Minetkowe Maratony?

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
No wypowiedzcie sie na ten temat drogie panie. Czy lubicie jak facet ponad 20 minut pieści języczkiem waszą naintymniejsza czesc ciała?? Możecie też napisać pare porad dla czesci meskiej tego forum np. jakie ruchy jezyczkiem sprawiaja wam najwiecej przyjemności. :sexy:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm... megamaraton powiadasz? Hm... pewnie tylko szybko wymiękam :D Chyba trzeba poćwiczyć.
Lubie jak delikatnie pieści moją łachteczkę i tak baaardzo powoli i calutką dokładnie.Jakie ruchy ? Moge je poruwnać do lizania :p
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Mogę się zgłosić na jakiś maraton... lubię lizanie i delikatne ssanie. Powolne ruchy języka, który kresli ósemki na mojej lechtaczce. Odlatuje przy tym...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku uwielbiam :D
ostatnio chyba z 7 razy pod rzad mialm orgazm :] nawet nie wiedzialam ze tyle moge
najbardziej lubie ssanie polaczone z takimi okrężnymi ruchami
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
jak ktos wie co robi i robi to dobrze to może kobiete doprowadzic do takiego stanu że jej orgazm trwa 10 minut trzesa jej sie nużki i wogóle odpływa mi niestety tylko raz tak sie udało zrobic. Coprawda potem sam byłem nieźle zmęczony.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ale warto Wiśnia ;) Jejku ale mam chętke ... Niedawno chłopak mi tak zrobił że mi sie nóżki trzęsły , to było mistszostwo ;)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
qrde. Nie wchodze wiecej na ten temat, bo jak czytam, to mi chcica rosnie i zaczne OT robic :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Wiśnia mi się wtedy trz nożki trzesly, jak wstalam, to stac nie umialam :D , ale fajnie bylo :D
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
kurde chcioal bym byc kobieta i poczuc jakie to uczuie jest jak sie trzesa nużki z roskoszy. Ale to chyba niemożliwe
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
oj nika to jeszcze nie znalazłem żadnej ktora potrafiła by mnie doprowadzić do takiego stanu żeby mi sie nużki telepały. Może jak taką znajde to będzie ta jedyna.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wiesz Wiśnia mi czasem udaje sie doprowdzic factea do takiego stanu :D
 

Badzio00

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja bardzo lubie piescic muszelke pocalunkami, delikatnym kasaniem i dotykiem... Nawet bardzo mnie to podnieca jak widze ze dziewczynie jest BOSKO z tego powodu;)

A trzesace sie nozki hmn.... Ci co tego nie przezyli nie wiedza co stracili:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie wiedza niestety :) Rafałek

jednym slowem ma sie ze mna chlopak dobrze :p
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
dbasz czyli o chlopaka i o jego trzesace sie nozki :)
A wiecie co? bylam przekonana ze wiekszosc facetow nie przepada za minetkami, ze robia to, zeby sie odwdzieczyc za "loda" itd. A tu sie okazuje, ze jednak ich tesh to podnieca i sie im to podoba. Super :eek:k:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no pewnie ze ich podnieca, moj to czasem ma takie dni, ze chce mnie zalizac i zassac na smierc, nawet mnie nie dopusci do tego, zebym mu sie odwdzieczyla, no i wtedy jest cudoffffnie
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
a ja tam lubie nie tak powoli tylko jak tak szybko piesci jezykiem i moze troszke mniej delikatnie to wtedy tak szybko dojde ze masakra no i nozki tez sie oczywiscie trzepotaja :D
wisnia no co ty... nie znalazles jeszcze takiej :D???
moj byly byl od lodzikow uzaleznoiny i nozki sie trzesly ale to juz kiedys mowilam :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
assia szybko jest super, tylko tak to facet moj za dlugo nie umie, ale jak ja tak "targa" na wszytskie stronki, na boki i do tego szybko to jest ekstra
 
Do góry