Metale - metalowcy

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
ciamka napisał:
Psychedelic:
stopień rozwoju mózgu:
pantofelka
poziom myślenia:
dno i metr mułu
inne wskaźniki:
inne wskaźniki nie mają minusowej skali
diagnoza:
zamknąć w pokoju bez klamek, ze ścianami obitymi materacami...

Dziecinko jaki ladny wierszyk gddzie sie go nauczyles w przedszkolu?
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
To spraw sobie zwikery, bo jak ja wpisuję kretyn w google, to zawsze znajduję kogoś innego...dziwne nieprawdaż?
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ciamka przestan do cholery!!!

Tobie ludzie w twarz pluja a Ty na to ze deszcz pada.

Dalbys sobie spokój z tym tematem i pozwolil ludziom spokojnie podyskutowac :zly:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Mogą sobie pluć...gdybym miał zamiar się przejmować tym co inni mówią to już dawno wylądowałbym na srebrzysku...
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Psychedelica wyślijcie tam gdzie jego miejsce...do zakładu dla chorych psychodelicznie...
 
N

Neo

Guest
O ŻESZ TY... :znudzony: :mad: :wsciekly: :idiota: :kijemgo: :terminator: :nuke: !!! Ciamka, słuchaj ty niedojrzały zadufany w sobie przedstawicielu osobników o wyjątkowo niskiej inteligencji! Jestem metalem i wcale nie chodzę nachlany i zarzygany :zdegustowany: Nazywanie metalu waleniem w garnek jest objawem wysoko rozwiniętej głupoty i nieobeznania w temacie. Metal to bardzo szerokie pojęcie. Dzieli się na thrash, heavy, gothic, death, black, nu i wiele innych odłamów. Bezsensowny nieskładny łomot stanowi margines tej wspaniałej muzyki. Z Twojej logiki wynika że tępisz każdy przejaw indywidualności, to znaczy nie pozwalasz ludziom być szczęśliwymi! Według Ciebie każdy kto choć trochę się wyróżnia i nie jest zwykłym wegetującym szarym człowiekiem, jest zły. Gdyby wszyscy byli tacy sami, świat byłby bardzo zacofany i nijaki. Byłbyś świetnym inkwizytorem, wynocha do średniowiecza! :mad: Pewnie jak zobaczysz mordercę to stwierdzisz że wszyscy ludzie są mordercami, nie? Heh... Przemyśl sobie to...
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ciamka do sredniowiecza? hm.... To moze wpadnie do mnie do Bractwa to milo porozmawiamy :p

Neo dzieki Ci na nawarót na temat :)
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
poprostu ciamka to oszolom taki, ktos mo wbil do glowy jakies pojecia i mu tak zostalo. Nieodpowiada mi muzyka i kultura "metalowcow" ale oni sami w niczym mi nieprzyszkadzaja, niech se metaluja dowoli. A niemozna powiedziec ze metale to brudasi i dresiarze to chuligani, ale poprostu to smierdziele co akurat metala sluchaja i chuligani co w dresach chodza i tyle

[ Dodano: 18 Lipiec 05, 11:38 ]
Sama muzyka i kultura niema nic do tego (przeciez niejest nigdzie napisane "Sluchaj jak chcesz zostac metalem to niemyj sie przez miesiac")
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Dzieki Wazu za opinie. Ciesze sie ze wypowiada sie na temat równiez osoba nie nalezaca to tejze subkultury. Pozdrawiam :)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Podstawowym problem w rozmowach o subkulturach sa glupie sterotypy !, gdyby nie ten fakt... bylo by znacznie prosciej. No ale do rzeczy.
Osobiscie nie slucham metalu bo jakos to do mnie nie trafia. Fakt, ze nie dostaje ciarek na plecach przy dzwiekach metalu nie znaczy, ze nie toleruje tego gatunku. Nie lubie uogolniac i generalizowac.. nie lubie tez poprzez pryzmat nielicznych oceniac cala grupe.

Rzecz gustu, nic innego. ;)
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
a ja mam kilku kolegów co sobie metala słuchają i grają, no i spoko są. Nie rozumiem co można od nich chcieć. Szczególnie lubie "Bruna" czyli Piotrka W. którego z tego miejsca pozdrawiam...hmmm...ciekawe czemu włosy ściął...będę musiał spytać...Piotrek niech Samoobrona będzie z tobą i z wami forumowicze!
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja tam wszystkich toleruje i do żadnej subkultury niedyskrymiuje, jedynie sa jednostki, pojedyńcze osoby które mnie wkurzaja i ich nie lubie, ale ogólnie do metali nic nie mam niedawno na koncercie świetnie się bawiłam w gronie między innymi metali i punków w pogo i było extra, zabawa była niesamowicie kulturalna z ich strony bo własnie kiedy tam weszli skejciki i dresy to oni byli niedelikatni i psuli wszystko :]
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Pogo to w ogóle fajna sprawa! O ile ludzie potrafia sie bawic......

Wlasciwie to jak wedlug Was wyglada "rasowy" metalowiec?
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
"Rasowy metalowiec" nie wygląda on ma w głowie pewną ideologie i tu nie wygląd czyni go "rasowym" tylko to jaki jest :looka:
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Rasowy to pies najwyzej byc moze, ale policjantow w to mieszac niebedziemy
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
"Rasowy metalowiec" nie wygląda on ma w głowie pewną ideologie i tu nie wygląd czyni go "rasowym" tylko to jaki jest

racja racja racja. w końcu ktoś coś mądrego napisał. zgadzam się w 100%.
metale to dla mnie spoko ludzie. obracam się w tym kręgu i dobrze mi się z nimi żyje. mają swój sposób myślenia, swoje idee i swoje poglądy, które zgadzają się z moimi. nie chodzi tylko o muzykę. muzka to tylko miły dodatek dla ucha :D
 
Do góry