Marihuana

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
to fakt.... zaniki pamięciowe są.

a po za tym baardzo dużo toksyn przedostaje sie do organizmu czlowieka. ale jak by porównac takiego co sobie zajara raz na tydzien z palaczem co pali codziennie po kilka papierosów (nie bede mowil ile bo nie chce sie pomylic ) to na jedno wychodzi- tak samo jeden i drugi ma zanieczyszczony organizm :)
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
Marihuana jest fajna na początku wszystko ładnie się zaczyna fajny humorek fajna wiksa w głowie ale później już jest coraz gorzej zaczynasz coraz więcej jarać chcesz spróbować innych środków później zaczyna ci brakować sianka na jaranko lub fete jest coraz gorzej dlatego trzeba umieć powiedzieć sobie STOP trzeba się zmierzyć z własna siła woli np. mi się udało z tego wyjść i tego nie żałuje mam nadzieje że bedzie więcej takich ludzi jak ja. Jak skończyłem jarać to moje życie się zmieniło wtedy byłem nerwowy nie było tyg w którym bym się nie pizgał a teraz jestom spokojny wtedy nie myślałem o jutrze tylko żyłem kazdym dniem. Łatwiej jest się w to wplątac niż z tego wyjść.

POZDRO DLA WSZYSTKICH :)
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
Marihuana jest fajna na początku wszystko ładnie się zaczyna fajny humorek fajna wiksa w głowie ale później już jest coraz gorzej zaczynasz coraz więcej jarać chcesz spróbować innych środków później zaczyna ci brakować sianka na jaranko lub fete jest coraz gorzej dlatego trzeba umieć powiedzieć sobie STOP trzeba się zmierzyć z własna siła woli np. mi się udało z tego wyjść i tego nie żałuje mam nadzieje że bedzie więcej takich ludzi jak ja. Jak skończyłem jarać to moje życie się zmieniło wtedy byłem nerwowy nie było tyg w którym bym się nie pizgał a teraz jestom spokojny wtedy nie myślałem o jutrze tylko żyłem kazdym dniem. Łatwiej jest się w to wplątac niż z tego wyjść.

POZDRO DLA WSZYSTKICH :)
No ja mam nadzieję ,że nie będzie więcej takich ludzi jak ty skoro uważasz rapera Gurala za swojego Boga i ,że od niego jest 10 przykazań bożych to jednak nie do końca potrafiłeś powiedzieć to stop w dobrym dla ciebie momencie ;)


Sry nie mogłem się powstrzymać :lol:
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja czasami stosuję niewielkie ilości jako lekarstwo na PMS.Podejrzewam, że jakbym poszła do lekarza to przepisałby mi środek podobnie działający, albo jakiś uspokajający po którym bym spała.A mam wtedy taki stan nerwicowy, że lepiej się nie zbliżać.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
to fakt.... zaniki pamięciowe są.

Ale bzdura.Ludzie skąd wy bierzecie takie rewelacje?Z bravo?

Ja pale trawę i czasami hasz od ok 6 lat,choć z przerwami a ostatnio bardzo mało to kiedys prawie codziennie i bardzo duzo.
I jakoś jestem w stanie nauczyć się na bardzo trudne egzaminy,podobnie moi znajomi.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ale bzdura.Ludzie skąd wy bierzecie takie rewelacje?Z bravo?

Ja pale trawę i czasami hasz od ok 6 lat,choć z przerwami a ostatnio bardzo mało to kiedys prawie codziennie i bardzo duzo.
I jakoś jestem w stanie nauczyć się na bardzo trudne egzaminy,podobnie moi znajomi.

posłuchaj jeśli robisz przerwy to pamięć jak by powiedzieć regeneruje się...

wiele osób wypowiadało się ze zapomina duzo rzeczy, trudno im zapamiętać i ma problemy z nauka.
a skąd to biorę z trawka.org- forum o marihuanie. większość osób które tam sie wypowiadają są doświadczoni w tych tematach...
 

bioly777

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ganja to jest cos!!!Na serio takie efekty:D:DProboj tylko sie nie uzalezniaj:p
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Nie ma nic w niej złego jesli myślisz ale w brew pozorom można sobie wkrecać jady nie będąc na fazie różne rzeczy między innymi wymyślanie sobie to co przynosi pecha a co nie ale nie wiele jest skutków ubocznych palenia marihuany ...
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
A mam takie pytanie ?
Czy przed paleniem wiedzieliście że na pewno upalicie się i będziecie robić jazdy... A gdy już wypaliliście to nic się nie zmieniło chwyciliście doła i współczuliście sobie że niektórzy mogą się upalić a wy nie ?

Nie wiem czy ktoś mnie zrozumiał ale nie umiem tego tak normalnie wytłumaczyć :| Heh :]
 

patrycjaxxx

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
JA PALILAM MARIHUANE... SPOKO JEST:) SMIESZNIE NO ALE NIE WCIAGNELO MNIE TO ZA BARDZO... NAJLEPSZE JEST TO ZE SIE NIC NIE PAMIETA
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
1. Krzyczeć czy tam pisac dużymi-nie musisz bo kto będzie chciał to sobie przeczyta
2. Wyróżniasz się nie stylem i czcionką tylko sobą
3.co w paleniu trawy jest śmiesznego? humor?
4.Co znaczy w Twoim rozumowaniu słowo spoko? pojedyńczy wyskok z trawą?
5.Tyle trawy sie napaliłam, ale jakoś do tej pory wszystko pamiętam..
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Nie pale i nie jem bo nie ma u nas na wsi dilera.

Ale za to często jem szczaw.

A ile teraz kosztuje Gandzia ?? Mam trochę pola ugorem to wiecie... ;>
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Mam dwie maciory to się selnie i na ziąło będzie. :)

Aha i szybkie pytanie do tych co maja swoja hodowle, podlewać Domestosem czy może lepiej Clinem ze szczyptą papryki słodkiej ?

Bo tak czytam i widzę co drugi to zapalony palacz ;>
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
hmm Domyślałem sie. :)

Razem mam 4 maciory więc jak tylko wyhoduje to zamiast siana dam zioło. :p

A gdzie dostane dobrą polską gandzie ? W grę wchodzą tylko renomowane firmy.

Aha i czy to prawda że te zioło jest nielegalne ?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja już dałem raport do moderatora... aby przynajmniej go ostrzegł przed tym co teraz robi. znalazła sobie chłopczyna ze wsi sposób na nabijanie postów...
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
@jacobbs
Jestem a co ? Jakiś problemik ? ;>

@master6x6
Znalazła się chłopoczyna z miasta ... nie jestem tak obeznany jak wy ... trudno tak to zrozumieć ? :<

Co za bulwersy ... i jak ma się człowiek rozwijać jak zaraz doczepią się jakieś 666 satany...

Nie podoba się nie czytaj, proste.

Zazdrościcie chyba zdrowego i świeżego powietrza ...


YoMan:
Ostrzeżenie, prosze pisac "normalne" posty. Bez bzdurnego ich nabijania. Wielu juz zakonczylo swoja kariere na forum, piszac takie bzdurne posty, popsujac swoja inteligencja
 
Do góry