Męskie stringi i japonki

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Stringi nie dlaczego?? bo uwielbiam bokserki :D
Japonki nie bo nie chodzę w klapkach ogólnie. Wystarczy mi moja kolekcja bucików :p
 

rafal84

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja w stringach chodze od 8 lat. Pierwsze dostalem od kobiety na 18te urodziny i sobie bardzo chwale. Na poczatku tez myslalem, ze sznurek w tylku bedzie cholernie przeszkadzal. No i przeszkadzal - przez pierwsze 3 dni. Pozniej sie czlowiek do tego przyzwyczaja. I musze powiedziec ze chodzenie w stringach jest po prostu mega wygodne. Nie wyobrazam sobie chodzenia w lato w jakichs innych gaciach, a zreszta zima tez nie widze specjalnych przeszkod w ich noszeniu- jak sie dlugo lazi po mrozie to niezaleznie od tego co jest na tylku, ten i tak zmarznie.
Aktualnie mam okolo 10 sztuk w szufladzie. I specjalnie sie nie ukrywam z tym, ze nosze stringi. Laze w nich po miescie, na silownie, pograc w siatkowke, pobiegac. Po prostu sie nadaja do wszystkiego. Tylek sie poci jak w kazdych innych, za to nic sie nie podwija jak w luznych bokserkach. Zawsze sa na swoim miejscu w przeciwienstwie do zwijajacych sie wkurzajacych slipek. I slyszalem jeszcze od ludzi, ze stringi sa fe, bo sa opiete i gniota jajka... ludzie- kto wam takich bzdur naopowiadal? Przecietne stringi nie sa bardziej opiete niz zwykle slipy czy przylegajace bokserki. To oczywiscie zalezy tez od kroju stringow. Generalnie pojecie meskich stringow wypaczaja jakies sex-shopy i sklepy promujace meskie stringi z jakimis slonikami, trabami, uszami czy czymkolwiek innym. Normalne stringi sie od tego szajsu naprawde roznia, nie tylko krojem, ale i materialem, z ktorego sa zrobione. Ze stringow polecam np stringi SestoSenso-Comix - wysoki stan, przyjemny w dotyku material, Lub stringi marki Key - od biodrowek po stan wysoki. Fajne sa tez stringi firmy Cottonworld, ale do chodzenia w stringach tylko na szerokiej gumce sie trzeba przyzwyczaic. Moja kobieta to akceptuje, nawet jej sie to podoba. Mowi, ze mam ladny (nieowlosiony) tylek i calkiem fajnie to wyglada. Takze przed krytykowaniem czegos najpierw polecalbym samemu sprobowac, a dopiero pozniej sie o czymkolwiek wypowiadac :)
Pozdrawiam.
R.
 

Arhol

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zwałe miałem niesamowitą z całego tematu... : DDD.

Co do japonek, nie wiem sam ich nigdy nie nosiłem i nosić nie zamierzam, przez lato zakładam i tak adidasy, lub jeśli nie trzeba inne buty :p. Nie mam nic przeciwko ale nie podobają mi się.

CO do stringów to miałem taką zwałe ze śmiechu że dzięki, zdecydowanie odpada i nawet nie pomyślałbym że można nosić coś takiego...
 
Do góry