Matura 2009

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Ja miałem dzisiaj ustną z niemieckiego :) Wynik 19/20, nawet się ciesze :)

Na szczęście to już koniec matur !
 

cyjanek

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nibylandia
A ja już prawie 2 tygodnie wakacjuję :D
A matury poszły mi sreednio, z polaka porażka bo tylko 12 :( stres mnie zjadł :bag:
Teraz jeszcze miesiąc w oczekiwaniu na wyniki pisemnych :/
 

damiano14

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
kątownia
Ja też już dawno po maturach ale o wakacjach mogę na razie zapomnieć bo jescze zawodowy 15 i 16 ;)

a ustne ?? Polski 20/20 :pP ang 13/20 :/ heh

Teraz czekam na wyniki reszty i marzę o AGH :)

Pzdr!
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
czy jest mozliwosc, ze wyniki matur beda szybciej czy trzeba czekac do 30 czerwca?
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
jak większość cieszę się, że mam to już za sobą ;)

moje wyniki to - polski 100% :D
angielski - 75 % ;) co prawda liczyłam na więcej, no ale niestety stres robi swoje ; ))
 

karollaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podhale :D
to te same kody ktore naklejalismy na maturach czy jakies inne?

wg mnie to inne kody (te które naklejaliśmy to tylko pesel, nr ucznia...klasa+nr w dzienniku, i jeszcze jakieś pier**dołki - które nie są kodem do logowania)...
(Tymi kodami do sprawdzenia wyniku...logowałam się żeby sprawdzić nr sali w której miałam pisać...)

:D omg...ale ja już zupełnie zapomniałam o maturach...!!! (po co ja tu przyszłam... "mogłam tego nie czytać"... - a teraz znowu będę się zadręczać ze nie zdam matury :p )
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hmm wszędzie szukam odpowiedzi na pytanie " Kiedy dokładnie można sprawdzić w internecie wyniki matur?" i nikt nie mówi nic konkretnego. Jeśli jest ktoś kto wie kiedy już na 100% będzie można sprawdzić to proszę o napisanie o tym na forum!
 

xxJUSTYNAxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
Hmm wszędzie szukam odpowiedzi na pytanie " Kiedy dokładnie można sprawdzić w internecie wyniki matur?" i nikt nie mówi nic konkretnego. Jeśli jest ktoś kto wie kiedy już na 100% będzie można sprawdzić to proszę o napisanie o tym na forum!

Ja także mam ten sam dylemat. Ktoś wyżej pisał że bodajże 24 ale z tym najwidoczniej też pewności nie ma...
 

xxJUSTYNAxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
Nie no coś Ty.. To jest nie możliwe. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje odpowiedzi na stronie swojej komisji egzaminacyjnej. Ja po prostu chciałabym wiedzieć kiedy to będzie możliwe....
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Nie no coś Ty.. To jest nie możliwe. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje odpowiedzi na stronie swojej komisji egzaminacyjnej. Ja po prostu chciałabym wiedzieć kiedy to będzie możliwe....
Skąd ta pewność że można sprawdzić na stronie komisji ??
 

xxJUSTYNAxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
Skąd ta pewność że można sprawdzić na stronie komisji ??
Bo tak jest co roku. Rok temu koleżanka pisała mature, to mówi że tak własnie było :) Z reszta tak samo jest z egzaminem gimnazjalnym, więc nie sądze żeby z każdymi egzaminami coś innego mieli kombinować.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
hm... no np na stronie cke poznaniu

klikając na wyniki to trzeba podać identyfikator a później klucz.

Ani jednego, ani drugiego niemam, więc niewiem jak tam można sprawidzić wyniki
 

xxJUSTYNAxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
Powinieneś mieć. Nam rozdawali kody już przed pisemną maturą z polskiego. Myśle, że może nie wszędzie jest ta procedura wprowadzona skoro nie dostałeś tego kodu. Może powinieneś pójść do szkoły i to wyjaśnić?
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Powinieneś mieć. Nam rozdawali kody już przed pisemną maturą z polskiego. Myśle, że może nie wszędzie jest ta procedura wprowadzona skoro nie dostałeś tego kodu. Może powinieneś pójść do szkoły i to wyjaśnić?
Nikt tego nie dostał z mojej szkoły.

No a ty skad jestes ?? Może u ciebie jest taka możliwość sprawdzenia na stronce, a u poznańskiej okręgowej komisji niema
 

xxJUSTYNAxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
W Białymstoku. Może masz racje, że wszędzie nie ma takiej możliwości... Ale to w sumie głupie by musiało być i niesprawiedliwe, że niektórzy będą znać swoje wyniki wcześniej niż inni...
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Zauważyliście, że tegoroczny klucz maturalny np. z geografii nie jest taki sam jak klucz z tamtego roku ? :) Jest łagodniejsze ocenianie, można się spodziewać wyższych wyników ;)
 
Do góry