Minetkowe Maratony?

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Kriss, że co? eee... ? jesteś pewna że atrakcyjnych? że wogóle się tak określa? może to była czyjaś znajoma, ładna, ale nie lubiana xD?
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Kriss, że co? eee... ? jesteś pewna że atrakcyjnych? że wogóle się tak określa? może to była czyjaś znajoma, ładna, ale nie lubiana xD?
Moja koleżanka usłyszała to o sobie od jakiegoś smarka w autobusie, o mało co go nie poturbowała. Dopiero sporo później zupełnie inne osoby oświeciły ją, że w jego ustach to był komplement mający wyrażać jego zachwyt nad jej atrakcyjną powierzchownością. ;-)
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
Wiecie nie rozumiem o co wy sie klocicie? kazdy mowi jak chce, mi nie przeszkadza jakby mi facet cipka mowil, bo prawda jest taka ze to cipka, i nic nie zmieni, nawet jakas najdurniejsza nazwa, bo to i tak bedzie cipka. Oczywiscie niektorym laska niepasuje ta nazwa, oki ale nie klocicie sie o to, bo to jest chore, co mnie to obchodzi ze jakas dziewczyna ma mi za zle ze mowie cipka a nie np niunia? mi tak pasuje i tak lubie i mi to nie przeszkadza, wiec niech ta dziewczyna spada na bambus, ja nie bede jej karcic za to ze ona woli na cipke mowic niunia, to jest indywidualna sprawa, liczy sie tylko to ze wiadomo o jaka czesc ciala chodzi, a jesli jedni wola ja nazywacx cipka a inni niunia to spoko, niech i tak bedzie. Pozdrawiam
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
Wiecie nie rozumiem o co wy sie klocicie? kazdy mowi jak chce, mi nie przeszkadza jakby mi facet cipka mowil, bo prawda jest taka ze to cipka, i nic nie zmieni, nawet jakas najdurniejsza nazwa, bo to i tak bedzie cipka. Oczywiscie niektorym laska niepasuje ta nazwa, oki ale nie klocicie sie o to, bo to jest chore, co mnie to obchodzi ze jakas dziewczyna ma mi za zle ze mowie cipka a nie np niunia? mi tak pasuje i tak lubie i mi to nie przeszkadza, wiec niech ta dziewczyna spada na bambus, ja nie bede jej karcic za to ze ona woli na cipke mowic niunia, to jest indywidualna sprawa, liczy sie tylko to ze wiadomo o jaka czesc ciala chodzi, a jesli jedni wola ja nazywacx cipka a inni niunia to spoko, niech i tak bedzie. Pozdrawiam


Bardzo mądra wypowiedz i to kobiety. Brawo :eek:k: .

No niestety Blankaa już nie obroni swego stanowiska i swojej niuni bo...........................nie żyje, zgineła w wypadku samochodowym. :(
Mimo wszystko lubiłem ją i tęskno mi za nią :(
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
kurde fajnie ze dziewczyna oferuje swoja pomoc ale nie na kazdym profilu i nie po kilka razy...patrze nowy post wchodza a tam
Witam wszystkich!
Jesli macie problemy i chcecie anonimowo o nich pogadac nie koniecznie na forum napiszcie do mnie na

gg 12407401

lub piszcie na moim forum

http://mymlodziez.myforum.pl/index.php

chetnie porozmawiam, doradze, czy pociesze,,jestem przyszlym psychologiem ,pozdrawiam Paulina!
wrrrrrr

nie chodzi mi o minetke ^_^
 

Ziemniaczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Poradzę się tej przyszłej pani psycholog.... z wielką przyjemnością. A swoją drogą jaki autorytet ma 7nasto letnia dzioucha?

Na temat cipek, niuń, sromów i Panbu wie jakich innych jeszcze trzneli:
Słowo to nośnik. Zaczeń i przedewszystkim emocji - jak nazwę swój pokój chlewem to nie namnożą mi się tam od razu świnie


A w sprawie minetkowych maratonów - co kobiałki sądzicie w tym temacie o kolczykach w łozorku?

Osobiście mam. Ma dzioucha obecna miała przede mną 4 faciów, i żaden jej porządnie nie wyminetkował,
co z kolei udało się mnie. Się zastanawiam czy to zależy od mojego wspaniałego skill'a czy też od tego kawałka metalu ^^
 

Ziemniaczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
:eek:nusia
Ja robię jak potrafię, a że to moja pierwsza Kobieta (peany mógłbym na jej temat piać dzień i noc całą), i żę udaje mi się to co się udaje, to jestem z sibie cholernie zadowolony. Nie ma cudownijszego uczucia niż doprowadzić swą panią do rozkoszy, i jeszcze zostać za to skomplemetowanym ;]

:CiekawaŚwiata, dla Ciebie lekkie OT
Wystarczająco, żeby pośmiać się z 17 letniej aspirującej psycholog, która jakoś nie pojmuje tego, że wstawianie jednej i tej samej wiadomości w każdym możliwym temacie uznawane jest za spam. I raczej ludzi wnerwia i zniechęca :D Szczególnie, że.... a, nie chce mi się o tym zjawisku pisać, każdy przeca pojmie jego nonsens ;) Przynajmniej tak to postrzegam jako osoba z osiemnastoma wiosnami na karku (ale lubię sięcholernie wymądrzać, Alleluja;D)
Piszę specyficznie bo jestem specyficzny, połączenie buca z humanistą na bazie ścisłych przedmiotów ;D

Z tym kolczykiem to problem lekki mam, gdyż z boku języka żem go sobie zrobił. Po prostu zapomina człowiek czasem tym łozorem przycelować.
Dlatego się zastanawiam, czy nie zrobić sobie dla symetrii drugiego (tak zwany 'venom'), bądź też jeszcze dwóch - albo venom z kolczykiem pomiędzy tamtymi dwoma, albo venom + kolec na czubku łozora, albo venom + kolec głebiej, na środku. Myślicie, że to coś da? :daibel2:
 

X-KSIEZNICZKA

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Onusia Ty świnko:) jaka znawyczyni.

ja tam i tak uważam że kobieta kobiecie najlepiej na świecie:)

ONUSIA KISS SISTER:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
z kolczykiem w języku to chyba trzeba troszkę uważac :p

mi język mojego faceta bez kolczyka w zupełności wystarcza ;)
 

gadula_on73

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Oświęcim
ja często strzelam patelnię swojej pani i zawsze kończy się to trzęsącymi u niej nóżkami... to rewelacja! Polecam do pomocy w minetce wsadzić paluszek i masować górną część wejścia pussi
 
Do góry