Moja Klasa

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
U mnie jest 7-8 osob, z ktorymi tworzymy taki zgrany Dream Team.
Reszta to buraki, maślaki, anemiki etc...
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A ja mam nawet spoko klase... wiadomo, nie wszyscy są normalni, są odchyły (np. ja :) ) W tym roku doszedł do naszej klasy pedał... (taką ksywe ma :) nie wiemy do konca czy jest gejem :) Rzadko kiedy na lekcjach jest spokojnie. Zawsze ktoś coś odwali :) ogólnie spoko klasa
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
Moja klasa jest beznadziejna. Jest 21 osob Praktycznie wszyscy dojezdzaja. Blizszy kontakt utrzymuje jednynie z 4 osobami. Nie ma mozliwosci zeby zorganizowac impreze. Jest 5 chlopakow. W klsie sa albo kujony, albo szatanisci (metalowcy jak kto woli) Z Takich jak ja i tych 4 osob co wspomnialam to sie glupkowato smieja bo lubimy imprezy i wogole. Beznadziejna klasa i tyle.

O ile wiem metale to nie sataniści, a ty pewnie jesteś taką barbie, która chodzi na imprezzzki z PsIaPsIoLkAmI i jest najmadrzejsza. najpiekniejsza na swiecie?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
gorzej z:cenzura:anej klasy to ja w życiu nie widziałam, dorośli ludzie a zachowują sie jak dzieci, normalnie gdybyśmy dostali jakieś "niebezpieczne narzedzia" to byśmy sie pozabijali chyba...

eeh.. skądś to znam :/
U mnie to same niedorozwoje chodzą, że to tak nazwe.
Do tablicy podchodzi taki jeden i rysuje 'zestawy rodzinne' albo różne inne jak to nazywa 'pisiorki'
Aż mi żal go. A reszta taka sama, na ławce, na krześle, nawet mi w zeszycie narysowali...
Chyba mają jakiś kompleks.
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
mam cudowna klase :) ....nie ma w niej jakichs grupek wszyscy trzymamy sie razem, podobno jestesmy najbardziej zgrana klasa w calej szkole :D ...ehh nie wyobrazam sobie konca roku(jestem w 3 gim)...eh az sie lezka woku zakrecila na mysl o rozstaniu
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Bleeee moja klasa to połowa dolmelu druga połowa ludzi którzy "że" napiszą przez "rz" tylko z 4 osoby są cool :D
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja też myśle że w każdej klasie znajdzie się jakiś wyjątek i tak jest też w mojej :] Ale ogólnie jest fajna =)
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
Ja uwielbiam moja klase i nie zamienilabym jej na zadna inna^^
Chociaz na poczatku I klasy pytalm sie co ja robie tutaj razem z takimi ludzmi?? Ale pierwsze wrazenia bywa bardzo mylne.
To tak jak ja.A teraz jak ich dluzej nie widze to tęsknie ;).Klase mam na prawde zgrana ...zawsze znajdzie sie pare osob ktore 'odstaja' ale u nas to 1 czy 2 osoby :) :p
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
owszem, chociaz zawsze znajdą sie wypierdki klasowe które świecą odwagą, mądrością i myslą, że są fajni :D :]
Mam dobre układy w klasie, nie narzekam
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hehe..moja klasa jest swietna nawet wiecej niz swietna..mam samych fajnych "gamoni" w klasie i jest z nimi strasznie smiesznie:D :D :D w ogole co tu duzo gadac jestem z nimi caly czas i sie bardzo lubimy za nasze krzywe jazdy :D :D
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja moją klase lubie chociaż czasami to szkoda gadać :/
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
eeh.. skądś to znam :/
U mnie to same niedorozwoje chodzą, że to tak nazwe.
Do tablicy podchodzi taki jeden i rysuje 'zestawy rodzinne' albo różne inne jak to nazywa 'pisiorki'
Aż mi żal go. A reszta taka sama, na ławce, na krześle, nawet mi w zeszycie narysowali...
Chyba mają jakiś kompleks.



Czy my moze uczymy sie w tej samej szkole? "zestawy rodzinne" ladnie to ujelas:D u mnie taki "zestaw meski" narysowali nawet w dzienniku i w naszej sali na tablicy...tyle ze szpilka (ciekawa g-wychowawcza byla :D). Niedoroby! <_< . Do kazdego nauczyciela sie podlizuja... 19 lat ... i sie podlizywac..... :bag: uciec z lekcji? Chyba w snach! Bo co powie pan wychowawca? Jak ja powiem mamie/tacie ...no juz z w-fu ?:/ :/ :/ :/ :/
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Ja tam za swoją klasą za bardzo nie przepadam.... oczywiście są osoby za którymi bede cholernie tęskniła... bo to już ostatni rok.... ehhh... troche bedzie mi ich braklowałao....
nauczyciele którzy nas uczą często nam mówią jak widzą co my robimy, że poeinni dostawać wiecej pieniedzy za pracę w szkodliwych warunkach :D albo za prace z niepełnosprytną młodzieżą :D ehh... ten nasz urok ;)
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Czasem beznadziejni ,ale na ogół są fajni. ( to było do chłopaków ,bo do dziewczyn to zupełnie nic nie mam :D :) ) A zagłosowałam na to bo chłopaków u mnie wklasie jest wiecej od dziewczyn ,a przecież liczy się ogół.. :)
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Ja uwielbiam swoją klasę!! Nie wytrzymuje bez niej weekendu a co mówić o tym że kończę gimnazjum i napewno nie będę widywac swojej kalasy często!! Owszem czasem sie spotkamy ale nie bedziemy juz klasą!! Ja kocham swoja klase że mam w niej samych dobrych znajomych -przyjaciół!! no może nie wszyscy ale większość!! POPROSTU KOCHAM ICH :* buźŹźŹźkA dlA nich:*
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
ja w swojej klasie tez mam duzo bardzo dobrych znajomych,przyjaciol nie wyobrazam sobie rozstania z nimi,pocieszajacy jest fakt ze z niektorymi moze bede chodzic razem do klasy w LO...ale to nie bedzie to juz to samo zadna klasa nie zastapi mojej kochanej 3a :)
 

adamko

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
mmmmmmmmm..................... moja klasa jest do bani srednia to chyba cos ok. 3,00 a na tescie do gim. jeden mlotek mial 8 punktow na 40
BEZ KOMENTARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry