Manga i Anime Naruto

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Phi , odcinki Jetixowie to nie Angielskie , a tym bardziej Japońskie..To samo w przypadku DB - go również większość % oglądalności , widzieli tylko w pl , i oceniają w tej szmacianej wersji.
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Wersja na zlecenie jestix, to mocno wykastrowana wersja dostosowana do widzów under 12 więc nie ma się co dziwić...

Polski dubbing brzmi dziwnie dla kogoś kto się zna na rzeczy, ale np. moja siostra ma niecale 8 lat i lubi naruto na jetix i niemam jesj tego za zle bo nie za bardzo umie czytać płynnie, więc jai sens ma oglądanie w oryginale (jap)?

Powiem tak, dobrze że na jetix to leci, bo może zainteresować najmłodszych widzów, którzy jak będą starsi sięgną po "dorosłe" anime (w sens. nie dla doroslych...) lub zaczną czytywać mange, to jedyny widoczny dla mnie "+" jetixowej ekranizacji mangi...
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Wersja na zlecenie jestix, to mocno wykastrowana wersja dostosowana do widzów under 12 więc nie ma się co dziwić...

Polski dubbing brzmi dziwnie dla kogoś kto się zna na rzeczy, ale np. moja siostra ma niecale 8 lat i lubi naruto na jetix i niemam jesj tego za zle bo nie za bardzo umie czytać płynnie, więc jai sens ma oglądanie w oryginale (jap)?

Powiem tak, dobrze że na jetix to leci, bo może zainteresować najmłodszych widzów, którzy jak będą starsi sięgną po "dorosłe" anime (w sens. nie dla doroslych...) lub zaczną czytywać mange, to jedyny widoczny dla mnie "+" jetixowej ekranizacji mangi...



Zgadzam się ... Może dla młodłodych to taaak ale dla starszych niż 12 lat... to nie ta wersja ;P:p
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Haku wstawiający się przed Zabuze aby zablokować chidori, oberwał - w mandzie Kakashi przebił jego ciało (+/-) a na jetixie tylko "przypalił" mu klatke piersiową...

Jetix to jetix... I tyle...

Dobrze chociaż że na drugim egzaminie kiedy Gaara uzył piaskowej trumny to panu od parasolek "coś" się rozbryzło xD



Nie ma co roztrząsać sprawy - ten program był (FOX KIDS), jest (Jetix) i będzie (?) dla dzieci, więc nie ma się co dziwić polskiemu przelożenieu, kastracji itd...


Ale jest jedna rzecz która mnie dobija - "KUMALSKI!" :wow: :lol2:

:grymasi:
Jeśli władze jetix i innych stacji zlecających produkcje i przełożenie na pl filmów, czytają to, niech zmienią "Kumalskiego" błagam!
Naruto jest może i przypałową postacią ale bez przesady :bag:
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Zadam 1 pytanie

jak ma na imię i nazwisko "Haku" (tak na marginesie Zabuza nazwał go Haku)

kto zgadnie :lol: :p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
:lol: Hehe ! Dobijające ! Wiesz o co łapek mu chodzi ? On się pyt. o jakim epie rozmawiamy ! HEHEHEHEHE niezły gość z tego POLACZKA ... Widać że nowicjusz ! HEHEHEHEHEHEHEHEHEH ! :bag:
no tak a ty taki wielka znawczyni naruto, zapomniałem :D Nie zachowuj się jak dziecko
Co to już osoba nowa w temacie zapytać się o coś nie może? Masz może kompleksy jakieś?

btw. czy 1a w twoim nicku oznacza 1 gim?
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Łapek bez ściemy ty nie znasz imienia i nazwiska Haku a nie że zapomniałeś ;]
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Merkury - IĆ STOND! Jesteś taki jak połowa fanów Naruto(mnie w niej nie ma)... Nie miał bym co robić tylko kłamać cały temat , wiesz? Kilka razy oglądać całą serie naruto po japońsku i dotychczasowy shippuden po angielsku i mam nie wiedzieć? sklerozaaa...
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Dobra Łapek nie wal mi tu już ściemy bo puszcze pawia ...


Haku-imię nadane chłopcu przez zabuzę
-prawdziwe Imię - ??
-nazwisko - Shiro
pochodzenie - Wioska KIRI
żył - 15 lat ...
-został zabity podczas walki z zabuzą przez kakashiego lustrzanego wojownika Sharingan

nieco info jeszcze o nim mam dam kiedy indziej ...
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Łapek looz...

Co do Haku, to jest jednym z tych pokrzywdzonych przez los dzieci w naruto , z tego co pamiętam był jedynym członkiem klanu. Merkury obejrzyj pierwsze odcinki anime to się dowiesz dokładnie, bo w serwisach często zamieszczane są fikcyjne, wymyślone przez fanów dane.

Haku Shiro, w pełni był oddany Momochi Zabuza, jednemu z siedmiu mistrzów miecza, który go przygarnął gdy ten był jeszcze mały..

Haku zobaczyl że może być komuś potrzebny i obrał własną drogę shinobi.
Stał się "bronią" Zabuzy, co go zgubiło...

Raikiri trafiło, Zabuza ocalał -przynajmniej na razie- a Haku się poświęcił...
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Jak se przypomnę Łapek kozaku jakie miałeś stare konto(nazwe) to z chęcią powiem to komuś i dostaniesz bana za multikonto

Przypomniałem sobie już nazwę twojego konta zbanowanego każdy post twój w którym pojedziesz mnie to 1 literka zaczynajmy :

Dr....
 
Do góry