Moja Klasa

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Nie znosze mojej klasy :/ . Jest nas 20:
14 facetów i 6 dziewczyn. Jesteśmy klasa integracyjną, ale tylko w papierach. Mamy takich dwóch co zawsze rozpieprzą lekcję, podokuczają i wogóle. Raszta jest podzielona na kilka grup. Faceci nie rozmawiają i nie zadawaja sie z dziewczynami.
wiem, ze ja tej klasy juz nigdy nie polubię. Czekam tylko do końca 3-ciej klasy...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Moja klasa jest najlepsza na swiecie...jest to najlepsza klasa w naszej szkole. Wszyscy tak twierdza,....nawet nauczyciele tak mowia. Jestesmy anjbardziej zgrani...wszyscy sobie pomagaja a nie robia na złośc. Bez nas byloby nudzaco... :) :p
 

**malutka**

"...dokąd iść,gdy nie ma dokąd pójść?..."
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
287
Punkty reakcji
1
Miasto
...sama nie wiem...
nie przepadam za moją klasą..jest niezgrana,leniwa..wszystko im nie pasuje.wrrr :/
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
jak moja klasa odejdzie z gimnzajum to w szkole bedzie troche yyyy wiecej niz troche spokojniej :)
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Moja klasa jest zaaaaajeeebista :) Jesteśmy bardzo zgrani, większośc znam jeszcze z podstawówki, więc nie ma między nami tajemnic.
Owszem, czasem są zgrzyty, ale szybko nam mija, w końcu gdy w klasie jest 13 osób, to trzeba się jakoś trzymac. :D
Baaaarrdzo ich lubię i chciałabym, aby w liceum trafiła mi się również tak świetna klasa. :p
 

Moniś123

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moja klasa jest raczej zgrana chociaz nie od poczatku tak bylo :) Przewaznie sie dogadujemy chociaz wiadomo ze w kazdej liczniejszej grupie zdarzaja sie wyjatki ale ogolnie nikt nie narzeka :) szkoda ze skrocili szkole srednia.
 

ania15-asia

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
takie zadupie w wielkopolsce
moja klasa to jest dopiero niewypal!!!!!!!!!! w ogole sie nie umiemy sie dogdac co chwile komus cos nie pasuje i maja jakies "ale" szkoda tylko ze sami czegos wreszcie nie wymysla!!!!!!!!! same nieuki i zboczence w tej klasie a laski to juz totalna pomiana z kazdym guwnem do wychowawczyni leca obgaduja wszystkich jak tylko sie da!!!! nie nawidze swojej klasy tylko pare osob bym z niej zabrala!!!! tam sie nie da juz wytrzymac!!!!!
 

Attachments

  • 572_1_.gif
    572_1_.gif
    40,4 KB · Wyświetleń: 27

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
moja klasa no cóż: jazdy na maksa... ale za miesiąc się pożegnamy:

"(...)Zegnam was, nie spotkamy się"

ale jestem pełen nadziei: dużo osób z mojej klasy idzie do tej samej szkoły, a więc jednak się spotkamy!
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
Moja klasa jest beznadziejna. Jest 21 osob Praktycznie wszyscy dojezdzaja. Blizszy kontakt utrzymuje jednynie z 4 osobami. Nie ma mozliwosci zeby zorganizowac impreze. Jest 5 chlopakow. W klsie sa albo kujony, albo szatanisci (metalowcy jak kto woli) Z Takich jak ja i tych 4 osob co wspomnialam to sie glupkowato smieja bo lubimy imprezy i wogole. Beznadziejna klasa i tyle.
miałam podobnie- w moim liceum było też gimnazjum. i dużo osób zostawało w tych samych murach. w mojej klasie chyba było najwięcej osób z tego gimnazjum. część dojeżdżała. podziały były wg dzielnic i szkół gimnazjalnych. owszem byly osoby z którymi się trzymałam i było mi z nimi dobrze i będę utryzmywać z nimi kontakt. ale były osoby których nie znoszę i gdy kiedyś by coś ode mnie chciały to będę potrafila udawać że się nie znamy. od drugiej klasy zaczął jednak następować podział na grupki wg średniej i wg kasy. poza tym miałam w klasie wiele próżnych ludzi którzy uważali się za niewiadomo co- jedna laska nie miala w klasie zycia tlyko dlatego że była cicha i miała troche niesforne wlosy i długą grzywkę- więc była inna i caly czas stanowila pośmiewisko dla tej durnej części klasy. mogłabym tu długo i dużo wypisywać ale szkoda na to mojego i waszego czasu, ale wierzcie mi- miałam najbardziej chamską i najmniej zgraną kalsę w historii polsiego skzolnictwa, drugiej tkaiej nie będzie
 

pocahontas

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja moją klasę poprostu koffam!! i jak sobie pomyślę że za kilkanaście dni się rozstaniemy to mi się poprostu płakać chce ;( zostaje mi tylko nadzieja że w liceum też będę miała jakąś fajną klasę :D
 

green_angel

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja po prostu kocham moją klasę, np. już tradycją jest, że jeden chłopak 3 razy w roku przyjdzie na lekcje albo taki co nigdy nic nie wie, albo taka jedna, że zawsze sie połamie...ech, moja klasa jest cool!
 

Asia09

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-Dz
Ja lubie swoją klasę. Jesteśmy nawet zgrani i wogóle jest super...
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
koniec roku szkolnego zbliza sie coraz bardziej czyli rozstanie z moja klasa tez ;( teraz mam nadzieje ze w LO bede miala fajna klase, chociaz takiej jak teraz mam juz nigdy nie bede miala ehh
 

vastian

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Tarnobrzeg
hmm co do mojej klasy to jest nawet spoko:) tylko istnieje pare osob nie lubianych ogolnie przez klase :p :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
U mnie tak samo...zajdzie sie pare osób co niekiedy mnie wkurza...
ale ogólnie sa super :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Kiedyś myślałam że gorszej klasy nie można mieć, ale teraz zaczynam już za nimi tęsknić :}
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Hmm... niektórych pewnie jeszcze powspominam w liceum... Chociaż bywali wkuuuurzający : ] I nie bardzo pasowałem do nich -.- Ale przynajmniej każdy dzień niósł coś śmiesznego ze sobą i to postaram się zapamiętać :p
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
ogólnie to bardzo polubiłam swoją klasę :] no, ale niestety za tydzień się z nimi rozstaję :( szkoda kawałek, ale co zrobić :(
 

Chinczyk

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Przybył E.T ??
Ja tak sobie przez jedną osobe, gdyby nie ona byłoby fajnie... Mieliśmy opis na gg dTC czyli Dorota To Cio** i dostaliśmy uwagi i odwołali nam bal szóstoklasistów :/
 
Do góry