Minetkowe Maratony?

B

Blancaaa

Guest
I o to mi ci..py chodziło. Dałyście się wciągnąć małolatowi bo jesteście za głupie. Wyrolowałem Was.
Jesteście obie żałosne. Kriss walnij sobie minetkę a ginekolożka będzie Ci bić brawo.
hahahaha jakis ty pomyslowy...kurde trzeba zazdroscic twego rozumu hahaha...wiesz cipo wyznajesz debilizm ehhh zal...
widzisz sam pokazales ze przegrywajac atakujesz i sie pograzasz...widac ze jestes slaby :D wiesz dalsza konwersacja z toba nie ma sensu poniewaz ty egzystujesz w brodziku intelektualnym :D
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Cipeczko generalizujesz bo ja widzę że tylko dla Was 2 a ta to małolata jakaś o nieskrystalizowanych poglądach musi się jeszcze podciągnąć. Polska liczy prawie 40 mln mieszkańców a was jest dwie. To mało aby mnie pokonać. :lol:
małolata?
Dziecko,zdziwilbys sie,jakbys wiedzial ile mam lat.
Dla mnie Ty ile byś nie miał lat jesteś dziecinny,i poslugujesz sie tak żalosnym słownictwem że mi aż szkoda.
Pejoratywnie nastawiony do każdej kobiety chyba jestes :-/
I myslisz ze jak zajrzysz do slownika i rzucisz jakims 'trundym' slowem masz nad kims przewage?

dobra,nie chce mi sie uszestniczyc w tej farsie
i tak on bedzie gadal :cenzura:y,mam czas na konwersacje,ale ciekawsze
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
W tym temacie nie będzie zgody bo on ma jak widać wyrobione zdanie. Wyszły z Was słowa o które nawet byście się nie podejrzewały. Tak pojechać chłopaka. Po co tyle emocji kobietki.
On ma swoje zdanie i je bronił a Wy zaraz od głąbów i imbecyli. Oj nerwy to Was poniosły. Same teraz widzicie że trudno jest i Wam zaakceptować czyjąś inność.
 
B

Blancaaa

Guest
Armagedon on ma wyrobione zdanie ale my rowniez mamy prawo sie wypowiadac...jezeli on nie sznuje naszych postow i wypisuje glupoty...to sory ale zgody nie bedzie...a tak wogle nie mam juz ochoty rozmawiac na ten temat
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Ale na co on ma wyrobione zdanie?!
On ma wyrobione zdanie na to, że JAJNIKI ZNAJDUJĄ SIĘ W POCHWIE!
Armagedon, z czym my się miałybyśmy zgodzić?
Z tym debilizmem czy z bucowatą postawą później, która nie pozwoliła mu się przyznać do błędu?

Sorry, Nika, możesz mi wlepić procenty, ale jak sobie tu znów wrócił Armagedon, obrońca Noesyna, zwanego nie bez kozery Cipcią, popierać go w kolejnej bezsensownej sprawie, to już nie mogę.

Słuchaj, jak naprawdę nie widzisz różnicy poglądami, a kretynizmami w rodzaju "jajniki są w pochwie", "penisa po seksie analnym trzeba moczyć w czymśtam przez X dni, żeby był czysty", to wybacz - Z TOBĄ się nie dogadamy.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
noesyn już dostał 20% i bana na 3 dni
więc proszę ochłońcie trochę zwłaszcza że dziś wyjeżdżam na 3 miesiące i prosiłam globali o opiekę nad moim działem, a oni jak wiecie po prostu dadzą Wam procenty i bany na xxx dni i będzie po sprawie
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
A gdzie masz nineczko ? W miednicy ?

Zapytałeś się ale Ci nie odpowiedziano bo wolały się śmiać.
Nawet trafiłeś i dobrze kombinowałeś jajniki są w miednicy. Zręcznie to kobiety pominęły a uczepiły się jednego że twierdzisz że są w pochwie. Przez pochwę do jajników. Ale dałeś czadu.
Kobiety rzuciły się na Ciebie i chciały Cię rozszarpać. Dostałeś bana za te minetkowe maratony. Ani jedna ze stron się tutaj nie popisała.

Ja na żonę mówię niunia, niuniuś a nie na jej narząd płciowy jak Blankaa. Mam inne określenia na jej ''niunie''np. broszka ;) Czy ją w ten sposób obrażam mówiąc do niej niunia ? Nie sądze. Co do niuni noesyn19 ma rację.
Smieszy mnie to że dorosłe kobiety nazywają 17-latka cipką. Swiadczy to o braku elementarnej kultury.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Nie odpiszę na powyższy post nie dlatego, że zawiera takie argumenty nie do odparcia, ale, że zdecydowałam się już z żadnego powodu nie dać się sprowokować.
Dziękuję.

Ja "niuńkami", określam młode, z reguły obce, dziewczyny.
 
B

Blancaaa

Guest
ja rowniez nie wypowiem sie na post Armagedona....
co jest w tym zlego ze wle jak moj mezczyzna nazywa narzad plciowy "niunia"??????????nie rozumiem...ja wole takie okreslenie iz ":cenzura:"......
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
ja rowniez nie wypowiem sie na post Armagedona....
co jest w tym zlego ze wle jak moj mezczyzna nazywa narzad plciowy "niunia"??????????nie rozumiem...ja wole takie okreslenie iz ":cenzura:"......

Nie ma w tym nic złego. Ja zacznę też tak jej narząd nazywać. Czyli broszka to niunia. :p Nie ma problemu. ;)
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
A tak już całkiem poważnie - w łóżku niech każdy sobie nazywa jak chce i co chce - ja chcę nazywać penisa penisem, mnie i mojemu kochankowi z tym dobrze, ale jak ktoś inny chce inaczej, to wolność Tomku w swojej sypialni - nawet Conanem Barbarzyńcą.

Natomiast według mnie na forum najlepiej jest pisać w języku, który Wy nazywacie naukowym, a ja prawidłowym polskim - pochwa, wargi sromowe, penis, moszna... Wtedy nie będzie obrażeń, sprzeczek, niedomówień...
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Mój kolega w pracy nazywa niunią nie minetę ale swoje wypieszczone autko. Mamy zatem 3-cie znaczenie tego słowa. Niunia to srom, kobieta i auto ;)
 
B

Blancaaa

Guest
i co w tym zlego??? cipka rowiez ma pare znaczeć: narzad, chlopak ktory nie umie poderwac laski, dziewczyna ktora jest chamska...wiec widzisz
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Ba - srom ma przynajmniej 2 znaczenia, z czego jedno bynajmniej nie seksualne! :D

Armagedonie, do czego zmierzasz z tymi znaczeniami...?
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ba - srom ma przynajmniej 2 znaczenia, z czego jedno bynajmniej nie seksualne! :D

Armagedonie, do czego zmierzasz z tymi znaczeniami...?

Do kontekstu drogie Panie kiedy dane słowo jest używane i od kontekstu właśnie nabiera swego zabarwienia czy to pozytywnego czy negatywnego.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Czy zdajesz sobie sprawę, że ostatnio wśród młodzieży określa się czasami atrakcyjne (podkreślam - atrakcyjne) dziewczyny mianem świni?
 
Do góry