Męskie stringi i japonki

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Stringi dla faceta? Chyba sobie jaja robicie. To co teraz czuję to chyba zażenowanie.
 

Lolinka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
110
Punkty reakcji
1
Japonki, okej , nawet mój stary je nosi , ale męskie stringi ?!
To już przesada.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
nie widze w niczym przesady japonki są ok ,stringi tez , jak komus pasują to czemu nie...
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Stringów nigdy nie miałem, więc nie nosiłem. Mieć pewnie nie będę nigdy, nosić więc też nie będę. Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. Nie twierdzę że to pedalskie czy jak to tam nazywają. Dla mnie stringi, poza tym że są bardzo ekonomiczne, nie mają żadnych innych zalet =). Nawet u kobiet podoba mi się to szczerze powiedziawszy średnio. Wolę jakąś koronkę, czy coś.

Co do japonek nie mam zdania. Nie rozróżniam ich na męskie czy damskie. Obuwie jak obuwie. Sam osobiście nie noszę, nie przeszkadza mi jak ktoś nosi. Pewnie są wygodne na lato, więc dlaczego by nie?
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Japonki tylko wtedy, kiedy pasują do całości stroju, a stringi tylko wtedy, kiedy pasują do kształtności tyłka. Przy pewnych gabarytach już nie uchodzą :p
 

nowitzki

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Poznań
Japonki noszę w wakacje zazwyczaj, stringi odpadają to raczej dla panów innej orientacji. :mruga:
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
co za ograniczeni ludzie... litosci.. japonki = gej ?! omg jezeli ktos sie dobrze czuje w stringach i mu pasują do dla czego nie ... a japonki to normalne klapki i do niedawna nawet niewiedzialem ze u ludzi takie emocje wzbudzają xD
 
K

kinga_sc

Guest
Facet w japonkach wygląda jak homo.
Jest to a bynajmniej niemęskie.
To samo tyczy sandałów, klapek itd... adidasy są ok!
Męskie stringi... no coment.
WTF?
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
oł gasz ,do tego ortalion i łańcuch na szyi ? :p po co sie tak ograniczac,lepiej sie bawić modą , w upal każesz swojemu facetowi w adidasach chodzic?
 
K

kinga_sc

Guest
Ja też nie lubię klapek, sandał itp dziwactw i on także.
On adidasy, eleganckie buty ja też i szpilki.
W zimie kozaki, trapery.
Innego obuwia nie akceptuję.
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Stringi?- taaaa... moze jeszcze ponczochy, stanik, mini i szpilki. Dla mnie Transwestytyzm i gejoza.

Japonki przejda, z tym ze sam nie nosze i nie podoba mi sie to u facetów.
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
haha :D dostalem striny na urodziny wczoraj...takiego byka :p
to jest fajna spra wa do zabawy z dziewczyna :D faza jest :D
 

sołtys

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Gdańsk
Japonki jak najbardziej, zdecydowanie bardziej niż klapki. Oczywiście wszystko musi być z gustem i odpowiednio dobrane od reszty stroju i sytuacji.

Stringi też jak najbardziej tak. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie innej bielizny. Noszę je już od kilku lat i ku zdziwieniu innych nie jestem żadnym gejem. Opinie o wrzynającym się pasku są chyba tworzone wyłącznie przez osoby które ich nigdy nie ubrały. Kiedy przychodzi lato nie wyobrażam sobie innej bielizny. Ważne żeby były dobrej jakości, żadna tandetna bawełna. Szkoda że jesteśmy jeszcze tak zacofani że poza małą garstką wtajemniczonych muszę się z tym ukrywać, chociaż powoli już się przełamałem i przestaję się przejmować tym co mówią inni. Fajnie by było gdyby każdy zajął się sob, bo mnie na przykład totalnie nie obchodzi co kto nosi na ulicy. Każdemu mogę polecić przełamanie się i noszenie stringów. W 90% to co sie o nich słyszy to stereotypy które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jedynym problemem są inni ludzie którzy tak łatwo wypowiadają się na tematy o których nie maja pojęcia.
 
A

Alek06

Guest
męska.jpg
Stringi może niekoniecznie , ale takie majteczki jak najbardziej widziałabym u swojego mężczyzny
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
tia, pod warunkiem, że ma w miarę ogarnięte ciało, bo jeżeli wisi mu maciek i tłuszcz wylewający się po bokach, to tylko workowate bokserasy dla takiego, a nie dopasowane szorciki
naughty.gif
 
Do góry