Manga i Anime Naruto

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Naruto wymiata teraz czekam na kolejny odcinek Shipuudena chyba 45 albo 46 :) A tak swoją drogą superowe są opowiadania z Ludzmi z Naruto ... Z tym że Yaoi i Hentai :) Ja wole Yaoi :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mam prośbe, potrzebuje jak najwiecej ilustracji z 4 hokage, najlepiej zeby byl caly pokazany... no i dobrze by bylo zeby byl usmiechniety xD musze takiego narysowac na karctce 50x70 dla mojej przyjaciolki, winny jestem jej arta, od niej dostalem 3 :) bede wdzeczny za pomoc :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dzieki, trzeba znalezc teraz calego i usmiechnietego^^ fajna podrobka kart z yugi oh, mimo ze nie znam karcianki naruto, to mam swietna talie yugiego w domu, wiec sie nie nabralem, jest tam na liscie tych na google, a po hologramie to widac ze jakis fan sie tym zajal :D karcianka naruto jest dobra? graja w to w polsce? :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
cały w sensie nogi też? pffff chłopie ale Ty wybredny jesteś :D :p
Co do kart to yugi-oh też miałem. Ale nie tyle co pokemonów. Ile na to siana poszłooooo! :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
kupilem dwie talie yugiego i boster, njpierw zwykla podstawka yugiego (pomylkowo, bo evolution yugi zamawialem) potem structure spellcasterow :D nogi tez, to ma byc porzadny art, to nie ja jestem wybredny, sie bede musial meczyc, ma byc caly i usmiechniety, prawdopodobnie usmiech bede musial z innej ilustracji wrzucic :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
No ja yugiego miłem tylko 1 starter i kilka bosterów. A pokemonów to miałem 6 starterów (jeden podstawowy 4 trenerskie i jeden z pokemonami 2 serii) i dziesiątki bosterów.

wg. rysunek samego 'popiersia' wygląda lepiej niż cała postać- no ale chyba lepiej wracać do tematu :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie wiem nie wiem... jak zoro narysowalem calego byl genialny, niestety nie mialem jeszcze aparatu wiec nie zrobilem zdjecia, a zeskanowac nie moglem, bo nie mam skaneru 70x50... a kumpel mi zawalil juz rysunek :)

cale szczescie zmiana, mam Jiraye narysowac, kumpela jest wielka fanka takze jego :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Czytaliście najnowszy chapter mangi?
Wierzycie, że Itachi wyjął oko Sasuke? Ja uważam, że jedno wyciągnął, ale nie więcej. Sas jakoś się obroni i zostanie z jednym sharinganem, bo czym bołoby Naruto bez niego?
Jak będzie waszym zdaniem?
 

954m6gmr

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
moim ulubioną postacia jest Pein lider Akatsuki i Gai sesai
 

_milka_

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z R... Raczej wiadomo, skąd!
Czytaliście najnowszy chapter mangi?
Wierzycie, że Itachi wyjął oko Sasuke? Ja uważam, że jedno wyciągnął, ale nie więcej. Sas jakoś się obroni i zostanie z jednym sharinganem, bo czym bołoby Naruto bez niego?
Jak będzie waszym zdaniem?

Niestety,
nie wyjął <_< no ja wiem, że Sas taki potężny i w ogóle (ma najlepszego summona - czytaj: autora XD), no ale bez przesady. Kishimoto wykreował Itachiego na potężną postać bynajmniej nie po to, żeby mu jakiś mały ze zwykłym sharinganem podskakiwał! Mam nadzieję, że Amaterasu zrobi z Sasuke grzankę. Ale, czego można się spodziewać po ulubionej postaci autora?
 

