manicure hybrydowy

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Też to sobie cenie, że gdy mam już odrost mogę lakier zmyć bez wyrzutów i nałożyć na nowo. Bo szczerze powiem hybrydy od kosmetyczki nosiłam na siłę bo nie było mnie stać żeby ściągać je co tydzień gdy tylko pojawił się odrost. A z miracle gel nie mam takiego problemu.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
to chyba tylko ja taki maksymalny wycisk im daję, bo często gdy mi się ścierają końcówki to tylko punktowo sobie uzupełniam i w dalszym ciągu super wygląda na paznokciach
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
to chyba tylko ja taki maksymalny wycisk im daję, bo często gdy mi się ścierają końcówki to tylko punktowo sobie uzupełniam i w dalszym ciągu super wygląda na paznokciach
Szalona jesteś! A nie rzuca się to w oczy jak domalowujesz sobie tak punktowo? Może to sposób na odrosty jest! :p
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
haha, w moim przypadku to takie delikatne wytarcia gdzieś przy krawędziach, odrosty po tygodniu nie są u mnie jakieś kosmicznie wielkie i pewnie nikt ich nie zauważa poza mną ;)

modliszka23 napisał:
Ale nie wiem czy do końca jest ok stwierdzenie hybryda bez hybrydy, bo w sumie jednak taki jest tu efekt. I co wazne mamy efekt na długi czas
dobre! w sumie to racja, efekt wizualny jak najbardziej zachowany, trwałości tych produktów też nie można podważyć :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
szafka napisał:
to chyba tylko ja taki maksymalny wycisk im daję, bo często gdy mi się ścierają końcówki to tylko punktowo sobie uzupełniam i w dalszym ciągu super wygląda na paznokciach
Szalona jesteś! A nie rzuca się to w oczy jak domalowujesz sobie tak punktowo? Może to sposób na odrosty jest! :p
właśnie u mnie we wszystkich lakierach widać jak się domalowuje punktowo, mocno się odznacza... a w przypadku tego miracle gel to jest niezły miracle bo jak się pociągnie na koniec tym topem, to on jakoś tak to wszystko wygładza :)
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dziewczyny żeby wam się nie ścierały końcówki to polecam zahaczać o nie lakierem kolorowym jak i top coatem. U mnie w przypadku miracle gel to się sprawdza w 100%. A co do domalowywania odrostu to nie próbowałam ale z ciekawości spróbuje i dam znać :)
 
M

MarcysiaK

Guest
ja chwilowo doprowadzam swoje paznokcie do porządku, od czerwca miałam non stop hybrydy u juz mam takie cieniutkie paznokcie jak papierki :(
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
MarcysiaK napisał:
ja chwilowo doprowadzam swoje paznokcie do porządku, od czerwca miałam non stop hybrydy u juz mam takie cieniutkie paznokcie jak papierki :(
Smaruj olejkiem arganowy i nakładaj odżywki - miałam podobną sytuację i mi pomogło. No i zrezygnuj całkowicie z hybrydy. Jeśli nakładałaś ją ze względu na efekt wizualny to spróbuj lakierów o wykończeniu hybrydowym gdyż je się zmywa zwykłym zmywaczem bezacetonowym, a wg mnie winowajcą Twoich zniszczonych paznokci jest aceton, który bardzo odwadnia płytkę.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja od niedawna robię sobie mani hybrydowy i szukam salonów które mają lakiery mistero milano bo moim zdaniem chyba te najlepieej i najdłużej sie utrzymują na paznokcich.
 

Kajtka

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad hybrydą ale jakoś tak nie mogę się zebrać. Podobają mi się strasznie, ale perspektywa chodzenia do kosmetyczki za każdym razem jak mi lakier odpryśnie albo paznokieć się złamie jest straszna. Bo samemu sobie je ściągnąć to ciężko pewnie ;/
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ale fakt jest taki że hybryda utrzymuję Ci się na paznokciach długo i jak jest dobry lakier i dobra manicurzystka to nawet do 3 tyg albo do miesiąca. Mam swoje sprowadzane miejsce i zawsze wybieram lakiery mistero milano a poza tym Pani jako lakier nawierzchniowy kładzie permanentne uv soak off lucido i nic nie odpryskuje, nie ściera się.
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
paznokcie hybrydowe robie sobie juz od ok 3 lat, teraz trafilam na lakiery z mistero milano, ktore rozprowadzaja sie idealnie, dobrze wspolgraja z moja lampa, kryja tak jak trzeba
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
U mnie hybrydowy mani w żaden negatywny sposób nie wpływa na płytkę. Mam nadal moce pazurki, nic się nie dzieje. Rosną superowo. Aktualnie mam na nich czerwony intensywny Mistero Milano - świetny kolor i już dwa tygodnie a widać tylko odrost!
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
tez mam z Mistero Milano tę czerwień! jest bardzo kobieca.. a tylko dwie warstwy wystarczyły.. srednio co 3 tyg robie paznokcie bo nie mogę patrzeć na odrost..
 
M

malgorzatakonik

Guest
Wybieram się do kosmetyczki, która używa z opi lakierów, ale mam strasznie kruche i słabe paznocie, czy utrzyma mi się ten lakier? Jak myslicie? Jakich Wy używacie?
 

palinka812

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam jeszcze raz wszystkich :). Jeśli chodzi o moje doświadczenie z hybrydami, to sama robię je w domu sobie i znajomym i powiem szczerze, że nie zaufała bym innym lakierom niż semilac. Używam ich od dłuższego czasu i ani razu nie miałam problemów.
 
D

Dobrawa

Guest
Semilac są niedrogie, a moim zdaniem najlepsze. Moja koleżanka jest kosmetyczka i też ich używa. Zakochana jestem w kolorze świeża Limonka (143) i nie zamieniłabym na żadne inne.
 

Minzy

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Robię hybrydy non stop od lipca i nie wyobrażam sobie już życia bez. Do tego dłuższy czas używam bazę witaminową Semilaca i trzyma spokojnie 3-4 tygodnie, ponieważ moje paznokcie bardzo wolno rosną... co mnie troszkę cieszy bo nie muszę zmieniać często koloru.
 

Tola_Q

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam zestaw do malowania paznokci hybrydowych i jestem zadowolona! Trwałość takiego lakieru zależy od płytki paznokcia ( moje są bardzo słabe więc trzymają około 10-12dni). Super rozwiązanie jeśli nie ma się zbytnio czasu na częste malowanie zwykłymi lakierami :D
 
Do góry