Metale - metalowcy

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
buhehehhe... :rotfl: :rotfl:
zapomnialam ze w Nowej Hucie to same drechy chuligani i pseudokibice :hyhy:
huhuhuhu bOjcie sie :hyhy: :idiota: :kijemgo:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
No bo ja...

No bo ja to bym nie pojechał do nh, nawet jakby mi ktoś worek złota oferował :dontgetit: Bo tam to chyba ludzie już nie mieszkają...
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
oj dzieciaczku dzieciaczku :] co Ty chlopcze wies o zYciu i Nowej Hucie :/ wyobraz sobie ze mieszkaja ludzie nawet Ci powiem ze calkiem przyzwoici i nieglupi :p i maja nogi i glowy i rece a w glowach wcale nie pusto !
skad jestes jeSli wOlno spyTac ?
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
?

Skąd jestem w jakim sensie?
Skąd pochodzę?
Gdzie jestem zameldowany?
Gdzie mieszkam?
Czy gdzie obecnie się znajduje?
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
raczej mi chodzilo o to gdzie mieszkas skoro sie bois do Huty wejsc :p
poza tym ciekawi mnie gdzie to jest tak bezpiecznie :p
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
wiem wiem :p
no tam to rzeczywiscie jest bezpiecznie bo same zarobasy mieszkaja :p wille mercedesy i te sprawy :p
jednym slowem jestes nieprzystosowany do zycia :p
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
kiSka napisał:
wiem wiem :p
no tam to rzeczywiscie jest bezpiecznie bo same zarobasy mieszkaja :p wille mercedesy i te sprawy :p
jednym slowem jestes nieprzystosowany do zycia :p
Śmieszne! Po co mam się pchać na nh? Nie mam tam żadnej potrzeby przebywać, ani tam jeździć...więc powiedz mi po co mam jeździć kilkanaście kilometrów na nh?
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
nikt Ci sie nie kaze pchac :p
mowie tYlko, ze skoro mieskas w takiej okolicy i jesce nie bywasz w Hucie (bo cie nie ciagnie) to gow.no wies o tym jacy ludzie tam mieszkaja :/ myslisz ze same drechy a to wcale nieprawda... spotkasz metali a nawet szkoly gdzie wiekszosc uczniow stanowia metale... dodam porzadne !!
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
lolasz napisał:
ja jestem dresem i dobrze mi z tym

_________________

No dobrze, ciesze się twoim szczęściem tylko nie rozumiem co moja wypowiedź ma z tym wspólnego :D:D:D:D :rotfl:
A swoją drogą to zaiste, że ciamka ma takie wyrobione zdanie o wszystkim :D:D:D :rotfl: i patrzy na świat poprzez pryzmat swojej ogólnej opini :znudzony: Ciamka mylę się ??? :chytry: To jest swoiście dla mnie ciekawe :D:D :hyhy:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Ciekawe tylko czemu wszyscy w krk, oprócz tych którzy w nh mieszkają unikają nowej huty jak ognia?
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ciekawe tylko czemu wszyscy w krk, oprócz tych którzy w nh mieszkają unikają nowej huty jak ognia?
:rotfl: a jaki to ma związek z tematem ??? :chytry: pogadaj sobie o tym na priv ;)
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ciamka przpraszam za pomylke w ksywie.

Moze nie zauwazyliscie ale odbiegacie nieco od tematu. Brzmi on "Metale", a nie "Ogolne poglady na zycie Ciamki". :p

:zly:
Ciamka moj drogi zastanawiam sie czy prezentowane przez Ciebie poglady to Twoje prawdziwe "ja" czy raczej mlodzienczy bunt? Mam nadzieje ze to drugie, bo osobnik o takim zakresie tolerancji z pewnoscia nie uczyni tego swiata lepszym. Przepraszam Cie za te slowa, ale nie podobaja mi sie Twoje uogólnienia wzgledem ludzi. Wszystkie metale to brudasy.... A czy wszystkie dresy to czyscioszki? Czy kazdy czlowiek to blondyn? Czy kazda dziewczyna jest niesympatyczna? :hyhy: Zastanów sie nad tym

Przepraszam metalowca którego urazily niesprawiedliwe poglady. Popieram Cie. Mam znajomych metali i to wcale nie brudasy (owszem tacy sie zdarzaja, ale to zwykle juz nie metalowcy lecz cpuni- a to juz inna bajka).

Pozdrawiam
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
A kto jest wedlug Ciebie pozytywny? Jak rozumiesz normalnosc? Kogo szanujesz? Powiedz.
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Człowiek normalny to osoba która nie wyróżnia się z tłumu, przez ubiór, fryzurę lub zachowanie
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
buhehehehe tYs chyba na glowe upadl :p a z kogo bys sie smial jakby wsyscy byli tacy sami ? i nikt sie nie wyroznial... niektorzy sa indywidualistami (a chyba ba tym forum tes sa tacy ludzie ktorzy maja swoja muzyke, swoj styl ubioru, i swoj Swiat :p ) i nie lubie wygladac tak jak wszyscy :p
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
A mi jednak dobrze z tym, że jestem nienormalna i wolę być nienormalna niż jak wszyscy :hyhy: przynajmniej jestem sobą a nie jakąś niewolnicą mody i powszechnej mentalności :hyhy:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
A mi jednak dobrze z tym, że jestem nienormalna i wolę być nienormalna niż jak wszyscy Hyhy przynajmniej jestem sobą a nie jakąś niewolnicą mody i powszechnej mentalności Hyhy
Wyobraź sobie osobę, która ubrała się w ten sposób!
Jest ona profesorem na UJ, na wykład założyła krótkie spodenki, nie włożyła koszuli do końca, do spodni, a w dodatku jak mówi to się pluje, a w jej włosach tkwi ząbek od grzebiena...
Masz rację, on nie wyróżnie się z tłumu, ale wyobraźcie sobie coś takiego :hyhy:
 
Do góry