafić do swojej obory poj***e co za menda zrób mi loda cwe*u
w cześniej mialeś racje NieMaLekko ---> "nie rusz gówna bo śmierdzi" nara pajacu ...
te pajacu jednak masz pełne galoty co ty na moje wyzwanie ja jestem gotów te niemamleko możesz też wystartować tylko cw**e zaj***ne podrasujta rowery załóż spojlery będziesz miał zaj****te odejście 100km więcej wy dwa deb**e sory wito ale k***a jak można wytrzymać z takimi idiotami normalnie gówniarzeria cioty ciotunie pozdro ronnie dla ciebie
ps. kszak odpisz czy chcesz wystartować ty niemamleko też cweli*i dwa
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
te pajac kuta***ie zaje***ny a schelby co to jest to jest hu**u MUSTANG tylko podrasowany i ładniejszy przeróbek dokonał zapewne wiesz kto więc niebęde pisał ce*ie jeszcze raz napisz wiaderko to ci tak przy***rdole ze niebedziesz mógł trafić do swojej obory poj***e co za menda zrób mi loda cwe*u
<_< .....
wiaderko :sexy: B) :D

te pajacu jednak masz pełne galoty co ty na moje wyzwanie ja jestem gotów te niemamleko możesz też wystartować tylko cw**e zaj***ne podrasujta rowery załóż spojlery będziesz miał zaj****te odejście 100km więcej wy dwa deb**e sory wito ale k***a jak można wytrzymać z takimi idiotami normalnie gówniarzeria cioty ciotunie pozdro ronnie dla ciebie
ps. kszak odpisz czy chcesz wystartować ty niemamleko też cweli*i dwa

kurczę, zawsze mi się wydawało, że takiego języka używają tylko meliniarze albo bezmózgie karkówki z 3ema paskami u boku, chyba się nie myliłem :] <_< :sexy:
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
te pajacyku zpedalo*y ch*j ci w oko bo w d**e to sama przyjemność możesz zrobic mi lodzika

te kszak i niemamleka żuciłem wam wyzwanie idi*** a wy najwidoczniej trzęsieta gaciami co za fra$$rstwo przyjmujecie je czy nie jeżeli nie to tchurzycie dzieci z waszego podwórka będą was wytykały palcami hehe co za ....................................................cenzura....................................
 
Do góry