Minetkowe Maratony?

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
jak ja byłam z moim ostatnim facetem to po prostu było odlotowo... ;D
Oj skarbie a jednak minetke Twój mężuś Ci robił. Sama widzisz że było odlotowo. Minetka musiała mu smakować że odleciałaś. :p A tak się bronisz przed oralem. Trzeba się przełamać. Warto.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Oj skarbie a jednak minetke Twój mężuś Ci robił. Sama widzisz że było odlotowo. Minetka musiała mu smakować że odleciałaś. :p A tak się bronisz przed oralem. Trzeba się przełamać. Warto.
noesyn to nie był mój mąż, tylko chłopak... z mężem juz nie jestem od 3 lat :p
Niestety ja mojemu partnerowi nigdy nie zrobię "loda"
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jak może boleć pochwa po minetce
dla mnie to najprzyjemniejsza rzecz na świecie

uhaha jakiś romans sie szykuje :p
 

gadula_on73

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Oświęcim
po minetce to boli jak przychodzi czas bzykania... może się okazać że wejscie nieco zmniejszyło rozmiar ... wtedy pyta może się nie zmieścić... o ile wejdzie ;)
noesyn to nie był mój mąż, tylko chłopak... z mężem juz nie jestem od 3 lat :p
Niestety ja mojemu partnerowi nigdy nie zrobię "loda"
to wystarczy kupić gumkę o smaku np bananowym... i już jest tak jakbyś banana lizała... spróbuj !
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
była wykonana delikatnie, tylko wiesz, nie jestem przyzwyczajona do tak długiego "miętolenia" jej... :D... czy możesz odezwać się na gg do mnie?? plis...

Ale w tym ''miętoleniu'' znalazłem plusik. Skoro to tak długo trwało musiała mu niunia posmakować że się w niej zatopił bez pamięci aż stracił rachubę czasu. Ciesz się że masz pachnące poletko. :p
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Ale w tym ''miętoleniu'' znalazłem plusik. Skoro to tak długo trwało musiała mu niunia posmakować że się w niej zatopił bez pamięci aż stracił rachubę czasu. Ciesz się że masz pachnące poletko. :p
no właśnie... poza tym jak pochwa jest nieprzyzwyczajona to chyba może boleć, prawda?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie wiem
mi się nie zdarzyło żeby bolało- chyba że po orgazmie a facet był tak napalony że chciał więcej, ale to może raz sie zadarzyło :p
on teraz wie że jak podniecenie opada to już nic z tego
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja o rodzeniu póki co wolę nawet nie myśleć :]

a co do minetki to myślę że to kwestia nastawienia psychicznego
może masz jakąś blokadę??
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
No mam blokadę, której nie umiem się pozbyć i nawet jak mi jest super ekstra odlotowo to i tak się blokuje... nieraz mi mój partner mówił, że ciężko mu jak się kochamy,bo się spinam ;/ no ale to już jest i tak przeszłość, bo już nie jestem z nim i raczej nie będę, a na inny związek raczej się nie zapowiada...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
czyli obecny partner w jakimś stopniu Ci nie odpowiada????

ja potrafię się wyluzować, czasem to aż tak że mogę kilka razy z rzędu dojść, z reszą mój facet ma ze mną ciężko bo mam bardzo duże potrzeby :]
 
Do góry