Metale - metalowcy

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
ale o czym Ty mowis ?
1. wypowiedz zupelnie nie zwiazana z tematem
2. przeczysz samemu sobie !
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
kiSka napisał:
ale o czym Ty mowis ?
1. wypowiedz zupelnie nie zwiazana z tematem
2. przeczysz samemu sobie !

1. Wypowiedź związana z tematem:

A mi jednak dobrze z tym, że jestem nienormalna i wolę być nienormalna niż jak wszyscy :hyhy: przynajmniej jestem sobą a nie jakąś niewolnicą mody i powszechnej mentalności :hyhy:
2. Nie zauważyłem abym sam sobie przeczył...
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
:rotfl: a ja cie ciamka za cholere nie rozumiem :rotfl: po co mam sobie wyobrażać takie osoby ??? :zdziwko: :rotfl: Jaki to ma związek z moją indywidualnością i tym, że jestem sobą :rotfl: :rotfl: :rotfl: ??? A co twojej wypowiedzi to jest zarąbiście mało prawdopodobne, że ktoś się tak "wyszykuje" do pracy a co dopiero profesor :dezorientacja: a to, że ktoś ma swój styl wcale nie znaczy, ze nie ma wyczucia smaku i nie potrafi ubrać się stosownie do okazji :zdegustowany: :chytry:
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
ciamka, bez urazy ale nie wiem o czym mowisz i Twoje wypowiedzi pozbawione sa glebszej logiki.. poszukaj argumentow a potem obrazaj innych ludzi..
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Widzę że muszę trochę obniżyć loty, bo większość z was nie wie co ja chce powiedzieć...
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ciamka czy ty jestes taki prózny czy glupi?? Myslisz ze ci wszyscy do piet nie dorastaja. A dyskusja z toba jest bez sensu. Chcialabym cie kiedys poznac... popatrzec ci w oczy i spróbowac dyskusji na zywo.

Przepraszam innych. Kolega moze nie zrozumial tamatu :)
 

Soul

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Piaseczno
Metale:)

hmmm..nie kazdy metal jest tzw brudasem :zdegustowany: itp...
znam paru metali i są Oni wartosciowymi ludzimi..miejacymi swój styl:)
sama ma chłopaka metal:) i jest On super normalnym człowiekiem:) słuchajacym cieszkiej rzygajacej:p muzyki:) sama tez jej słucham:) :zawstydzony: ;)

pozdrawiam:* :)
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z Toba w pelni Soul. :rotfl:

Ciamka ty jednak jestes prózny :zdziwko:

Pozdrawiam!!!!

A teraz moze z innej strony... Czego nie lubicie u metalowców? :hyhy:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Nie sądzę abym był próżny. Poprostu niektórzy nierozumieją co ja mam na myśli, i co chcę przekazać. Więc albo wy podwyższycie swoje loty, albo ja będę zmuszony swoje obniżyć...
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ty sie lepiej już nie wypowiadaj :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Pozatym ten temat cię nie dotyczy prawda :> Owszem chciałam znać twoje argumenty i uzasadnienie opinii ale ty sam jej nie umiesz uzasadnić :rotfl: więc vhyba to nie ma sensu :rotfl: :hyhy:
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
ciamka jest bardzo kontrowersyjną osobą (nie mam nic przeciwko), ale myślę że wszystko zakłada z góry, że każdy (np.) Metal jest brudasem itd.... Myślę również, że powinnismy się wzajemnie tolerować. każdy moze miec swój styl i choc czasem nam sie to nie podoba to trzeba zauwazyc, że Metale (o których jest mowa) są takimi samymi ludzmi jak my. Można miec jakies złe wspomnienia ale nie mozna oceniac Ich wszystkich tak samo.
Dziekuję za uwagę xD
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Ania-kg, wyobraź sobie że ja dość dużo wiem o metalach, itp. może nawet więcej niż się tobie wydaje, więc nie rozmiem slaczego sadzisz że temat mnie nie dotyczy...
 

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiesz co? Ja jestem metalówa i czuje sie obrazona...:/ Metalowcy to nie brudasy! (w większosci nie) Jestem harcerką nie pije nie pale nie cpam nie przeklinam I SIE MYJE!!!
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
ciamka, ty masz 14 lat.. nie wydaje mi sie zebys znal metali tak jak ty to twierdzisz.. i generalnie widze ze malo wiesz.. i faktycznie lepiej obniz loty bo jestes prozny i chyba zbyt wysoko sie cenisz..
 

Soul

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Piaseczno
empty masz racjie;) ja tez mam dopiero 15 lat;) ale nie osądzam ludzi po samym wygladzie..;)itp

pozdrawiam :zawstydzony: :)
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
ciamka wiedz sobie ile chcesz. Nie obchodzi mnie to, ale nie obrażaj innych, bo to przegięcie = = = =
Jesteś dziwną osobą. Nie mam nic do metali. a to że z jedną osobą masz złe wspomnienia nie znaczy ze wszyscy tacy sa.


ja tez mam 14 latek i wydaje mi się że myśle troszke dojrzalej niż ciamka no ale bez obrazy.....

Siuniak takie osoby jak Ty sie podziwia :D! pozdrowienia
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
metal---> młot---> młoty---> Everton Liverpool
Lokalny rywal wszystkim znanego FC Liverpool, w ostatnim sezonie duzy sukces 4 miejsce i wyprzedzili klub Dudka.

A tymrazem wbrew zasadzie mojego guru Jędrusia na temat:
Jak nawet nietolerujesz i niecierpisz tego stylu zycia i muzyki, to zastanow sie ze metale niemaja takiego zycia latwego wcale, idzie sobie taki metal z dlugim wlosami i ogladac sie mosi calyczas czy go czasem zadne ziomale niewidz itp. A wiec jak argumenty namawiajace cie do tolerancji cie nie przekonuja to moze litosc do nich cie skruszy.
 
Do góry