Męskie stringi i japonki

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Witam. Interesują mnie Wasze opinie na temat stringów i japonek dla panów.
Większość znajomych których o to pytam są "na nie".
A Wy???:)
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Stringi założyłem raz, wpijanie się cienkiego paska w dupę raczej nie przypadło mi do gustu, więc sądzę, że to był pierwszy i ostatni raz.

Co do japonek to zależy. Latem gdzieś na wakacjach lubię bo wygodnie mi się w nich chodzi, ale raczej nie poszedłbym w nich np. do centrum handlowego.
 

blondas

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
Kurcze, zdania na ten temat pewnie będą podzielone i zapewne pojawiłoby się tu: to jest pedalskie czy też że noszą to cioty. Dla mnie te określenia są po prostu chore. Ale nie o tym temat.

Osobiście lubię japonki, mimo że w tym kraju często można usłyszeć coś niemiłego jeśli się je posiada na stopach, ale mam to gdzieś. Stringi? Hmmm. Nie noszę, może kiedyś spróbuję to napisze coś o tym :)

Pozdrawiam "dizelkowi" jeśli będzie to czytał xd Wypowiedz się prosze, bo mądrze piszesz :p
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Kurcze, zdania na ten temat pewnie będą podzielone i zapewne pojawiłoby się tu: to jest pedalskie czy też że noszą to cioty. Dla mnie te określenia są po prostu chore.

Hmm... w sumie to właśnie dlatego założyłam ten temat, napisałam, że większość mężczyzn jest "na nie", bo nie chciałam używać prawdziwego słownictwa :)
Które brzmi podobnie do zacytowanego :)
 

GreenBallz

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Stringi zdecydowanie nie, gdyż uważam że są dla kobiet, ew. dla gejów.

Japonki to dla mnie nic nowego, bo sam noszę.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Dlaczego większość facetow uważa, że stringi są właśnie tylko dla kobiet, albo dla gejów?
To, że nie nosicie ich bo są dla was niewygodne rozumiem, ale skąd taka argumentacja?
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Uwielbiam nosić japonki w lato. Są modne i wygodne.
c0x, nie wiem dlaczego nie chciałbyś w nich wyjść, np. do centrum handlowego. To przecież żaden wstyd.

A co do stringów mam podzielone zdania. Myślę, że są dość niewygodne, choć sam jeszcze nie próbowałem, ale jakoś mi się do tego nie śpieszy. Uważam, że facet bez względu na orientacje nie powinien zakładać damskiej bielizny.
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Uwielbiam nosić japonki w lato. Są modne i wygodne.
c0x, nie wiem dlaczego nie chciałbyś w nich wyjść, np. do centrum handlowego. To przecież żaden wstyd.

Nie chodzi o wstyd. Po prostu klapki kojarzą mi się z wakacjami nad morzem albo z basenem, więc raczej czułbym się nieswojo paradując w nich po mieście.
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Zgadzam się z jedną wypowiedzią, bo każdy z nas ma na ten temat swoją opinię, ale też nie rozumiem, jeśli chłopak ma japonki na stopach to od razu trzeba go wyzywać od różnych??? :/
Nie wiem ja uważam, że ten kraj raczej nigdy się nie zmieni i nie będzie przystosowany do tego co się dzieję za granicą, bo my jesteśmy daleko w tyle... <_<
Męskie stringi...Hmm . . . Nie wiem sam nigdy nie miałem ich na sobie, ale na pewno kiedyś spróbuję bo wszystkiego trzeba próbować w życiu, ale też innym to nie pasuje bo zaraz słychać różne wyzwiska, także lepiej się na ten temat nie wypowiadać.
Pozdrawiam Serdecznie
Damian :)

Oraz też Cię pozdrawiam Blondas :)
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
Zgadzam się z jedną wypowiedzią, bo każdy z nas ma na ten temat swoją opinię, ale też nie rozumiem, jeśli chłopak ma japonki na stopach to od razu trzeba go wyzywać od różnych??? :/
Nie wiem ja uważam, że ten kraj raczej nigdy się nie zmieni i nie będzie przystosowany do tego co się dzieję za granicą, bo my jesteśmy daleko w tyle... <_<

Po to jest forum...zeby dzielic sie swoim zdaniem i swoja opinia :p
polska jest poprostu zacofana zarowno metalnie jak i politycznie...a w kraju gdzie mode wyznaczaja dresy, trudno jest sie odnalezc ludzia unikatowym ;)

Pozdrawiam ;)
 
Do góry