manicure hybrydowy

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
popełniłam zakup! na dobry początek jeden kolor sobie kupiłam no i zobaczę czy mi to przypasuje w ogóle. swoją drogą stałam dobre 10minut wybierając kolor! dzisiaj domowe spa po powrocie z pracy :przewraca:
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja mam czerwień nr 470 i uważam, że jest piękna! Kolor jest bardzo głęboki. Paznokcie wyglądają mega elegancko. Co do trwałości to mam już lakier na paznokciach 5 dni i ani jednego odprysku :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
na pierwszy ogień wzięłam sobie 330 Redgy, chyba najbardziej skradł mi serce :przewraca: 3 dzień u mnie dopiero. chociaż po 3 dniach praktycznie każdy lakier już był u mnie do wymiany, więc patrząc na stan paznokci śmiało mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona :D
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Około dziesiątego dnia coś tam lekko zaczęło się psuć, ale co pozytywnie mnie zaskoczyło - absolutnie nie odpadał kawałkami, tylko tak jakby wycierał się na krawędzi paznokcia, co tak na dobrą sprawę i tak jest mało widoczne. Także spokojnie mogę polecić miracle gel :) jak tam u Was dziewczyny?
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wg mnie wszystkie kolory są boskie! takie wiosenne i letnie, a co do trwałości to moja czerwień trzymała się bez zarzutu 8 dni - więc jak dla mnie rewelacja! :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
to fakt, buteleczka jest duuża ! jeszcze ze swojej strony dodam, że zmywa się bezproblemowo, teraz dla kontrastu pomalowałam paznokcie starym lakierem i mogę powiedzieć, że nawet on zmywa się trudniej niż ten miracle gel :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
mnie już kupił ten miracle gel, zdążyłam nim zrobić mani już dwa razy. na moich paznokciach trzyma się średnio ok.9dni, więc dla mnie i tak szaleństwo :przewraca: zestawiając z tradycyjnym lakierem ma nieporównywalnie większą trwałość w moim odczuciu
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
mnie już kupił ten miracle gel, zdążyłam nim zrobić mani już dwa razy. na moich paznokciach trzyma się średnio ok.9dni, więc dla mnie i tak szaleństwo :przewraca: zestawiając z tradycyjnym lakierem ma nieporównywalnie większą trwałość w moim odczuciu
to fakt, u mnie też przebił dotychczasowe lakiery :) 9 dni to prawdziwe szaleństwo, pewnie gdybym przestała ciągle stukać w klawiaturę u mnie też by tyle wytrzymały :D
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
to ile utrzymuje się u Ciebie na pazurkach, skoro taki im wycisk dajesz? :)
wspominałam, że też gdzieś tyle, ale to na samym początku...teraz namiętnie piszę się moja magisterka więc kondycja paznokci pozostawia wiele do życzenia :niepewny:
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
U mnie 7-8 dni i uważam, że to mega długo. Zwykłe lakiery nie trzymały mi się nawet jednego!
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
coś w tym jest, ostatnio przed balem magisterskim pomalowałam paznokcie starym lakierem i już w drodze do domu odpadł mi kawałek...
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
a wiesz, że coś w tym jest :) mam tak samo z innymi kosmetykami, będę dwoić się i troić żeby starczyło mi na wszystko co dobrego wypróbowałam !
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ale teraz jest szał w drogeriach na kolorówki i mega promocje nawet -49%. Ja dziś upolowałam dwa lakiery z serii miracle gel za 16 zł każdy! więc cena jak zwykłego, przeciętnego lakieru!
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
uooouu, cena marzenie ! na tych wielkich promocjach w drogeriach to biegam między półkami jak małe dziecko :D akurat przy lakierach do paznokci zawsze spędzałam najwięcej czasu, z nadzieją, że w końcu znajdę ten swój wymarzony :) na razie moje wymagania zostały spełnione całkiem dobrze, fajnie że cała technologia idzie do przodu i można już mieć paznokcie lśniące jak hybryda bez hybrydy !
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Fajnie napisałaś - hybryda bez hybrydy! :D Ja bym bardzo chciała załapać się znowu na taką promocje, bo szykuje mi się wyjazd i chętnie przygarnęłabym kolejne kolory miracle gel :D
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ale nie wiem czy do końca jest ok stwierdzenie hybryda bez hybrydy, bo w sumie jednak taki jest tu efekt. I co wazne mamy efekt na długi czas.
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Dla mnie najważniejsze i najfajniejsze w miracle gel jest to, że wgląda jak hybryda i trzyma się długo na paznokciach oraz to, że gdy mam już widoczne odrosty to zmywam i nakładam ponownie bez konieczności wizyty u kosmetyczki! :D
 
Do góry