manicure hybrydowy

A

amisia

Guest
Dziewczyny jakich używacie lakierów hybrydowych? Słyszałam, ze świetne są z MakeAR. Mają w tej chwili ogromną ilość kolorów, bardzo fajną serię Illusion, taką z błyszczącymi drobinkami zmieniającymi kolor pod wpływem światła, chyba najmodniejsze w tej chwili. Może, któraś słyszała o tej marce i podzieli się swoją opinią na ich temat ?
 

kopin

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
amisia napisał:
Dziewczyny jakich używacie lakierów hybrydowych? Słyszałam, ze świetne są z MakeAR. Mają w tej chwili ogromną ilość kolorów, bardzo fajną serię Illusion, taką z błyszczącymi drobinkami zmieniającymi kolor pod wpływem światła, chyba najmodniejsze w tej chwili. Może, któraś słyszała o tej marce i podzieli się swoją opinią na ich temat ?
ja dopiero zaczynam przygodę z hybrydami i szukam fajnych lakierów, nie słyszałam o tej firmie, to jakaś nowość czy jak?
 
A

amisia

Guest
No właśnie są nowe u nas i mało kto słyszał. Ja już zamówiłam jeden lakier na ich stronie i teraz czekam na kuriera :)
 

kopin

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
amisia napisał:
No właśnie są nowe u nas i mało kto słyszał. Ja już zamówiłam jeden lakier na ich stronie i teraz czekam na kuriera :)
a gdzie zamawiałaś na allegro chyba ich nie ma.
 
A

amisia

Guest
kopin napisał:
No właśnie są nowe u nas i mało kto słyszał. Ja już zamówiłam jeden lakier na ich stronie i teraz czekam na kuriera :)
a gdzie zamawiałaś na allegro chyba ich nie ma.
Na ich stronie internetowej. Szybciutka dostawa. Zabieram się za malowanie :)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
A czy znacie już nowy produkt Semilac - Oliwka do manicure np: ananasowa, brzoskwiniowa, cytrynowa i kokosowa.
Oliwki z bogatą i przemyślaną kompozycją składników, które nawilżą i odżywią skórki w bezpośrednim sąsiedztwie płytki paznokcia. Inteligentna formuła nada otoczeniu paznokcia zdrowego wyglądu. By osiągnąć najlepsze efekty rekomenduje regularne aplikowanie ;-) a jaki zapach :)
 
A

amisia

Guest
Ooo ! Ja jeszcze o tym nie słyszałam. Pomyślę jeszcze, poczytam coś na ten temat i może zamówię, bo mam strasznie suche skórki :(
 

Katrinka777

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja od niedawna bawię się w hybrydy i zaczęłam od razu od tych z makear. Nie mam z nimi najmniejszych problemów, więc mogę gorąco polecić. Nie zmieniam bo kolorów mają też dużo.
 

mayya

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj Indigo, ale mam też trochę lakierów CZ i Semilaca ;)
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Ja najwięcej lakierów mam Claresy. Mniej neonail i parę indigo. Od indigo świetna jest ta baza proteinowa. Hybrydy robię już od 1,5 roku, paznokci nie mam zniszczonych (raz tylko przepiłowałam płytkę, ale udało mi się ją zregenerować bez przykrych konsekwencji). Nie ściągam acetonem, aceton w moim przypadku był najgorszym złem, bo palił mi skórę. Ściągam frezarką.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
brakuje mi tutaj lakierów hybrydowych z eveline. Według mnie pozycja warta uwagi. Cena przystępna a lakiery długo się utrzymują na paznokciach. Mają bardzo dobrą konsystencję i szybko wysychają, do tego nie odpryskują.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Eveline nie ma w ofercie hybrydowych lakierów. Jak sama piszesz szybko wysychają - a to oznacza, że są to klasyczne lakiery, jednak o zmienionej, trwalszej formule. Hybryda to lakier utwardzający się w lampie. Bez lampy hybryda sama nie wyschnie, dlatego jest tak lubiana, bo łatwo nanieść jakieś poprawki. Swoją drogą ja ostatnio dostałam od znajomej do testów lakier hybrydowy PALU. I chyba znalazłam kolejną perełkę wśród hybryd:) Super konsystencja, pigmentacja i krycie.
 

Anettte2

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o lakiery hybrydowe to j kupuję właśnie te z Makear - są świetne, nie za rzadkie, idealnie się rozprowadzają, kolory sa dobrze na pigmentowane, jest duzy wybór a cenowo tez wychodzi ok
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja się uczyłam robić hybrydę na tych lakierach z Makear :) i właśnie od nich zaczynałam swoją przygodę z hybrydami :)
 
Do góry