Adela

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
<wyobraża sobie Sasuke w postaci grzanki> Buahahaha XD
A tak na poważnie, podobno walka ma się zakończyć już niedługo, jeszcze 2 albo 3 chaptery... Kishi w 388 pokazał w gen Itachiego jak mogłaby się potoczyć ta walka gdyby Sas stracił oko, więc to pewnie się nie wydarzy. Poza tym, z tego, że Iś trzyma się za oczko po odbiciu przez Saska Tsukiyomi można wywnioskować, że prawie całkiem mu wysiadło. Teraz będzie używał drugiego do Amaterasu, i jeśli tym razem Sas nie zostanie uszkodzony, to nie zazdroszczę naszej starszej Uciszce :p I mam nadzieję, że teraz walka obędzie się bez genjutsu, bo trochę mi się już przejadło.
A tak w ogóle - nie wiem jak wy, ale ja osobiście czekam już na Konoha-Team. :]
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Że niby Konoha-team w tej walce? To byłoby głupie. Niech wszystko pozostanie w rodzinie.
Ciekaw jestem jak tam sobie radzi Suigetsu. Przecież miał walczyć z Kisame. Jak oceniacie jego szanse?
Jest jeszcze jedna walka! Tobi vs. Konoha-team. Tu większe szanse powinien mieć Tobi. Przecież to legendarny Uchiha Madara. No ale Naruto musi przeżyć. Sakury i Kakashi'ego też zapewne nie uśmierci. W tej walce pozbawiłbym życia Kibę i... Yamato?
Swoją drogą ciekawe co tam u Gaary? Wiedzie spokojne życie, czy może prowadzi jakąś wojnę?
 

Adela

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Że niby Konoha-team w tej walce? To byłoby głupie.
Jest jeszcze jedna walka! Tobi vs. Konoha-team.

Mi chodziło o jedną i to samą sytuację. -_-' Chcę po prostu, żeby Kishimoto zrobił przejście na tę walkę, OK?

Co do obstawiania szans postaci: Sakura i Kakashi nie mogą jeszcze umrzeć, bo Kishi w jednym z wywiadów powiedział, że planuje jakoś rozwinąć ich wątki. Powiedział też, że Sasuke do końca ma być postacią tragiczną, więc zapewne zatłucze on naszą bidną łasiczkę (Itachiego znaczy XD), żeby Sas się zorientował, że nie ma nic poza zemstą i żył tylko dla niej... Ech, dhamatyzm :p
A Gaara... najlepiej żeby wpadł w ostatniej chwili uratować Naruto ze szponów Madary XD Lepszego wejścia nie mógłby sobie wymarzyć ^^
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Wkońcu nadrobiłem zaległości. Nie jest złe, pogrzebali jednak je fillerami. W zasadzie te tez nie są tragiczne, bo poznajemy bliżej bohaterów, ich codzienne życie, ale przegięli z ich ilością. Naruto ma sensowna fabule, cały watek z Akatsuki, Orochimaru są świetne ... ale to kończy sie na bodajże 130 odcinku (do tego to po prostu wypas , sezon pierwszy z Haku kopie zadek , później zabawny sezon drugi z ich egzaminami na Jounina , następnie walki miedzy sobą... ) i aż do 220 lecą właśnie fillery ,czyli niezwiązane fabularnie odcinki. Raz lepsze, śmieszniejsze a raz tragiczne jak ten, gdzie ratowali typiare rybę. To była tragedia. Tutaj znacznie lepiej wypada Bleach, tego fillery tez bardziej całości sie trzymają , a że i krótsze to jak narazie lepiej wypada. Po 220 odcinkach Naruto wraca na linie fabularna dzięki Shippuddenowi. Bardzo mocne wejście -
walka Kazege - Gaary, jego śmierć, pogoń za organizacją Akatsuki...
, całe 40 ep. pochłonąłem jednym tchem. Oby tak dalej.
smilefd8.gif
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Po kolejnej części wyrównanej walki między braćmi Itachi użył Amaterasu. "Czarny płomień pochłania wszystko" Zobaczymy czy pochłonie Sasa, ale raczej wątpię. :p

Mi chodziło o jedną i to samą sytuację. -_-' Chcę po prostu, żeby Kishimoto zrobił przejście na tę walkę, OK?

Niestety przejścia nie było. Ani na walkę Konohy z Madarą, ani na walkę Suigetsu vs Kisame. Szkoda. :(
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Czyżby Itachi zeczywiscie zginoł?!
Teraz to Sasuke nikt sie nie postawi:D
(No jest jeszcze Madara)
 
Do góry